Home Závody a výsledky

ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn - Špindlerův Mlýn

Disciplína Superobří slalom Codex 7041
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu RKZ
Datum 10.02.2014 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 19.23 Aplikovaná penalizace 19.23
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 12 315425 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 1:03.74 - 1:03.74 19.23 100
2. 3 995905 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 1:04.63 - 1:04.63 33.89 80
3. 1 425305 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 1:05.07 - 1:05.07 41.14 60
4. 5 705902 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 1:05.49 - 1:05.49 48.06 50
5. 6 455503 DUBNOVÁ Nicola 1999 CZE H 1:05.70 - 1:05.70 51.52 45
6. 17 225302 KOZELSKÁ Petra 1998 CZE T 1:05.84 - 1:05.84 53.82 40
7. 8 425301 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 1:06.41 - 1:06.41 63.21 36
8. 4 205726 KOREŇOVÁ Andrea 1998 CZE A 1:06.43 - 1:06.43 63.54 32
9. 25 285902 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 1:06.44 - 1:06.44 63.71 29
10. 21 325100 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 1:06.67 - 1:06.67 67.50 26
11. 24 205719 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 1:06.72 - 1:06.72 68.32 24
12. 16 115719 ŽIŽÁKOVÁ Johana 1999 CZE A 1:07.07 - 1:07.07 74.09 22
13. 14 285504 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 1998 CZE T 1:07.16 - 1:07.16 75.57 20
14. 15 235706 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 1:07.36 - 1:07.36 78.86 18
15. 34 885074 KOČÍ Kamila 1999 CZE H 1:07.44 - 1:07.44 80.18 16
16. 26 225304 JOANNIDU Sofie 1999 CZE T 1:07.49 - 1:07.49 81.00 15
17. 11 285511 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 1:07.58 - 1:07.58 82.49 14
18. 9 415500 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 1:07.73 - 1:07.73 84.96 13
19. 13 415504 KOŠŤÁLOVÁ Jana 1998 CZE L 1:08.08 - 1:08.08 90.72 12
20. 2 235710 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 1:08.09 - 1:08.09 90.89 11
21. 7 315429 PULPÁNOVÁ Markéta 1999 CZE H 1:08.19 - 1:08.19 92.54 10
22. 36 115707 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE A 1:08.43 - 1:08.43 96.49 9
23. 32 285501 GRŮZOVÁ Magdalena 1998 CZE Z 1:08.45 - 1:08.45 96.82 8
24. 19 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 1:08.58 - 1:08.58 98.96 7
25. 28 705101 ALEXANDEROVÁ Aneta 1999 CZE P 1:08.64 - 1:08.64 99.95 6
26. 10 905304 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 1:08.68 - 1:08.68 100.61 5
27. 20 115605 MAKOVCOVÁ Adéla 1998 CZE A 1:08.70 - 1:08.70 100.94 4
28. 33 115705 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A 1:08.92 - 1:08.92 104.56 3
29. 29 205706 JOANIDU Marie 1999 CZE T 1:09.38 - 1:09.38 112.14 2
30. 22 555102 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 1:10.23 - 1:10.23 126.14 1
31. 23 325715 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 1:10.34 - 1:10.34 127.95
32. 30 205721 UHERKOVÁ Tereza 1999 CZE T 1:10.42 - 1:10.42 129.27
33. 35 805604 NEUMANOVÁ Tereza 1998 CZE J 1:10.67 - 1:10.67 133.39
34. 31 885041 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E 1:10.93 - 1:10.93 137.67
35. 38 885105 GABRIELOVÁ Lucie 1998 CZE 1:11.15 - 1:11.15 141.30
36. 39 235726 ŠEVČÍKOVÁ Linda 1998 CZE B 1:11.67 - 1:11.67 149.86
37. 40 285608 KOŘÍSTKOVÁ Karolína 1999 CZE Z 1:11.78 - 1:11.78 151.67
38. 37 235707 JARÁ Ditta 1998 CZE B 1:14.45 - 1:14.45 195.66
39. 42 605921 KUBÁTOVÁ Dominika 1999 CZE L 1:17.48 - 1:17.48 245.57
Nedokočily 1. kolo    
  41 325506 BEJDÁKOVÁ Barbora 1999 CZE H      
  18 705903 ŠORMOVÁ Daniela 1999 CZE P      
Nestartovaly v 1. kole    
  27 505906 PECÁKOVÁ Gabriela 1998 CZE U      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz