Home Závody a výsledky

AMER FUN CUP - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2802
Věková kategorie Předžactvo, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 12.02.2011 Technický delegát Vojtěch Bečvář
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 143 885031 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 31.02 - 31.02
2. 142 115706 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 32.34 - 32.34
3. 154 415502 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 33.00 - 33.00
4. 155 885032 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 33.07 - 33.07
5. 151 325509 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE 33.20 - 33.20
6. 156 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE 33.52 - 33.52
7. 158 605801 ŠINDELÁŘOVÁ Juliana 2001 CZE S 33.53 - 33.53
8. 147 325511 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 33.96 - 33.96
9. 183 425023 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE B 34.01 - 34.01
10. 153 325707 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE 34.06 - 34.06
11. 146 815000 MAŠTEROVÁ Natálie 2000 CZE 34.08 - 34.08
12. 149 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T 34.61 - 34.61
13. 145 425024 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 34.70 - 34.70
14. 152 325507 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 34.86 - 34.86
15. 160 139 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE 35.13 - 35.13
16. 157 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 35.53 - 35.53
17. 186 212 GILAROVÁ Radka 2000 CZE 35.78 - 35.78
18. 187 140 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE 35.89 - 35.89
19. 161 885030 ROŽENSKÁ Dominika 2001 CZE A 36.06 - 36.06
20. 165 123 DRŠATOVÁ Tereza 2001 CZE 36.08 - 36.08
21. 168 405408 VOBORNÍKOVÁ Viktorie 2000 CZE L 36.20 - 36.20
22. 163 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 36.77 - 36.77
23. 166 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H 36.85 - 36.85
24. 169 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 36.88 - 36.88
25. 175 885055 RAŠKOVÁ Adéla 2000 CZE A 37.01 - 37.01
26. 172 325508 KORNFELDOVÁ Nathally Sarah 2001 CZE H 37.18 - 37.18
27. 189 605802 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S 37.30 - 37.30
28. 176 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A 37.68 - 37.68
29. 162 315426 KRULIŠOVÁ Barbora 2000 CZE 37.90 - 37.90
30. 173 555507 PAVLÁSKOVÁ Barbora 2000 CZE L 37.94 - 37.94
31. 170 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 38.54 - 38.54
32. 179 202 LÍZLEROVÁ Nikola 2000 CZE 39.26 - 39.26
33. 182 178 KLIMEŠOVÁ Kateřina 2000 CZE 39.34 - 39.34
34. 177 153 PROKÝŠKOVÁ Veronika 2001 CZE 39.36 - 39.36
35. 191 128 KALLYN Alla 2001 CZE 42.12 - 42.12
36. 190 905002 ŘÍHOVÁ Michaela 2000 CZE H 44.20 - 44.20
37. 180 315107 KOVALČÍKOVÁ Tereza 2001 CZE 45.45 - 45.45
Nedokočily 1. kolo  
  171 885039 ŽĎÁRSKÁ Dita 2001 CZE L    
Nestartovaly v 1. kole  
  174 305754 BALOUNOVÁ Anna-Marie 2001 CZE H    
  184 605803 BIŇOVCOVÁ Andrea 2001 CZE S    
  185 211 ČERMÁKOVÁ Adéla 2000 CZE    
  148 305758 DOKSANSKÁ Anna 2000 CZE H    
  150 305759 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H    
  167 305760 JANČAŘÍKOVÁ Anna 2000 CZE H    
  159 425203 MARKOVÁ Ivana 2000 CZE L    
  141 705904 MARKVARTOVÁ Anna 2000 CZE L    
  144 101 MEDALOVÁ Karolína 2001 CZE    
  181 885065 MORÁVKOVÁ Eva 2000 CZE H    
  188 325510 NĚMCOVÁ Tamara 2001 CZE H    
  164 885071 PROUSKOVÁ Barbora 2000 CZE L    
  178 315437 TŮMOVÁ Kateřina 2001 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler