Home Závody a výsledky

Madeja Sport cup 2014 - Praděd - Ovčárna

Disciplína Obří slalom Codex 3006
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 16.02.2014 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově MSC
1. 60 770359 BITTA Matyáš 2004 CZE T 33.36 - 33.36 50
2. 54 770107 OBUCH Maxim 2004 CZE T 34.56 - 34.56 45
3. 96 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 35.48 - 35.48 40
4. 64 770635 ZIMNY Chrystian 2004 CZE T 35.98 - 35.98 36
5. 52 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 36.34 - 36.34 33
6. 62 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 36.59 - 36.59 30
7. 57 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 36.63 - 36.63 28
8. 65 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T 37.14 - 37.14 26
9. 53 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z 37.32 - 37.32 24
10. 69 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 37.68 - 37.68 22
11. 95 770363 GURECKÝ Jakub 2005 CZE Z 37.77 - 37.77 20
12. 74 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 38.24 - 38.24 19
13. 80 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T 38.26 - 38.26 18
14. 67 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 38.53 - 38.53 17
15. 59 770356 RAJCH Matěj 2005 CZE Z 38.59 - 38.59 16
16. 50 200403 PODRAZIL Zdeněk 2004 CZE T 38.69 - 38.69 15
17. 78 770237 SVĚTLÍK Adam 2005 CZE Z 38.78 - 38.78 14
18. 61 770398 POLA Jonáš 2004 CZE M 39.00 - 39.00 13
19. 66 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M 39.13 - 39.13 12
20. 68 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 39.27 - 39.27 11
21. 75 770636 SIKORA Matěj 2005 CZE T 39.37 - 39.37 10
22. 71 770236 CHUDÁREK Karel 2005 CZE Z 39.53 - 39.53 9
23. 79 770436 TOMAN Patrik 2005 CZE Z 40.08 - 40.08 8
24. 84 770489 PECHAR Jonáš 2004 CZE Z 41.19 - 41.19 7
25. 73 770508 FOLDYNA Adam 2006 CZE T 41.83 - 41.83 6
26. 90 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T 41.88 - 41.88 5
27. 86 770678 HOTAŘ Jiří 2007 CZE M 43.23 - 43.23 4
28. 92 770514 BORKOVEC Šimon 2005 CZE 43.84 - 43.84 3
29. 56 770240 MŇAČKO Matěj 2004 CZE Z 48.50 - 48.50 2
30. 87 770673 HOCKADAY Matthew 2007 CZE M 50.16 - 50.16 1
31. 93 770484 HEJTMÁNEK Štěpán 2005 CZE M 50.61 - 50.61
32. 58 770286 BORKOVEC Kryštof 2004 CZE T 55.76 - 55.76
33. 51 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 1:08.87 - 1:08.87
Nedokočili 1. kolo  
  55 770184 KONEČNÝ Petr 2004 CZE Z    
  83 770576 KOVÁŘ Jiří 2006 CZE Z    
  77 770252 SKUPIEŃ Dariusz 2005 CZE T    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  94 770364 VONDRÁČEK Martin 2004 CZE Z    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz