Home Závody a výsledky

Madeja sport cup 2014 - Kouty

Disciplína Obří slalom Codex 2064
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 01.03.2014 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově MSC
1. 62 770359 BITTA Matyáš 2004 CZE T 36.70 - 36.70 50
2. 58 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 36.93 - 36.93 45
3. 64 770107 OBUCH Maxim 2004 CZE T 38.41 - 38.41 40
4. 56 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z 38.87 - 38.87 36
5. 50 770635 ZIMNY Chrystian 2004 CZE T 39.28 - 39.28 33
6. 57 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 39.67 - 39.67 30
7. 67 770184 KONEČNÝ Petr 2004 CZE Z 40.04 - 40.04 28
8. 60 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 40.80 - 40.80 26
9. 54 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 40.86 - 40.86 24
10. 65 770240 MŇAČKO Matěj 2004 CZE Z 41.08 - 41.08 22
11. 84 770690 NOVÁK Matyáš 2005 CZE M 41.31 - 41.31 20
12. 59 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 41.50 - 41.50 19
13. 66 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 41.76 - 41.76 18
14. 63 200403 PODRAZIL Zdeněk 2004 CZE T 41.87 - 41.87 17
15. 113 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 42.04 - 42.04 16
15. 71 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 42.04 - 42.04 16
17. 70 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 42.47 - 42.47 14
18. 72 770676 KROČÁK Jiří 2005 CZE M 42.57 - 42.57 13
19. 69 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 42.60 - 42.60 12
20. 112 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 42.71 - 42.71 11
21. 53 770398 POLA Jonáš 2004 CZE M 42.81 - 42.81 10
22. 98 770682 HOMOLA Vilém 2004 CZE M 42.86 - 42.86 9
23. 79 770508 FOLDYNA Adam 2006 CZE T 43.17 - 43.17 8
24. 77 770252 SKUPIEŃ Dariusz 2005 CZE T 43.23 - 43.23 7
25. 68 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M 43.37 - 43.37 6
26. 74 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T 43.47 - 43.47 5
27. 75 770237 SVĚTLÍK Adam 2005 CZE Z 43.51 - 43.51 4
28. 73 770236 CHUDÁREK Karel 2005 CZE Z 43.60 - 43.60 3
29. 76 770636 SIKORA Matěj 2005 CZE T 44.32 - 44.32 2
30. 107 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H 44.50 - 44.50 1
31. 102 770519 KASAL Zbyněk 2006 CZE M 44.99 - 44.99
32. 106 770553 KEJÍK Martin 2005 CZE M 45.34 - 45.34
33. 108 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 45.67 - 45.67
34. 97 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 45.76 - 45.76
35. 94 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z 46.53 - 46.53
36. 91 770346 PONČÍK Patrik 2006 CZE T 46.96 - 46.96
37. 83 770558 PAPULA Jan 2005 CZE M 47.18 - 47.18
38. 101 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T 48.08 - 48.08
39. 92 770514 BORKOVEC Šimon 2005 CZE 48.24 - 48.24
40. 90 770678 HOTAŘ Jiří 2007 CZE M 48.39 - 48.39
41. 100 770637 SIKORA Adam 2005 CZE T 48.59 - 48.59
42. 85 770590 WALLEK Dominik 2005 CZE Z 49.61 - 49.61
43. 95 770641 KOKEŠ Felix 2007 CZE 49.76 - 49.76
44. 87 770576 KOVÁŘ Jiří 2006 CZE Z 52.90 - 52.90
45. 93 770238 KŇOUREK František 2005 CZE Z 53.13 - 53.13
46. 86 770671 WINTER Jan 2005 CZE T 53.36 - 53.36
47. 103 770341 KRAYZEL Jakub 2004 CZE M 53.46 - 53.46
48. 51 770356 RAJCH Matěj 2005 CZE Z 56.28 - 56.28
49. 109 770445 KRAYZEL Adam 2006 CZE M 1:00.07 - 1:00.07
50. 52 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 1:05.09 - 1:05.09
Nedokočili 1. kolo  
  61 770286 BORKOVEC Kryštof 2004 CZE T    
  104 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L    
  78 770410 ZONYGA David 2005 CZE Z    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz