Home Závody a výsledky

Mistrovství Prahy a Středočeského kraje - Horní Mísečky

Disciplína Slalom Codex 7006
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 14.02.2015 Technický delegát Jiří Langmaier
Vypočtená penalizace 13.83 Aplikovaná penalizace 13.83
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 5 425305 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 40.11 40.75 1:20.86 13.83
2. 13 705903 ŠORMOVÁ Daniela 1999 CZE P 41.19 42.15 1:23.34 35.91
3. 15 325506 BEJDÁKOVÁ Barbora 1999 CZE H 42.39 42.02 1:24.41 45.44
4. 12 205719 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 42.28 42.19 1:24.47 45.97
5. 10 315429 PULPÁNOVÁ Markéta 1999 CZE H 42.63 43.14 1:25.77 57.55
6. 9 325715 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 42.93 42.91 1:25.84 58.17
7. 3 115705 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A 43.35 43.46 1:26.81 66.81
8. 2 325100 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 44.06 42.78 1:26.84 67.08
9. 4 425203 MARKOVÁ Ivana 2000 CZE L 44.18 44.77 1:28.95 85.87
10. 16 115706 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 45.22 44.44 1:29.66 92.19
11. 17 325511 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 45.97 45.86 1:31.83 111.51
12. 22 115707 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE A 46.66 45.41 1:32.07 113.65
13. 19 305758 DOKSANSKÁ Anna 2000 CZE H 46.69 46.87 1:33.56 126.91
14. 25 315426 KRULIŠOVÁ Bára 2000 CZE H 47.82 46.57 1:34.39 134.30
15. 26 115608 NEŘOLDOVÁ Markéta 1999 CZE A 49.51 48.17 1:37.68 163.60
16. 29 405408 VOBORNÍKOVÁ Viktorie 2000 CZE L 51.17 50.09 1:41.26 195.48
17. 33 905700 HRUŠKOVÁ Kateřina 2000 CZE E 51.16 51.13 1:42.29 204.65
18. 30 885247 KRÁLOVÁ Adéla 2000 CZE E 51.89 51.07 1:42.96 210.61
19. 31 885411 HAVLÍČKOVÁ Tereza 1999 CZE A 53.41 52.39 1:45.80 235.90
20. 27 815000 MAŠTEROVÁ Natálie 2000 CZE J 53.47 53.05 1:46.52 242.31
21. 28 885305 KENCLOVÁ Aneta 1999 CZE A 57.70 49.21 1:46.91 245.79
Nedokočily 1. kolo  
  1 325507 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H    
  20 325707 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H    
  23 885055 RAŠKOVÁ Adéla 2000 CZE A    
  14 885111 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L    
Nestartovaly v 1. kole  
  32 315718 DAVIDOVÁ Michaela 1999 CZE H    
  21 305759 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H    
  34 885114 KLIMEŠOVÁ Kateřina 2000 CZE H    
  18 885074 KOČÍ Kamila 1999 CZE H    
  6 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H    
  11 325509 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H    
  35 885065 MORÁVKOVÁ Eva 2000 CZE H    
  8 415502 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L    
  24 885197 ŠTĚPKOVÁ Adéla 2000 CZE S    
  7 425023 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler