Home Závody a výsledky

MČR - Špičák na Šumavě-Velký Javor

Disciplína Obří slalom Codex 2023
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Mistrovství ČR žactva
Datum 11.03.2014 Technický delegát Petr Houser
Vypočtená penalizace 5.79 Aplikovaná penalizace 5.79
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 53 320709 FOREJTEK Jonáš 2001 CZE H 44.31 - 44.31 5.79 100
2. 52 770029 NOVÁK Oskar 2000 CZE B 44.54 - 44.54 10.41 80
3. 60 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 45.61 - 45.61 31.90 60
4. 66 770060 ANDRT Martin 2000 CZE U 45.66 - 45.66 32.91 50
5. 63 770026 ŠNAJDR Jakub 2000 CZE S 45.78 - 45.78 35.32 45
6. 61 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 45.79 - 45.79 35.52 40
7. 56 230720 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 45.94 - 45.94 38.53 36
8. 55 200718 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 46.09 - 46.09 41.54 32
9. 70 770089 BORÁK Jan 2001 CZE T 46.20 - 46.20 43.75 29
10. 64 290100 KADLA Ondřej 2000 CZE Z 46.22 - 46.22 44.15 26
11. 65 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE H 46.83 - 46.83 56.41 24
12. 57 770287 MILATA Jiří 2000 CZE T 46.89 - 46.89 57.61 22
13. 78 750101 ČECH Petr 2001 CZE C 47.03 - 47.03 60.42 20
14. 67 310306 KOULA Jan 2000 CZE H 47.34 - 47.34 66.65 18
15. 68 400412 ŘÍDKÝ Dominik 2000 CZE L 47.42 - 47.42 68.26 16
16. 69 900013 LAUER Markus 2000 CZE L 47.68 - 47.68 73.48 15
17. 59 900601 BRYNDA Josef 2000 CZE E 47.83 - 47.83 76.49 14
18. 73 110613 MALKUS David 2000 CZE A 47.85 - 47.85 76.89 13
19. 87 310115 TOMÁŠEK Alvin 2000 CZE H 48.71 - 48.71 94.17 12
20. 76 300312 SEMERÁK Jan 2001 CZE H 48.90 - 48.90 97.98 11
21. 72 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 48.95 - 48.95 98.99 10
22. 83 320513 MATAS Tomáš 2000 CZE H 49.05 - 49.05 101.00 9
23. 86 770342 VOKÁČ Matěj 2000 CZE P 49.14 - 49.14 102.80 8
24. 74 200713 CAP Daniel 2000 CZE T 49.77 - 49.77 115.46 7
25. 92 770052 ŠLAUR Michal 2001 CZE T 50.17 - 50.17 123.49 6
26. 77 230727 FEGL Jakub 2001 CZE B 50.27 - 50.27 125.50 5
27. 90 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 50.79 - 50.79 135.95 4
28. 79 770009 VOŠMERA Filip 2001 CZE J 51.43 - 51.43 148.80 3
29. 84 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 51.65 - 51.65 153.22 2
30. 89 550512 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K 51.94 - 51.94 159.04 1
31. 97 770405 RYVOLA Matěj 2001 CZE L 53.57 - 53.57 191.78
32. 102 770468 NOVOTNÝ Filip 2001 CZE C 53.65 - 53.65 193.39
33. 91 900602 BRYNDA Jiří 2000 CZE E 54.30 - 54.30 206.45
34. 99 700103 MAŘÍK Lukáš 2001 CZE P 54.88 - 54.88 218.10
35. 95 770482 HECZKO Marek 2000 CZE T 55.70 - 55.70 234.57
36. 103 700909 RADA Tomáš 2001 CZE P 55.82 - 55.82 236.98
37. 93 310437 RUŠIKVAS Adam 2000 CZE H 56.13 - 56.13 243.20
38. 100 700435 NAJMAN Matěj 2000 CZE P 1:01.10 - 1:01.10 343.03
39. 80 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L 1:01.85 - 1:01.85 358.09
Nedokočili 1. kolo    
  54 280504 BAMBUŠEK Vojtěch 2000 CZE Z      
  51 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H      
  101 410505 ČERNÝ Lukáš 2001 CZE L      
  94 770370 DOBEŠ Josef 2000 CZE Z      
  88 770539 DOROTÍK Ondřej 2001 CZE Z      
  98 700437 GARBA Matyáš 2001 CZE P      
  82 770414 HRSTKA Matěj 2000 CZE Z      
  85 770146 KOHOUT Viktor 2001 CZE A      
  62 260100 KUČA Michal 2000 CZE M      
  71 230721 LEITNER Jakub 2000 CZE B      
  96 700434 MACALÍK Daniel 2000 CZE P      
  58 420024 NOSEK Samuel 2001 CZE L      
  81 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
  75 310308 ŠVARAL Ondřej 2000 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz