Home Závody a výsledky

MČR - Špičák na Šumavě-Velký Javor

Disciplína Slalom Codex 7026
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu MČR žáků
Datum 10.03.2014 Technický delegát Petr Houser
Vypočtená penalizace 2.61 Aplikovaná penalizace 2.61
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 5 425305 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 41.78 39.19 1:20.97 2.61 100
2. 1 235706 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 42.16 39.28 1:21.44 6.21 80
3. 11 235710 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 43.51 39.24 1:22.75 16.24 60
4. 14 285504 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 1998 CZE T 43.79 40.06 1:23.85 24.66 50
5. 16 235724 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 43.97 40.57 1:24.54 29.95 45
6. 24 285511 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 44.16 41.11 1:25.27 35.54 40
7. 18 505906 PECÁKOVÁ Gabriela 1998 CZE U 44.54 40.92 1:25.46 36.99 36
8. 23 315429 PULPÁNOVÁ Markéta 1999 CZE H 45.41 40.57 1:25.98 40.97 32
9. 8 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 45.03 41.09 1:26.12 42.04 29
10. 21 415504 KOŠŤÁLOVÁ Jana 1998 CZE L 44.88 41.34 1:26.22 42.81 26
11. 27 325715 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 45.77 41.29 1:27.06 49.24 24
12. 40 555102 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 46.29 42.30 1:28.59 60.96 22
13. 42 555111 ŠIMKOVÁ Anna 1998 CZE K 48.21 43.45 1:31.66 84.47 20
14. 36 205721 UHERKOVÁ Tereza 1999 CZE T 48.81 43.26 1:32.07 87.60 18
15. 37 605921 KUBÁTOVÁ Dominika 1999 CZE L 48.94 45.40 1:34.34 104.99 16
16. 32 115707 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE A 49.27 45.55 1:34.82 108.66 15
17. 38 885041 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E 50.59 46.27 1:36.86 124.28 14
18. 41 235707 JARÁ Ditta 1998 CZE B 50.54 46.51 1:37.05 125.74 13
19. 34 885105 GABRIELOVÁ Lucie 1998 CZE 50.58 47.48 1:38.06 133.47 12
Nedokočily 1. kolo    
  19 325506 BEJDÁKOVÁ Barbora 1999 CZE H      
  9 325100 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H      
  2 315425 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H      
  3 455503 DUBNOVÁ Nicola 1999 CZE H      
  26 285501 GRŮZOVÁ Magdalena 1998 CZE Z      
  45 205720 CHRENOVÁ Karolína 1998 CZE T      
  33 305755 KAŠPAROVÁ Natálie 1998 CZE H      
  30 885074 KOČÍ Kamila 1999 CZE H      
  25 205719 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T      
  20 225302 KOZELSKÁ Petra 1998 CZE T      
  29 115605 MAKOVCOVÁ Adéla 1998 CZE A      
  6 415500 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L      
  17 705903 ŠORMOVÁ Daniela 1999 CZE P      
  15 425301 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L      
  12 285902 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z      
  44 805608 VOŠMEROVÁ Denisa 1998 CZE J      
Nedokočily 2. kolo    
  39 705101 ALEXANDEROVÁ Aneta 1999 CZE P      
  28 905304 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E      
  22 205706 JOANIDU Marie 1999 CZE T      
  10 705902 NOVÁ Tereza 1998 CZE P      
  35 235726 ŠEVČÍKOVÁ Linda 1998 CZE B      
Nestartovaly v 2. kole    
  31 215017 HUCZALOVÁ Magdalena 1999 CZE T      
  7 235718 KOTRLOVÁ Petra 1998 CZE Z      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  4 205726 KOREŇOVÁ Andrea 1998 CZE A      
  13 995905 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z      
Diskvalifikovány v 2. kole    
  43 755702 SLÁMOVÁ Michaela 1999 CZE C      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler