Home Závody a výsledky

MČRJ - FIS Bílá - Bílá v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 1157
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 16.02.2014 Technický delegát
Vypočtená penalizace 31.00 Aplikovaná penalizace 34.00
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 2 430387 ILEWICZ Jakub 1987 POL 50.39 47.02 1:37.41 34.00
2. 4 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 50.55 47.05 1:37.60 35.74
3. 12 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 50.80 47.49 1:38.29 42.04
4. 14 150235 VACEK Ludvík 1976 CZE B 51.78 47.03 1:38.81 46.79
5. 11 430550 KLUSAK Jakub 1992 POL 51.30 47.67 1:38.97 48.25
6. 31 700871 MARTINČEK Marek 1993 SVK 51.54 47.75 1:39.29 51.18
7. 40 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 51.91 47.75 1:39.66 54.56
8. 10 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 51.56 48.21 1:39.77 55.56
9. 16 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 51.78 48.08 1:39.86 56.38
10. 7 150822 BALCAR Pavel 1989 CZE H 51.45 48.44 1:39.89 56.66
11. 26 193598 STIEMSBERT Pierre 1987 FRA 52.62 47.49 1:40.11 58.67
12. 18 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 52.23 48.15 1:40.38 61.14
12. 15 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 52.12 48.26 1:40.38 61.14
14. 17 151059 POHANKA Jakub 1994 CZE L 52.72 48.05 1:40.77 64.70
15. 20 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 52.35 48.54 1:40.89 65.80
16. 49 150802 KONÍČEK Jiří 1989 CZE T 52.62 48.34 1:40.96 66.44
16. 9 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L 52.29 48.67 1:40.96 66.44
18. 1 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 51.84 49.13 1:40.97 66.53
19. 81 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H 52.50 48.66 1:41.16 68.26
20. 37 430724 ZASTAWNY Jakub 1996 POL 53.13 48.25 1:41.38 70.27
20. 22 430739 JAKSINA Pawel 1996 POL 52.49 48.89 1:41.38 70.27
22. 42 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 52.94 48.62 1:41.56 71.92
23. 32 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A 52.49 49.43 1:41.92 75.21
24. 6 150944 KOTZMANN Igor 1991 CZE M 51.82 50.18 1:42.00 75.94
25. 8 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 53.15 49.44 1:42.59 81.33
26. 30 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S 53.50 49.14 1:42.64 81.78
27. 29 54044 WURZER Raphael 1991 AUT 53.65 49.02 1:42.67 82.06
28. 77 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 53.80 48.97 1:42.77 82.97
29. 39 54372 PFLUG Florian 1996 AUT 53.54 49.38 1:42.92 84.34
30. 36 194760 BAILLY Romain 1993 FRA 53.97 49.05 1:43.02 85.26
31. 33 150803 IVÁNEK Jakub 1989 CZE T 53.58 49.82 1:43.40 88.73
32. 54 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 53.66 49.77 1:43.43 89.00
32. 28 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 53.78 49.65 1:43.43 89.00
34. 23 194160 MICHEL Maxime 1990 FRA 53.86 49.58 1:43.44 89.09
35. 41 150969 CIBULKA Michal 1992 CZE S 53.84 49.70 1:43.54 90.01
36. 34 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A 53.50 50.07 1:43.57 90.28
37. 46 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B 54.48 49.15 1:43.63 90.83
38. 27 151155 JANÍK Dominik 1996 CZE B 53.41 50.33 1:43.74 91.83
39. 44 150638 DOLEŽAL Ondřej 1986 CZE T 53.93 50.30 1:44.23 96.31
40. 80 151194 PRŮDEK Matej 1997 CZE T 54.51 49.75 1:44.26 96.59
41. 43 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE T 55.03 49.97 1:45.00 103.35
42. 78 151208 KEJHAR Petr 1997 CZE Z 54.65 50.54 1:45.19 105.08
43. 76 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 54.80 50.41 1:45.21 105.27
44. 62 430645 GALUSZKA Przemyslaw 1994 POL 54.54 51.25 1:45.79 110.57
45. 45 240124 HEGYI Balazs 1990 HUN 55.33 51.28 1:46.61 118.06
46. 38 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 55.67 50.95 1:46.62 118.15
47. 57 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 55.01 52.96 1:47.97 130.48
48. 69 53867 WOEGINGER Florian 1989 AUT 56.74 51.84 1:48.58 136.06
49. 53 151172 ŠIMBOVSKÝ Vojtěch 1996 CZE E 56.49 52.59 1:49.08 140.62
50. 58 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T 57.21 52.05 1:49.26 142.27
51. 79 151212 BOLCEK Martin 1997 CZE Z 56.71 53.13 1:49.84 147.57
52. 61 430756 PAJAK Tomasz 1993 POL 57.40 52.99 1:50.39 152.59
53. 63 150521 MATYÁŠ Martin 1982 CZE B 58.12 53.26 1:51.38 161.64
54. 50 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 57.49 54.02 1:51.51 162.83
55. 60 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E 57.56 54.51 1:52.07 167.94
56. 48 151149 FIALA Tomáš 1995 CZE H 58.82 54.84 1:53.66 182.47
57. 68 151096 BOLELOUCKÝ Václav 1994 CZE B 59.47 54.73 1:54.20 187.40
58. 64 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 59.40 55.08 1:54.48 189.96
59. 59 151046 KONVIČKA Jan 1990 CZE M 1:00.25 54.51 1:54.76 192.52
60. 66 151131 MENŠA Tomáš 1995 CZE M 59.56 56.01 1:55.57 199.92
61. 72 151071 PANSKÝ Jan 1994 CZE M 1:00.24 56.47 1:56.71 210.34
62. 75 151188 SVATOŠ Ondřej 1997 CZE A 1:00.77 56.12 1:56.89 211.98
63. 67 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B 1:00.90 56.07 1:56.97 212.71
64. 71 230656 GLYMITSAS Georgios 1995 GRE 1:02.48 57.05 1:59.53 236.10
Nedokočili 1. kolo  
  19 700859 HROMADA Martin 1992 SVK    
  52 151146 PREININGER Kryštof 1996 CZE H    
  82 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B    
  47 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B    
  55 151181 ZOGATA Jakub 1995 CZE T    
Nedokočili 2. kolo  
  51 151032 DOBEŠ Jan 1993 CZE S    
  74 151202 KADLA JIří 1997 CZE Z    
  21 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T    
  25 430616 MAKOWSKI Michal 1993 POL    
  73 151187 PTÁČEK Vincenc 1997 CZE A    
  5 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A    
  3 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S    
  70 151161 VYMLÁTIL Jakub 1996 CZE M    
Nestartovali v 2. kole  
  13 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M    
  56 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B    
  65 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  24 150400 DOLEŽEL Jiří 1980 CZE H    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  35 54344 HAHN Thomas 1996 AUT    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler