Home Závody a výsledky

Finále AMER FUN CUP - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 2338
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 26.03.2011 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 211 320709 FOREJTEK Jonáš 2001 CZE H 34.16 - 34.16
2. 214 800100 TOČÍK Oskar 2000 CZE J 34.90 - 34.90
3. 213 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 35.81 - 35.81
4. 206 200718 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 35.95 - 35.95
5. 200 320717 PAULÍČEK Adam 2000 CZE H 36.38 - 36.38
6. 201 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE H 37.28 - 37.28
7. 251 259 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE 37.31 - 37.31
8. 212 900601 BRYNDA Josef 2000 CZE E 37.34 - 37.34
9. 208 310306 KOULA Jan 2000 CZE H 37.77 - 37.77
10. 246 500904 DUFEK Matěj 2000 CZE 37.96 - 37.96
11. 204 310308 ŠVARAL Ondřej 2000 CZE H 38.04 - 38.04
12. 245 258 LELONKIEWICZ Borys 2001 CZE 38.21 - 38.21
13. 205 770060 ANDRT Martin 2000 CZE U 38.27 - 38.27
14. 225 900602 BRYNDA Jiří 2000 CZE E 38.28 - 38.28
15. 247 257 KADLA Ondřej 2000 CZE 38.30 - 38.30
16. 228 270605 POTŮČEK Šimon 2001 CZE Z 38.60 - 38.60
17. 232 149 KŘENEK Vojtěch 2001 CZE 38.81 - 38.81
18. 210 770029 NOVÁK Oskar 2000 CZE B 39.27 - 39.27
19. 217 320513 MATAS Tomáš 2000 CZE H 39.35 - 39.35
20. 220 300312 SEMERÁK Jan 2001 CZE H 39.58 - 39.58
21. 222 110723 SITŇANSKÝ Lukáš 2000 CZE A 39.63 - 39.63
22. 233 198 PACÁK Daniel 2000 CZE 39.74 - 39.74
23. 223 300779 RAUPACH Jan 2000 CZE H 39.85 - 39.85
24. 203 174 GÓRSKI Filip 2000 CZE 39.87 - 39.87
25. 234 770009 VOŠMERA Filip 2001 CZE J 39.90 - 39.90
26. 249 770146 KOHOUT Viktor 2001 CZE A 39.94 - 39.94
27. 250 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 39.95 - 39.95
28. 230 310115 TOMÁŠEK Alvin 2000 CZE H 40.21 - 40.21
29. 248 200713 CAP Daniel 2000 CZE T 40.27 - 40.27
30. 209 320703 SIKYTA Erik 2000 CZE H 40.32 - 40.32
31. 224 300311 ŠOŠOVIČKA Jakub 2000 CZE H 40.76 - 40.76
32. 240 320514 POUR Richard 2001 CZE H 40.80 - 40.80
33. 235 148 KOTOUČEK Tomáš 2001 CZE 41.58 - 41.58
34. 242 177 RUŠIKVAS Adam 2000 CZE 41.69 - 41.69
35. 221 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE 42.64 - 42.64
36. 202 110613 MALKUS David 2000 CZE 43.72 - 43.72
37. 229 300315 ŠOŠOVIČKA Jáchym 2000 CZE H 44.41 - 44.41
38. 239 420203 SEIDL Jakub 2001 CZE L 44.71 - 44.71
39. 243 110722 PTÁČEK Oldřich 2001 CZE A 44.99 - 44.99
40. 218 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 45.42 - 45.42
41. 207 400412 ŘÍDKÝ Dominik 2000 CZE L 58.90 - 58.90
42. 215 770026 ŠNAJDR Jakub 2000 CZE S 1:06.25 - 1:06.25
43. 231 270606 POTŮČEK Štěpán 2001 CZE Z 1:13.70 - 1:13.70
44. 216 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H 1:21.79 - 1:21.79
45. 241 199 ČERNÝ Lukáš 2001 CZE 1:45.39 - 1:45.39
Nedokočili 1. kolo  
  227 138 JULÁK Vojtěch 2000 CZE    
Nestartovali v 1. kole  
  236 270607 KLOFÁČ Jakub 2001 CZE Z    
  244 300776 KREJČÍŘ Petr 2001 CZE    
  238 300313 POUZNAR Matěj 2000 CZE H    
  237 150 ŠITINA Jakub 2000 CZE    
  226 320516 ŠPLÍCHAL Vladimír 2000 CZE    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz