Home Závody a výsledky

AMER FUN CUP - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2302
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 12.02.2011 Technický delegát Vojtěch Bečvář
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 210 770029 NOVÁK Oskar 2000 CZE B 30.53 - 30.53
2. 208 200718 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 31.07 - 31.07
3. 213 320709 FOREJTEK Jonáš 2001 CZE H 31.25 - 31.25
4. 203 310306 KOULA Jan 2000 CZE H 32.07 - 32.07
5. 221 400412 ŘÍDKÝ Dominik 2000 CZE L 32.76 - 32.76
6. 212 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE H 32.77 - 32.77
7. 206 770060 ANDRT Martin 2000 CZE U 32.91 - 32.91
8. 214 770026 ŠNAJDR Jakub 2000 CZE S 32.92 - 32.92
9. 205 320717 PAULÍČEK Adam 2000 CZE H 33.16 - 33.16
10. 204 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 33.23 - 33.23
11. 222 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H 33.26 - 33.26
12. 226 900601 BRYNDA Josef 2000 CZE E 33.88 - 33.88
13. 215 320513 MATAS Tomáš 2000 CZE H 34.11 - 34.11
14. 227 110613 MALKUS David 2000 CZE 34.34 - 34.34
15. 202 110726 DRHA Adam 2001 CZE A 34.43 - 34.43
16. 243 800100 TOČÍK Oskar 2000 CZE J 34.45 - 34.45
17. 249 270606 POTŮČEK Štěpán 2001 CZE Z 34.48 - 34.48
18. 217 300312 SEMERÁK Jan 2001 CZE H 34.50 - 34.50
19. 220 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 34.61 - 34.61
20. 240 270605 POTŮČEK Šimon 2001 CZE Z 34.73 - 34.73
21. 201 310308 ŠVARAL Ondřej 2000 CZE H 35.04 - 35.04
22. 207 320703 SIKYTA Erik 2000 CZE H 35.08 - 35.08
23. 223 300311 ŠOŠOVIČKA Jakub 2000 CZE H 35.23 - 35.23
24. 225 900602 BRYNDA Jiří 2000 CZE E 35.28 - 35.28
25. 211 110723 SITŇANSKÝ Lukáš 2000 CZE A 36.44 - 36.44
26. 219 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE 37.23 - 37.23
27. 209 320516 ŠPLÍCHAL Vladimír 2000 CZE 37.43 - 37.43
28. 224 310115 TOMÁŠEK Alvin 2000 CZE H 37.79 - 37.79
29. 239 600809 SCHEJBAL Karel 2001 CZE S 38.24 - 38.24
30. 231 149 KŘENEK Vojtěch 2001 CZE 38.39 - 38.39
31. 228 300315 ŠOŠOVIČKA Jáchym 2000 CZE H 38.57 - 38.57
32. 235 320514 POUR Richard 2001 CZE H 38.96 - 38.96
33. 250 600807 ŠTĚPÁN Jan 2001 CZE S 40.62 - 40.62
34. 237 110722 PTÁČEK Oldřich 2001 CZE A 41.17 - 41.17
35. 247 213 ROJ Jakub 2001 CZE 43.42 - 43.42
36. 244 100016 HOFMAN Martin 2001 CZE H 43.88 - 43.88
37. 242 100019 VÍT Jakub 2001 CZE H 49.35 - 49.35
38. 233 150 ŠITINA Jakub 2000 CZE 55.77 - 55.77
Nestartovali v 1. kole  
  216 174 GÓRSKI Filip 2000 CZE    
  234 148 KOTOUČEK Tomáš 2001 CZE    
  246 300776 KREJČÍŘ Petr 2001 CZE    
  245 420201 MATOUČEK františek 2000 CZE L    
  229 770042 NOVOTNÝ štěpán 2000 CZE L    
  230 198 PACÁK Daniel 2000 CZE    
  232 300313 POUZNAR Matěj 2000 CZE H    
  218 300779 RAUPACH Jan 2000 CZE H    
  236 177 RUŠIKVAS Adam 2000 CZE    
  248 151 ŠTĚPÁN Marek 2000 CZE    
  241 152 VODA Jaroslav 2000 CZE    
  238 770009 VOŠMERA Filip 2001 CZE J    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz