Home Závody a výsledky

ČP RKZ HEAD CUP - Malá Morávka

Disciplína Slalom Codex 8026
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu RKZ
Datum 01.03.2014 Technický delegát Michal Trhlík
Vypočtená penalizace -0.16 Aplikovaná penalizace 1.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 1 455503 DUBNOVÁ Nicola 1999 CZE H 30.69 29.86 1:00.55 1.00 100
2. 5 235706 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 31.35 30.16 1:01.51 10.83 80
3. 4 235718 KOTRLOVÁ Petra 1998 CZE Z 30.71 31.00 1:01.71 12.88 60
4. 13 285902 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 31.54 30.75 1:02.29 18.82 50
5. 3 285504 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 1998 CZE T 31.68 31.26 1:02.94 25.47 45
6. 15 205726 KOREŇOVÁ Andrea 1998 CZE A 31.81 31.45 1:03.26 28.75 40
7. 12 325100 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 33.32 31.04 1:04.36 40.01 36
8. 16 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 33.26 31.48 1:04.74 43.90 32
9. 23 415504 KOŠŤÁLOVÁ Jana 1998 CZE L 33.43 31.70 1:05.13 47.90 29
10. 27 205719 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 33.76 31.86 1:05.62 52.91 26
11. 25 315429 PULPÁNOVÁ Markéta 1999 CZE H 33.79 32.19 1:05.98 56.60 24
12. 22 205704 SVOBODOVÁ Michaela 1998 CZE T 34.52 31.90 1:06.42 61.11 22
13. 21 225302 KOZELSKÁ Petra 1998 CZE T 34.00 32.53 1:06.53 62.23 20
14. 26 285511 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 34.41 32.69 1:07.10 68.07 18
15. 28 285501 GRŮZOVÁ Magdalena 1998 CZE Z 35.00 33.18 1:08.18 79.13 16
16. 30 905304 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 35.73 33.21 1:08.94 86.91 15
17. 31 115605 MAKOVCOVÁ Adéla 1998 CZE A 35.68 34.23 1:09.91 96.84 14
18. 35 285608 KOŘÍSTKOVÁ Karolína 1999 CZE Z 36.45 34.21 1:10.66 104.52 13
19. 32 215017 HUCZALOVÁ Magdalena 1999 CZE T 36.49 34.21 1:10.70 104.93 12
20. 37 205721 UHERKOVÁ Tereza 1999 CZE T 36.31 34.66 1:10.97 107.70 11
21. 29 325715 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 36.44 34.80 1:11.24 110.46 10
22. 33 115707 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE A 37.59 35.87 1:13.46 133.19 9
23. 44 885403 TOMEČKOVÁ Ludmila 1999 CZE M 37.42 36.43 1:13.85 137.18 8
24. 39 705101 ALEXANDEROVÁ Aneta 1999 CZE P 38.44 35.55 1:13.99 138.62 7
25. 42 235707 JARÁ Ditta 1998 CZE B 39.26 37.02 1:16.28 162.07 6
26. 46 225305 RECOVÁ Emma 1999 CZE T 44.82 40.80 1:25.62 257.70 5
27. 14 235710 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 53.45 33.33 1:26.78 269.58 4
28. 40 225002 TKÁČOVÁ Tereza 1998 CZE T 54.39 33.80 1:28.19 284.02 3
Nedokočily 1. kolo    
  20 325506 BEJDÁKOVÁ Barbora 1999 CZE H      
  48 205720 CHRENOVÁ Karolína 1998 CZE T      
  24 205706 JOANIDU Marie 1999 CZE T      
  34 305755 KAŠPAROVÁ Natálie 1998 CZE H      
  9 415500 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L      
  19 505906 PECÁKOVÁ Gabriela 1998 CZE U      
  10 425305 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L      
  18 705903 ŠORMOVÁ Daniela 1999 CZE P      
  17 235724 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B      
Nedokočily 2. kolo    
  47 265003 BEDNÁŘOVÁ Viktorie 1998 CZE M      
  11 315425 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H      
  6 225304 JOANNIDU Sofie 1999 CZE T      
  38 885041 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E      
  2 705902 NOVÁ Tereza 1998 CZE P      
  36 235726 ŠEVČÍKOVÁ Linda 1998 CZE B      
  8 425301 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L      
Nestartovaly v 1. kole    
  45 515501 KÜHNLOVÁ Nicol 1999 CZE U      
  43 515303 LEMFELDOVÁ Klára 1999 CZE U      
  41 555102 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K      
Diskvalifikovány v 2. kole    
  7 995905 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler