Home Závody a výsledky

ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn - Špindlerův Mlýn

Disciplína Superobří slalom Codex 2999
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 10.02.2014 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 40.33 Aplikovaná penalizace 40.33
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 57 770287 MILATA Jiří 2000 CZE T 1:06.20 - 1:06.20 40.33 100
2. 56 770029 NOVÁK Oskar 2000 CZE B 1:07.33 - 1:07.33 58.25 80
3. 70 320709 FOREJTEK Jonáš 2001 CZE H 1:08.28 - 1:08.28 73.32 60
4. 54 280504 BAMBUŠEK Vojtěch 2000 CZE Z 1:08.51 - 1:08.51 76.97 50
5. 55 200718 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 1:08.72 - 1:08.72 80.30 45
6. 91 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 1:08.90 - 1:08.90 83.15 40
7. 62 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE H 1:09.56 - 1:09.56 93.62 36
8. 69 220359 ADÁMEK Antonín 2001 CZE T 1:10.20 - 1:10.20 103.77 32
9. 81 290100 KADLA Ondřej 2000 CZE Z 1:10.26 - 1:10.26 104.73 29
10. 85 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 1:10.64 - 1:10.64 110.75 26
11. 51 900006 GÓRSKI Filip 2000 CZE 1:11.05 - 1:11.05 117.26 24
12. 84 230720 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 1:11.49 - 1:11.49 124.23 22
13. 90 420024 NOSEK Samuel 2001 CZE L 1:11.81 - 1:11.81 129.31 20
14. 58 900013 LAUER Markus 2000 CZE L 1:11.89 - 1:11.89 130.58 18
15. 64 230721 LEITNER Jakub 2000 CZE B 1:12.16 - 1:12.16 134.86 16
16. 92 770146 KOHOUT Viktor 2001 CZE A 1:12.61 - 1:12.61 142.00 15
17. 52 770026 ŠNAJDR Jakub 2000 CZE S 1:12.68 - 1:12.68 143.11 14
18. 97 300312 SEMERÁK Jan 2001 CZE H 1:12.78 - 1:12.78 144.70 13
19. 96 750101 ČECH Petr 2001 CZE C 1:13.32 - 1:13.32 153.26 12
20. 53 260100 KUČA Michal 2000 CZE M 1:13.87 - 1:13.87 161.98 11
21. 93 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L 1:13.96 - 1:13.96 163.41 10
22. 87 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 1:13.98 - 1:13.98 163.73 9
23. 61 110613 MALKUS David 2000 CZE A 1:14.18 - 1:14.18 166.90 8
24. 76 550512 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K 1:14.90 - 1:14.90 178.32 7
25. 73 200713 CAP Daniel 2000 CZE T 1:15.88 - 1:15.88 193.86 6
26. 75 270606 POTŮČEK Štěpán 2001 CZE Z 1:15.95 - 1:15.95 194.98 5
27. 65 270605 POTŮČEK Šimon 2001 CZE Z 1:16.04 - 1:16.04 196.40 4
28. 66 310437 RUŠIKVAS Adam 2000 CZE H 1:16.32 - 1:16.32 200.84 3
29. 71 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 1:16.47 - 1:16.47 203.22 2
30. 60 310308 ŠVARAL Ondřej 2000 CZE H 1:17.17 - 1:17.17 214.33 1
31. 86 770539 DOROTÍK Ondřej 2001 CZE Z 1:18.12 - 1:18.12 229.39
32. 88 110726 DRHA Adam 2001 CZE A 1:18.28 - 1:18.28 231.93
32. 79 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 1:18.28 - 1:18.28 231.93
34. 94 320513 MATAS Tomáš 2000 CZE H 1:18.52 - 1:18.52 235.74
35. 59 280102 NOVÁK Ondřej 2000 CZE Z 1:18.71 - 1:18.71 238.75
36. 99 770414 HRSTKA Matěj 2000 CZE Z 1:20.21 - 1:20.21 262.54
37. 89 420203 SEIDL Jakub 2001 CZE L 1:20.51 - 1:20.51 267.30
38. 95 310115 TOMÁŠEK Alvin 2000 CZE H 1:20.57 - 1:20.57 268.25
39. 74 770389 WALEK Josef 2001 CZE E 1:21.12 - 1:21.12 276.98
40. 78 770536 PAVLAS Šimon 2000 CZE J 1:22.96 - 1:22.96 306.16
Nedokočili 1. kolo    
  72 420027 BOGDÁNY Daniel 2001 CZE L      
  63 230727 FEGL Jakub 2001 CZE B      
  82 900004 JULÁK Vojtěch 2000 CZE L      
  67 270607 KLOFÁČ Jakub 2001 CZE Z      
  77 310306 KOULA Jan 2000 CZE H      
  68 770405 RYVOLA Matěj 2001 CZE L      
  100 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
  83 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H      
Nestartovali v 1. kole    
  80 770060 ANDRT Martin 2000 CZE U      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  98 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz