Home Závody a výsledky

II. RKZ - Český pohár - Head cup - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 2505
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu RKZ
Datum 16.01.2011 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace 16.25 Aplikovaná penalizace 16.25
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 10 235718 KOTRLOVÁ Petra 98 CZE Z 57.05 - 57.05 16.25 100
2. 3 205726 KOREŇOVÁ Andrea 98 CZE L 57.61 - 57.61 24.89 80
3. 9 705902 NOVÁ Tereza 98 CZE L 58.01 - 58.01 31.06 60
4. 4 235706 KAŠPAROVÁ Klára 98 CZE B 58.02 - 58.02 31.21 50
5. 51 995905 KŘÍŽOVÁ Iva 99 CZE Z 58.21 - 58.21 34.14 45
6. 14 415500 NOVOTNÁ Sára 98 CZE L 58.25 - 58.25 34.76 40
7. 6 225302 KOZELSKÁ Petra 98 CZE T 58.63 - 58.63 40.62 36
8. 12 235710 CHROUSTOVÁ Šárka 98 CZE B 58.72 - 58.72 42.01 32
9. 22 205705 OLIVOVA Alexandra 98 CZE T 59.16 - 59.16 48.80 29
10. 33 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 99 CZE H 59.18 - 59.18 49.11 26
11. 5 325713 BRÝDLOVÁ Viktorie 98 CZE H 59.26 - 59.26 50.34 24
12. 7 425304 LABAŠTOVÁ Lenka 98 CZE H 59.38 - 59.38 52.19 22
13. 43 455503 DUBNOVÁ Nicola 99 CZE L 59.62 - 59.62 55.89 20
14. 15 285902 TURPIŠOVÁ Lucie 98 CZE Z 59.93 - 59.93 60.67 18
15. 26 415504 KOŠŤÁLOVÁ Jana 98 CZE L 59.98 - 59.98 61.45 16
16. 2 205720 CHRENOVÁ Karolína 98 CZE T 1:00.08 - 1:00.08 62.99 15
17. 18 405405 ŠKODOVÁ Tereza 98 CZE L 1:00.23 - 1:00.23 65.30 14
18. 17 205704 SVOBODOVÁ Michaela 98 CZE T 1:00.26 - 1:00.26 65.76 13
19. 45 325100 BLÁHOVÁ Anna 99 CZE H 1:00.44 - 1:00.44 68.54 12
20. 25 905304 ENTOVÁ Klára 98 CZE E 1:00.61 - 1:00.61 71.16 11
21. 34 315429 PULPÁNOVÁ Markéta 99 CZE H 1:00.83 - 1:00.83 74.56 10
22. 20 305755 KAŠPAROVÁ Natálie 98 CZE H 1:01.11 - 1:01.11 78.88 9
23. 40 325506 BEJDÁKOVÁ Barbora 99 CZE H 1:01.42 - 1:01.42 83.66 8
24. 24 425201 PETERKOVÁ Karolína 98 CZE L 1:01.57 - 1:01.57 85.97 7
25. 8 285504 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 98 CZE T 1:01.66 - 1:01.66 87.36 6
26. 27 115605 MAKOVCOVÁ Adéla 98 CZE A 1:01.77 - 1:01.77 89.06 5
27. 21 285501 GRŮZOVÁ Magdalena 98 CZE Z 1:02.17 - 1:02.17 95.23 4
28. 39 115707 KOTKOVÁ Eliška 99 CZE A 1:02.51 - 1:02.51 100.47 3
29. 42 405407 PAVLIŠTOVÁ Karolína 99 CZE L 1:02.65 - 1:02.65 102.63 2
30. 32 115719 ŽIŽÁKOVÁ Johana 99 CZE L 1:02.67 - 1:02.67 102.94 1
31. 35 225304 JOANNIDU Sofie 99 CZE T 1:02.72 - 1:02.72 103.71
32. 19 225002 TKÁČOVÁ Tereza 98 CZE T 1:02.80 - 1:02.80 104.94
33. 30 705903 ŠORMOVÁ Daniela 99 CZE L 1:02.95 - 1:02.95 107.26
34. 54 285511 NOVÁKOVÁ Barbora 99 CZE Z 1:03.28 - 1:03.28 112.35
35. 29 555112 DVOŘÁKOVÁ Michaela 98 CZE K 1:03.74 - 1:03.74 119.44
36. 57 205706 JOANIDU Marie 99 CZE T 1:03.79 - 1:03.79 120.21
37. 38 325104 RUDOLFOVÁ Kristýna 99 CZE H 1:03.85 - 1:03.85 121.14
38. 13 755301 HRUBÁ Klára 98 CZE C 1:03.94 - 1:03.94 122.53
39. 37 325715 VETROVÁ Aneta 99 CZE H 1:04.09 - 1:04.09 124.84
40. 36 205721 UHERKOVÁ Tereza 99 CZE T 1:04.44 - 1:04.44 130.24
41. 28 235707 JARÁ Ditta 98 CZE B 1:05.06 - 1:05.06 139.80
42. 52 515303 LEMFELDOVÁ Klára 99 CZE L 1:05.25 - 1:05.25 142.74
43. 41 755302 HRUBÁ Anna 99 CZE C 1:05.58 - 1:05.58 147.83
44. 47 415802 ZELENKOVÁ Simona 99 CZE L 1:05.59 - 1:05.59 147.98
45. 50 115716 SKÁLOVÁ Linda 99 CZE A 1:06.31 - 1:06.31 159.09
46. 31 885041 MARTÍNKOVÁ Daniela 99 CZE E 1:07.00 - 1:07.00 169.73
47. 53 705101 ALEXANDEROVÁ Aneta 99 CZE P 1:07.36 - 1:07.36 175.28
48. 49 115705 VODRÁŽKOVÁ Eliška 99 CZE A 1:11.68 - 1:11.68 241.92
49. 16 235724 ZEMANOVÁ Monika 98 CZE B 1:19.69 - 1:19.69 365.47
50. 44 885072 LISIČANOVÁ Valentina 99 CZE L 1:24.59 - 1:24.59 441.06
51. 56 315425 BUBÁKOVÁ Nikola 99 CZE H 1:34.65 - 1:34.65 596.23
Nedokočily 1. kolo    
  1 285502 KNAPKOVA Denisa 98 Z Z      
  48 885074 KOCI Kamila 99 L L      
  55 205719 KORISTKOVA Eliska 99 T T      
  11 425301 SULCOVA Martina 98 L L      
  46 555102 VRZALOVA Jolana 99 K K      
Nestartovaly v 1. kole    
  23 315432 CINTULOVA Katerina 98 H H      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz