Home Závody a výsledky

II. RKZ - Český pohár - Head cup - Špindlerův Mlýn

Disciplína Superobří slalom Codex 2007
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 17.01.2011 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace 8.05 Aplikovaná penalizace 8.05
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 156 320712 ZABYSTŘAN Jan 98 CZE U 1:05.98 - 1:05.98 8.05 100
2. 161 300770 KLINSKÝ Tomáš 98 CZE H 1:06.77 - 1:06.77 20.74 80
3. 173 400411 OUVÍN Jan 99 CZE L 1:07.04 - 1:07.04 25.08 60
4. 152 420020 ŘÍPA Jan 98 CZE L 1:07.60 - 1:07.60 34.08 50
5. 150 900108 HLAVÁČEK Jan 98 CZE E 1:08.22 - 1:08.22 44.04 45
6. 164 300773 JEŽEK Jan 98 CZE H 1:09.44 - 1:09.44 63.64 40
7. 175 200702 ŤAVODA Martin 99 CZE T 1:09.97 - 1:09.97 72.15 36
8. 153 900308 ŠIMBOVSKÝ Vít 98 CZE E 1:10.06 - 1:10.06 73.60 32
9. 163 200607 KOZÁČEK Lukáš 98 CZE T 1:10.77 - 1:10.77 85.00 29
10. 151 290106 ŠEVELA Petr 98 CZE Z 1:10.96 - 1:10.96 88.06 26
11. 174 410503 ČERNÝ Matěj 99 CZE L 1:11.79 - 1:11.79 101.39 24
12. 155 400405 BLÁHA Zdeněk 98 CZE L 1:11.84 - 1:11.84 102.19 22
13. 189 200704 DORŇÁK Štěpán 99 CZE T 1:12.18 - 1:12.18 107.66 20
14. 154 710108 MÜLLER Marek 98 CZE P 1:12.83 - 1:12.83 118.10 18
15. 158 110716 PEČ Tomáš 98 CZE A 1:13.42 - 1:13.42 127.58 16
16. 157 600709 ČERNOHORSKÝ Mikuláš 98 CZE S 1:14.73 - 1:14.73 148.62 15
17. 190 410512 ŠTEFEK Zdeněk 99 CZE L 1:14.79 - 1:14.79 149.59 14
18. 180 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 99 CZE E 1:14.87 - 1:14.87 150.87 13
19. 192 250702 NEŠPOR Marek 99 CZE M 1:15.21 - 1:15.21 156.33 12
20. 165 310427 HARTIG Jiří 98 CZE H 1:15.30 - 1:15.30 157.78 11
21. 188 230706 DIAKOV Jakub 98 CZE B 1:15.35 - 1:15.35 158.58 10
22. 184 110718 FIALA Eduard 99 CZE A 1:15.36 - 1:15.36 158.74 9
23. 159 600702 DOUBEK Adam 98 CZE S 1:15.56 - 1:15.56 161.96 8
24. 181 550504 CHVOSTEK Tomáš 99 CZE K 1:15.58 - 1:15.58 162.28 7
25. 183 200720 BOKŮVKA Jan 99 CZE T 1:15.74 - 1:15.74 164.85 6
26. 185 550205 JURICA Tomáš 98 CZE K 1:15.75 - 1:15.75 165.01 5
27. 167 320103 MAŘAS Jan 99 CZE H 1:15.98 - 1:15.98 168.70 4
28. 193 400406 MORÁVEK Tomáš 99 CZE L 1:16.76 - 1:16.76 181.24 3
29. 172 320704 PATŘIČNÝ Adam 99 CZE H 1:16.95 - 1:16.95 184.29 2
30. 169 230709 KACHLÍK Jáchym 99 CZE B 1:16.97 - 1:16.97 184.61 1
31. 160 110709 FIALA Jan 98 CZE A 1:17.00 - 1:17.00 185.09
32. 170 320100 HANUŠ Adam 99 CZE H 1:17.26 - 1:17.26 189.27
33. 182 320719 MAČÁT Matyáš 99 CZE E 1:17.35 - 1:17.35 190.71
34. 179 550508 KÖHLER Dominik 98 CZE K 1:18.39 - 1:18.39 207.42
35. 187 770092 SOLDÁT Roman 99 CZE L 1:18.81 - 1:18.81 214.17
36. 178 770091 NOVOTNÝ Lukáš 99 CZE A 1:18.87 - 1:18.87 215.13
37. 191 290103 VLČEK Lukáš 99 CZE Z 1:19.24 - 1:19.24 221.08
38. 166 280502 KEJHAR Jan 99 CZE Z 1:20.12 - 1:20.12 235.22
39. 186 400407 BALICKY David 99 CZE L 1:21.67 - 1:21.67 260.12
40. 168 550505 GEBHART Jan 99 CZE K 1:21.79 - 1:21.79 262.05
41. 176 320716 BAREŠ Petr 99 CZE H 1:23.01 - 1:23.01 281.65
42. 177 600703 DOUBEK Šimon 98 CZE S 1:25.96 - 1:25.96 329.04
Nestartovali v 1. kole    
  149 230707 ŠTINGL Jan 98 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler