Home Závody a výsledky

MČR - Špičák na Šumavě-Velký Javor

Disciplína Obří slalom Codex 7024
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu MČR žáků
Datum 11.03.2014 Technický delegát Petr Houser
Vypočtená penalizace 0.22 Aplikovaná penalizace 0.22
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 1 995905 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 40.30 44.32 1:24.62 0.22 100
2. 6 315425 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 40.98 43.98 1:24.96 3.80 80
3. 4 425301 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 41.42 44.87 1:26.29 17.78 60
4. 13 455503 DUBNOVÁ Nicola 1999 CZE H 41.71 44.84 1:26.55 20.52 50
5. 3 705902 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 42.37 44.95 1:27.32 28.62 45
6. 10 325100 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 42.36 45.18 1:27.54 30.93 40
7. 12 205719 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 42.39 45.53 1:27.92 34.93 36
8. 9 235710 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 42.37 45.60 1:27.97 35.45 32
9. 15 285902 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 42.23 45.75 1:27.98 35.56 29
10. 14 425305 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 43.16 45.03 1:28.19 37.77 26
10. 7 235718 KOTRLOVÁ Petra 1998 CZE Z 42.36 45.83 1:28.19 37.77 26
12. 16 325506 BEJDÁKOVÁ Barbora 1999 CZE H 42.52 45.92 1:28.44 40.40 22
13. 5 235706 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 42.63 45.95 1:28.58 41.87 20
14. 17 285504 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 1998 CZE T 42.83 45.87 1:28.70 43.13 18
15. 22 205706 JOANIDU Marie 1999 CZE T 42.94 46.32 1:29.26 49.02 16
16. 18 235724 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 43.48 46.60 1:30.08 57.65 15
17. 20 415504 KOŠŤÁLOVÁ Jana 1998 CZE L 43.59 47.02 1:30.61 63.22 14
18. 8 285511 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 43.75 47.24 1:30.99 67.22 13
19. 32 205721 UHERKOVÁ Tereza 1999 CZE T 43.66 47.65 1:31.31 70.58 12
20. 26 205720 CHRENOVÁ Karolína 1998 CZE T 44.04 47.38 1:31.42 71.74 11
21. 30 415500 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 44.26 47.76 1:32.02 78.05 10
21. 24 315429 PULPÁNOVÁ Markéta 1999 CZE H 45.32 46.70 1:32.02 78.05 10
23. 19 285501 GRŮZOVÁ Magdalena 1998 CZE Z 44.55 47.64 1:32.19 79.84 8
24. 23 305755 KAŠPAROVÁ Natálie 1998 CZE H 44.43 48.13 1:32.56 83.73 7
25. 38 115605 MAKOVCOVÁ Adéla 1998 CZE A 45.16 47.43 1:32.59 84.05 6
26. 34 325715 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 45.02 48.48 1:33.50 93.62 5
27. 31 905304 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 44.94 50.59 1:35.53 114.97 4
28. 33 505906 PECÁKOVÁ Gabriela 1998 CZE U 45.69 50.16 1:35.85 118.33 3
29. 35 115707 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE A 45.71 50.17 1:35.88 118.65 2
30. 36 215017 HUCZALOVÁ Magdalena 1999 CZE T 46.53 50.14 1:36.67 126.96 1
31. 37 705101 ALEXANDEROVÁ Aneta 1999 CZE P 46.25 50.62 1:36.87 129.06
31. 27 885074 KOČÍ Kamila 1999 CZE H 46.46 50.41 1:36.87 129.06
33. 39 885041 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E 47.32 50.87 1:38.19 142.94
34. 40 885105 GABRIELOVÁ Lucie 1998 CZE 48.11 50.65 1:38.76 148.94
35. 43 605921 KUBÁTOVÁ Dominika 1999 CZE L 47.87 52.25 1:40.12 163.24
36. 29 235726 ŠEVČÍKOVÁ Linda 1998 CZE B 47.34 52.87 1:40.21 164.19
37. 42 235707 JARÁ Ditta 1998 CZE B 49.23 54.07 1:43.30 196.69
38. 45 755702 SLÁMOVÁ Michaela 1999 CZE C 51.18 55.69 1:46.87 234.24
39. 44 805608 VOŠMEROVÁ Denisa 1998 CZE J 53.29 58.65 1:51.94 287.56
Nedokočily 1. kolo    
  28 205726 KOREŇOVÁ Andrea 1998 CZE A      
  2 225302 KOZELSKÁ Petra 1998 CZE T      
  41 555111 ŠIMKOVÁ Anna 1998 CZE K      
Nedokočily 2. kolo    
  21 705903 ŠORMOVÁ Daniela 1999 CZE P      
Nestartovaly v 2. kole    
  11 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H      
Diskvalifikovány v 2. kole    
  25 555102 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz