Home Závody a výsledky

FIS - Český pohár - Albrechtice

Disciplína Slalom Codex 412
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 15.01.2011 Technický delegát Krzysztof Horecki (POL) 772
Vypočtená penalizace 33.73 Aplikovaná penalizace 36.73
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 10 430387 ILEWICZ Jakub 1987 POL 52.25 48.32 1:40.57 36.73
2. 5 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 54.04 47.92 1:41.96 45.16 100
3. 7 150077 TUČEK Tomáš 1975 CZE L 52.48 49.53 1:42.01 45.46 80
4. 13 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 53.37 49.07 1:42.44 48.07 60
5. 20 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 53.18 49.38 1:42.56 48.80 50
6. 1 700820 RAZUS Martin 1989 SVK 54.16 48.86 1:43.02 51.59
7. 18 151059 POHANKA Jakub 1994 CZE L 54.41 48.67 1:43.08 51.95 45
8. 16 430466 GARNIEWICZ Mateusz 1990 POL 54.17 49.03 1:43.20 52.68
9. 21 430633 JASICZEK Michal 1994 POL 53.84 49.43 1:43.27 53.11
10. 6 150817 POLÁCH ML. Petr 1989 CZE M 54.56 49.19 1:43.75 56.02 40
11. 19 481463 PYASIK Evgenij 1993 RUS 54.62 49.66 1:44.28 59.23
12. 8 460067 OLARU Bogdan 1989 ROU 54.26 50.57 1:44.83 62.57
13. 29 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL 56.14 49.12 1:45.26 65.18
14. 30 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S 56.32 49.22 1:45.54 66.88 36
15. 27 690508 MIGLIORI Lorenzo 1991 ITA 55.73 50.81 1:46.54 72.94
16. 51 150969 CIBULKA Michal 1992 CZE S 57.33 51.36 1:48.69 85.98 32
17. 44 430019 CIECHANOWICZ Tomasz 1989 POL 58.47 51.86 1:50.33 95.93
18. 41 430440 PSTRUSINSKI Jakub 1988 POL 58.09 52.31 1:50.40 96.35
19. 49 294877 MIGLIORI Giacomo 1988 ITA 57.90 53.10 1:51.00 99.99
20. 45 151082 DVOŘÁK Adam 1994 CZE M 58.77 53.16 1:51.93 105.63 29
21. 69 430629 KUBALA Robert 1992 POL 59.13 53.26 1:52.39 108.42
22. 87 481665 DRUGOV Yuriy 1995 RUS 59.93 52.47 1:52.40 108.48
23. 62 150821 KOLÁČNÝ Petr 1989 CZE S 1:00.31 53.31 1:53.62 115.88 26
24. 72 460081 MOLDOVAN Dragos Dan 1993 ROU 1:01.40 54.21 1:55.61 127.95
25. 83 460089 TANTOS Teodor Andrei 1993 ROU 1:01.93 53.94 1:55.87 129.53
26. 80 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 1:01.32 55.52 1:56.84 135.41 24
27. 71 430689 ZAPOLSKI Patryk 1995 POL 1:01.59 55.39 1:56.98 136.26
28. 96 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 1:05.57 55.37 2:00.94 160.28 22
29. 95 151077 BOLEK David 1994 CZE L 1:04.60 57.00 2:01.60 164.29 20
30. 105 151080 TKÁČ Adam 1994 CZE T 1:06.88 58.52 2:05.40 187.33 18
30. 104 151032 DOBEŠ Jan 1993 CZE S 1:08.20 57.20 2:05.40 187.33 18
32. 106 430647 KASZOWSKI Dawid 1994 POL 1:08.09 57.67 2:05.76 189.52
33. 107 151044 BENETKA Radek 1993 CZE A 1:06.86 59.35 2:06.21 192.25 15
34. 93 151012 ŠTRUNC Martin 1993 CZE U 1:08.28 59.36 2:07.64 200.92 14
35. 101 150938 WOTKE Igor 1979 CZE A 1:07.79 1:00.06 2:07.85 202.19 13
36. 129 151117 NEUŽIL Jakub 1993 CZE A 1:11.55 1:00.76 2:12.31 229.25 12
37. 114 430674 PASLER Dominik 1995 POL 1:11.73 1:03.38 2:15.11 246.23
38. 118 660016 SKABENKO Pavel 1993 BLR 1:11.12 1:04.12 2:15.24 247.02
39. 117 150991 BODLÁK Filip 1990 CZE S 1:11.33 1:05.21 2:16.54 254.90 11
40. 130 150976 MAJOR Adam 1992 CZE A 1:18.88 58.56 2:17.44 260.36 10
41. 116 430606 KRUDYS Pawel 1993 POL 1:08.06 1:14.86 2:22.92 293.60
Nedokočili 1. kolo    
  126 660020 ASHMANKEVICH Aliaksandr 1994 BLR      
  109 430699 BALAS Szymon 1995 POL      
  2 150822 BALCAR Pavel 1989 CZE H      
  39 430512 BEDKOWSKI Adam 1991 POL      
  52 481515 BELOUSOV Dmitriy 1994 RUS      
  90 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL      
  97 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL      
  42 430018 BURY Lukasz 1989 POL      
  91 151130 ČECHURA Šimon 1995 CZE K      
  14 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H      
  56 150883 DECASTELO Jiří 1990 CZE A      
  115 150970 FIALA Šimon 1992 CZE E      
  24 150974 FRIDRICH Pavel 1992 CZE H      
  55 151128 FRYČEK Marek 1995 CZE U      
  33 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B      
  59 430645 GALUSZKA Przemyslaw 1994 POL      
  53 430680 GORA Maciej 1994 POL      
  74 151083 HETMÁNEK Lukáš 1994 CZE M      
  111 151113 HRUBÝ Michal 1995 CZE L      
  75 151074 JAREŠ Jan 1994 CZE E      
  78 151004 JURICA Vít 1993 CZE K      
  82 430551 KACZMAREK Jan 1992 POL      
  100 151103 KÁRNÍK Tadeáš 1994 CZE A      
  68 150990 KASAN Filip 1992 CZE L      
  9 150563 KELEMEN Josef 1984 CZE L      
  25 481361 KIRSANENKO Nikita 1992 RUS      
  123 151127 KOVÁŘ Jan 1995 CZE H      
  112 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A      
  57 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A      
  22 150688 KUDĚLÁSEK Richard 1987 CZE B      
  43 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A      
  26 150968 KUPEC Karel 1992 CZE M      
  65 430561 LATUSEK Michal 1992 POL      
  61 700797 MACKO Samuel 1988 SVK      
  113 430607 MAKLES Rafal 1993 POL      
  58 430616 MAKOWSKI Michal 1993 POL      
  88 151078 MEISNER Viktor 1994 CZE S      
  50 150948 MLÍČKA Filip 1991 CZE E      
  103 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B      
  122 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T      
  84 151066 NUTIL Michal 1994 CZE H      
  36 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z      
  63 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L      
  102 151064 PECHA Milan 1994 CZE L      
  73 151114 REČEK Dominik 1995 CZE L      
  38 700869 ROTH Patrik 1993 SVK      
  76 491655 SEVILLA Nicolas 1992 SPA      
  64 430624 SIERPINSKI Ludwik 1983 POL      
  11 700851 SIRAN Vladimir 1991 SVK      
  128 151115 SITŇANSKÝ Milan 1995 CZE A      
  46 481649 SMOLENSKIY Anton 1995 RUS      
  85 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B      
  98 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T      
  48 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S      
  28 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B      
  121 151055 SURA Rudolf 1993 CZE K      
  81 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL      
  120 151057 TOKOŠ Michal 1991 CZE B      
  31 150529 TOPINKA Michal 1980 CZE S      
  119 151093 TRACHTA Štěpán 1993 CZE A      
  32 150530 VESELÝ Petr 1983 CZE H      
  66 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T      
  108 151126 VYBÍRAL Petr 1995 CZE L      
  3 430565 WROBLEWSKI Kacper 1992 POL      
  125 550067 ZARINSH Armands 1995 LAT      
  94 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B      
  89 550064 ZILE Girts 1994 LAT      
  70 700906 ZORICAK Martin 1992 SVK P      
Nedokočili 2. kolo    
  47 430640 BABICKI Pawel 1994 POL      
  60 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 1994 POL      
  40 150400 DOLEŽEL Jiří 1980 CZE H      
  99 151118 GILAR Tomáš 1995 CZE B      
  54 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A      
  23 700901 HYSKA Martin 1994 SVK      
  67 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T      
  127 151121 PELC Adam 1995 CZE U      
  37 150941 RYBKA Pavel 1991 CZE M      
  131 150925 STEIDL Jan 1989 CZE A      
  34 151025 TOMÁŠ Vojtěch 1993 CZE H      
  79 430678 TRZAK Tomasz 1995 POL      
  15 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H      
  132 150977 VÁCHA Robert 1992 CZE A      
  17 150842 VONDRÁK Jan 1990 CZE B      
Nestartovali v 1. kole    
  4 150546 BRZOŇ Michal 1983 CZE Z      
  86 151132 HENIG Jakub 1995 CZE P      
  12 150927 HENIG Jan 1991 CZE P      
  92 150820 KÁRNÍK Dominik 1989 CZE A      
  35 150989 MÖLLER Jan 1992 CZE L      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  110 491964 EGEA Enrique 1995 SPA      
  77 151081 KUPEC Radomír 1994 CZE M      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  124 430658 LUCZAK Aleksander 1993 POL      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler