Home Závody a výsledky

ČP RKZ HEAD CUP - Špindlerův Mlýn - Stoh

Disciplína Slalom Codex 7007
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 04.01.2014 Technický delegát Tomáš Lipanský
Vypočtená penalizace 18.95 Aplikovaná penalizace 18.95
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 14 325507 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 42.67 42.63 1:25.30 18.95 100
2. 2 425023 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE B 42.58 43.02 1:25.60 21.13 80
3. 1 235601 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B 42.71 43.17 1:25.88 23.17 60
4. 12 205724 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 43.38 43.04 1:26.42 27.09 50
5. 27 415506 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L 43.65 42.80 1:26.45 27.31 45
6. 37 885031 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 43.98 42.54 1:26.52 27.82 40
7. 15 115706 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 43.46 43.11 1:26.57 28.18 36
8. 7 305758 DOKSANSKÁ Anna 2000 CZE H 43.15 44.05 1:27.20 32.76 32
9. 30 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 43.81 43.46 1:27.27 33.27 29
10. 29 285510 MIKESKOVÁ Michaela 2001 CZE Z 44.49 42.95 1:27.44 34.50 26
11. 36 885032 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 45.17 42.94 1:28.11 39.37 24
12. 43 425024 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 44.20 44.00 1:28.20 40.03 22
13. 20 305759 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 44.87 43.62 1:28.49 42.14 20
14. 8 295001 DIAKOVOVÁ Tereza 2000 CZE B 43.75 45.17 1:28.92 45.26 18
15. 10 325511 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 44.91 44.38 1:29.29 47.95 16
16. 11 325509 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 45.33 44.90 1:30.23 54.78 15
17. 28 205716 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T 45.90 44.34 1:30.24 54.86 14
18. 3 425203 MARKOVÁ Ivana 2000 CZE L 45.52 45.71 1:31.23 62.05 13
19. 5 325707 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 43.06 48.38 1:31.44 63.58 12
20. 31 885126 PICKOVÁ Žofie 2001 CZE U 46.01 45.70 1:31.71 65.54 11
21. 9 515305 JASANOVÁ Nela 2000 CZE U 46.12 45.66 1:31.78 66.05 10
22. 33 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T 46.57 46.08 1:32.65 72.37 9
23. 38 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 46.28 46.95 1:33.23 76.59 8
24. 35 605801 ŠINDELÁŘOVÁ Juliana 2001 CZE S 47.60 45.91 1:33.51 78.62 7
25. 41 605914 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE S 47.88 46.41 1:34.29 84.29 6
26. 40 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 48.84 46.32 1:35.16 90.62 5
27. 13 555507 PAVLÁSKOVÁ Barbora 2000 CZE L 48.52 47.04 1:35.56 93.52 4
28. 24 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H 47.65 47.95 1:35.60 93.82 3
29. 26 885030 ROŽENSKÁ Dominika 2001 CZE A 48.07 48.03 1:36.10 97.45 2
30. 23 285509 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 48.12 48.09 1:36.21 98.25 1
31. 42 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 48.47 49.82 1:38.29 113.37
32. 18 205714 PROKOPOVÁ Adéla 2000 CZE T 49.34 49.06 1:38.40 114.17
33. 17 755701 HAUPTOVÁ Karolína 2000 CZE C 49.67 49.86 1:39.53 122.38
34. 16 815000 MAŠTEROVÁ Natálie 2000 CZE J 51.01 49.17 1:40.18 127.10
35. 25 605803 BIŇOVCOVÁ Andrea 2001 CZE S 50.07 50.32 1:40.39 128.63
36. 34 235719 NOVOTNÁ Tereza 2001 CZE B 52.43 50.44 1:42.87 146.66
37. 44 885236 KROUPOVÁ Kateřina 2001 CZE C 51.25 53.86 1:45.11 162.94
Nedokočily 1. kolo    
  21 885244 FIALOVÁ Gabriela 2000 CZE J      
  39 885323 HÁJKOVÁ Karolína 2001 CZE U      
  4 415502 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L      
  32 605802 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S      
  6 885111 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L      
Nedokočily 2. kolo    
  19 885197 ŠTĚPKOVÁ Adéla 2000 CZE S      
Nestartovaly v 2. kole    
  45 515114 REISSIGOVÁ Natalie 2001 CZE U      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  22 885055 RAŠKOVÁ Adéla 2000 CZE A      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler