Home Závody a výsledky

AMER FUN CUP - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 2277
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 22.01.2011 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 92 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 53.01 - 53.01
2. 98 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 53.29 - 53.29
3. 99 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 53.37 - 53.37
4. 94 410511 HORÁČEK Jonáš 2002 CZE L 55.05 - 55.05
5. 95 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 55.63 - 55.63
6. 127 270604 ČERNOCH Jaroslav 2002 CZE Z 56.09 - 56.09
7. 101 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 56.31 - 56.31
8. 103 102 MICHÁLEK Ondřej 2002 CZE 57.44 - 57.44
9. 108 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 57.45 - 57.45
10. 111 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 58.00 - 58.00
11. 130 192 SADÍLEK Adam 2002 CZE 58.35 - 58.35
12. 106 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 59.14 - 59.14
13. 97 141 KAŠPAR Matěj 2002 CZE 59.32 - 59.32
14. 110 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 59.50 - 59.50
15. 104 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 59.72 - 59.72
16. 91 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 59.73 - 59.73
17. 100 142 VOLEK Jindřich 2002 CZE 59.93 - 59.93
18. 105 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 59.94 - 59.94
19. 96 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 1:01.27 - 1:01.27
20. 119 310111 KEJVAL Adam 2002 CZE H 1:02.66 - 1:02.66
21. 109 770036 HANYK michal 2002 CZE L 1:03.92 - 1:03.92
22. 131 193 SEIFERT William 2003 CZE 1:07.30 - 1:07.30
23. 118 159 VODA František 2002 CZE 1:08.05 - 1:08.05
24. 112 770043 NOVOTNÝ martin 2003 CZE L 1:08.74 - 1:08.74
25. 115 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 1:09.10 - 1:09.10
26. 113 155 PLAŠIL Filip 2002 CZE 1:09.61 - 1:09.61
27. 125 770041 NOSEK Jakub 2002 CZE L 1:12.66 - 1:12.66
28. 124 156 ŠITINA Tomáš 2003 CZE 1:14.00 - 1:14.00
29. 120 169 NEŘOLD Šimon 2003 CZE 1:14.45 - 1:14.45
30. 121 191 MAŇASKA Jan 2003 CZE 1:20.12 - 1:20.12
31. 129 107 ZAK Dominik 2003 CZE 1:22.82 - 1:22.82
32. 128 146 ŠEC Jorik 2003 CZE 1:25.01 - 1:25.01
33. 122 170 VACEK Kristián 2003 CZE 1:37.87 - 1:37.87
34. 123 108 ZIELINSKI Igor 2003 CZE 1:40.41 - 1:40.41
Nestartovali v 1. kole  
  116 162 GLATT Jan 2002 CZE    
  93 129 KAŠPAR Dominik 2003 CZE    
  102 110612 KRECHLER Max 2002 CZE    
  117 310434 LOJKA Jan 2002 CZE H    
  107 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H    
  126 770044 RYDVAL Štěpán 2002 CZE L    
  132 770046 TRYZNA josef 2003 CZE L    
  114 157 TÝFA Ondřej 2002 CZE    
  133 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz