Home Závody a výsledky

II. RKZ - Český pohár - Head cup - Špindlerův Mlýn

Disciplína Superobří slalom Codex 2507
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 17.01.2011 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace 23.81 Aplikovaná penalizace 23.81
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 134 995905 KŘÍŽOVÁ Iva 99 CZE Z 1:07.95 - 1:07.95 23.81 100
2. 105 235718 KOTRLOVÁ Petra 98 CZE Z 1:09.35 - 1:09.35 45.65 80
3. 104 705902 NOVÁ Tereza 98 CZE L 1:09.45 - 1:09.45 47.21 60
4. 119 315425 BUBÁKOVÁ Nikola 99 CZE H 1:10.49 - 1:10.49 63.43 50
5. 112 415500 NOVOTNÁ Sára 98 CZE L 1:10.76 - 1:10.76 67.65 45
6. 102 325713 BRÝDLOVÁ Viktorie 98 CZE H 1:11.17 - 1:11.17 74.04 40
7. 117 905304 ENTOVÁ Klára 98 CZE E 1:11.20 - 1:11.20 74.51 36
8. 103 225302 KOZELSKÁ Petra 98 CZE T 1:11.95 - 1:11.95 86.21 32
9. 114 405405 ŠKODOVÁ Tereza 98 CZE L 1:11.96 - 1:11.96 86.36 29
10. 113 285502 KNAPKOVÁ Denisa 98 CZE Z 1:12.21 - 1:12.21 90.26 26
11. 99 235724 ZEMANOVÁ Monika 98 CZE B 1:12.22 - 1:12.22 90.42 24
12. 115 235710 CHROUSTOVÁ Šárka 98 CZE B 1:12.27 - 1:12.27 91.20 22
13. 106 235706 KAŠPAROVÁ Klára 98 CZE B 1:12.43 - 1:12.43 93.70 20
14. 111 285504 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 98 CZE T 1:12.80 - 1:12.80 99.47 18
15. 110 205726 KOREŇOVÁ Andrea 98 CZE L 1:12.94 - 1:12.94 101.65 16
16. 107 205705 OLIVOVA Alexandra 98 CZE T 1:13.35 - 1:13.35 108.05 15
17. 141 455503 DUBNOVÁ Nicola 99 CZE L 1:13.37 - 1:13.37 108.36 14
18. 108 285902 TURPIŠOVÁ Lucie 98 CZE Z 1:13.46 - 1:13.46 109.76 13
19. 129 285501 GRŮZOVÁ Magdalena 98 CZE Z 1:13.65 - 1:13.65 112.73 12
20. 133 425301 ŠULCOVÁ Martina 98 CZE L 1:13.73 - 1:13.73 113.98 11
21. 127 415504 KOŠŤÁLOVÁ Jana 98 CZE L 1:13.88 - 1:13.88 116.32 10
22. 101 425304 LABAŠTOVÁ Lenka 98 CZE H 1:14.34 - 1:14.34 123.49 9
23. 124 325100 BLÁHOVÁ Anna 99 CZE H 1:15.16 - 1:15.16 136.28 8
24. 100 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 99 CZE H 1:15.39 - 1:15.39 139.87 7
25. 140 205706 JOANIDU Marie 99 CZE T 1:15.48 - 1:15.48 141.28 6
25. 109 315432 CINTULOVÁ Kateřina 98 CZE H 1:15.48 - 1:15.48 141.28 6
27. 126 115605 MAKOVCOVÁ Adéla 98 CZE A 1:15.51 - 1:15.51 141.74 4
28. 137 705903 ŠORMOVÁ Daniela 99 CZE L 1:15.63 - 1:15.63 143.62 3
29. 122 315429 PULPÁNOVÁ Markéta 99 CZE H 1:16.06 - 1:16.06 150.32 2
30. 118 405407 PAVLIŠTOVÁ Karolína 99 CZE L 1:16.12 - 1:16.12 151.26 1
31. 131 885074 KOČÍ Kamila 99 CZE L 1:16.16 - 1:16.16 151.88
32. 136 115707 KOTKOVÁ Eliška 99 CZE A 1:16.82 - 1:16.82 162.18
33. 128 325104 RUDOLFOVÁ Kristýna 99 CZE H 1:17.39 - 1:17.39 171.07
34. 144 205719 KOŘISTKOVÁ Eliška 99 CZE T 1:17.59 - 1:17.59 174.19
35. 135 115719 ŽIŽÁKOVÁ Johana 99 CZE L 1:17.65 - 1:17.65 175.13
36. 138 285511 NOVÁKOVÁ Barbora 99 CZE Z 1:17.78 - 1:17.78 177.16
37. 123 705101 ALEXANDEROVÁ Aneta 99 CZE P 1:18.03 - 1:18.03 181.06
38. 120 515303 LEMFELDOVÁ Klára 99 CZE L 1:18.09 - 1:18.09 181.99
39. 146 225304 JOANNIDU Sofie 99 CZE T 1:18.21 - 1:18.21 183.86
40. 139 115705 VODRÁŽKOVÁ Eliška 99 CZE A 1:19.38 - 1:19.38 202.11
41. 142 115716 SKÁLOVÁ Linda 99 CZE A 1:21.12 - 1:21.12 229.26
42. 143 415802 ZELENKOVÁ Simona 99 CZE L 1:21.83 - 1:21.83 240.33
43. 116 755301 HRUBÁ Klára 98 CZE C 1:22.74 - 1:22.74 254.53
44. 121 885041 MARTÍNKOVÁ Daniela 99 CZE E 1:40.44 - 1:40.44 530.64
Nedokočily 1. kolo    
  132 205721 UHERKOVÁ Tereza 99 CZE T      
  130 325715 VETROVÁ Aneta 99 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler