Home Závody a výsledky

Mistrovství Prahy - Herlíkovice

Disciplína Obří slalom Codex 7003
Věková kategorie Přípravka, ženy Kategorie závodu PAP
Datum 30.01.2015 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 118 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE S 39.40 - 39.40
2. 98 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE S 39.62 - 39.62
3. 97 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE A 40.11 - 40.11
4. 119 885645 PŘÍHODOVÁ Šarlota 2005 CZE A 40.33 - 40.33
5. 110 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A 40.52 - 40.52
6. 108 885209 MOŠNOVÁ Magdalena 2006 CZE A 41.12 - 41.12
7. 109 885358 DRAHNÍKOVÁ Veronika 2006 CZE H 41.86 - 41.86
8. 123 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H 42.03 - 42.03
9. 96 885210 ŠŤASTNÁ Nikita 2006 CZE A 42.48 - 42.48
10. 41 885583 DUPALOVÁ Klára 2007 CZE L 42.75 - 42.75
11. 46 885392 RAJNOCHOVÁ Barbora 2007 CZE L 42.82 - 42.82
12. 45 885512 NOVAKOVSKÁ Adéla 2008 CZE U 43.14 - 43.14
13. 231 885526 HORDOSSY Eliška 2008 CZE H 43.51 - 43.51
14. 112 885462 CHLUBNOVÁ Barbora 2006 CZE A 43.65 - 43.65
15. 103 885431 KOCUMOVÁ Berenice 2005 CZE A 43.83 - 43.83
16. 100 885224 TOMÁŠKOVÁ Daniela 2005 CZE H 43.98 - 43.98
17. 48 885658 SCHÄFEROVÁ Magdaléna 2008 CZE L 44.76 - 44.76
18. 234 885527 HRANÍKOVÁ Andrea 2006 CZE H 45.36 - 45.36
19. 32 885464 MIŠKOVSKÁ Kateřina 2007 CZE L 45.42 - 45.42
20. 35 885525 JUNGLINGOVÁ Aneta 2007 CZE A 45.60 - 45.60
21. 116 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE A 45.87 - 45.87
22. 105 885177 JELÍNKOVÁ Sára 2005 CZE A 46.29 - 46.29
23. 44 885375 KRISTL Emily 2008 CZE A 46.46 - 46.46
24. 99 885371 KUPCOVÁ Ema 2005 CZE L 46.50 - 46.50
25. 120 905802 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H 46.56 - 46.56
26. 39 885671 HRABÁKOVÁ Ada 2007 CZE A 46.73 - 46.73
27. 30 885517 DRHOVÁ Eva 2008 CZE A 46.75 - 46.75
28. 28 - ČERMÁKOVÁ Lucie 2008 CZE 47.32 - 47.32
29. 121 - BAREŠOVÁ Berta 2006 CZE 48.02 - 48.02
30. 25 885551 KUNČÍKOVÁ Ella 2007 CZE H 48.03 - 48.03
31. 115 885646 UDLINKOVÁ Patricie 2005 CZE A 48.08 - 48.08
32. 26 885680 PAGÁČOVÁ Ella 2008 CZE A 48.57 - 48.57
33. 42 885555 HLINĚNÁ Mahu 2007 CZE H 49.38 - 49.38
34. 27 - DLOUHÁ Viktorie 2007 CZE 49.77 - 49.77
35. 49 885312 VYHNISOVÁ Viktorie 2007 CZE L 49.90 - 49.90
36. 101 885533 BENEDIKTOVÁ Lucie 2006 CZE A 50.33 - 50.33
37. 52 885391 KYSELOVÁ Aneta 2008 CZE L 50.34 - 50.34
38. 95 885549 BROWN Nikki Jennifer 2006 CZE H 50.52 - 50.52
39. 31 885507 ZVÍŘECÍ Martina 2008 CZE A 51.44 - 51.44
40. 122 885313 KÁRNÍKOVÁ Anežka 2006 CZE A 52.21 - 52.21
41. 106 885707 BLAŽKOVÁ Ema 2005 CZE H 52.50 - 52.50
42. 113 885540 LOSENICKÁ Adéla 2005 CZE H 52.64 - 52.64
43. 47 885430 GEFFERTOVÁ Agáta 2007 CZE A 53.15 - 53.15
44. 107 885581 DOBROVODSKÁ Sára 2006 CZE L 53.55 - 53.55
45. 237 - BUROZZI Bianca 2007 CZE 54.14 - 54.14
46. 40 715110 KŮSOVÁ Barbora 2007 CZE P 56.82 - 56.82
47. 33 885668 MICHALOVOVÁ Viktorie 2008 CZE A 57.12 - 57.12
48. 29 885667 TATÍČKOVÁ Anna 2008 CZE A 57.27 - 57.27
49. 230 - ŘEZNÍČKOVÁ 2007 CZE 57.31 - 57.31
50. 104 885703 ŠIMKOVÁ Nikola 2006 CZE H 58.42 - 58.42
51. 114 885644 GOTZOVÁ Františka 2005 CZE A 1:00.61 - 1:00.61
52. 232 - KOCUMOVÁ Elisabeth 2008 CZE 1:02.84 - 1:02.84
53. 37 885666 HORÁKOVÁ Michaela 2008 CZE A 1:11.55 - 1:11.55
54. 43 885648 KEPÁKOVÁ Viktorie 2008 CZE A 2:58.40 - 2:58.40
Nedokočily 1. kolo
  38 - BESEDOVÁ Amálie 2007 CZE  
Nestartovaly v 1. kole
  51 885663 BUŠ Paola 2008 CZE A  
  102 885211 KRISTLOVÁ Jasmína 2006 CZE A  
  111 885537 SADÍLKOVÁ Nela 2006 CZE L  
  36 885711 TEICHMANOVÁ Michaela 2007 CZE H  
  34 885428 VALLOVÁ Valentina 2007 CZE B  
  117 885654 ZELENKOVÁ Sára 2006 CZE A  
Diskvalifikovány v 1. kole
  50 885550 BOROVKOVÁ Annemarie 2007 CZE H  

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz