Home Závody a výsledky

RKZ Head Cup 2015 - Ski Areál Bílá v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 2014
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 03.01.2015 Technický delegát Aleš Krýzl
Vypočtená penalizace 12.86 Aplikovaná penalizace 12.86
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 72 320709 FOREJTEK Jonáš 2001 CZE H 29.49 30.96 1:00.45 12.86 100
2. 65 750101 ČECH Petr 2001 CZE C 30.77 31.71 1:02.48 37.04 80
3. 75 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE B 30.73 31.84 1:02.57 38.11 60
4. 107 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 31.38 31.72 1:03.10 44.42 50
5. 105 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 30.94 32.34 1:03.28 46.57 45
6. 62 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 31.17 32.14 1:03.31 46.92 40
7. 98 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 31.47 32.06 1:03.53 49.54 36
8. 71 110726 DRHA Adam 2001 CZE A 30.94 33.03 1:03.97 54.79 32
9. 64 770089 BORÁK Jan 2001 CZE T 30.97 33.14 1:04.11 56.45 29
10. 63 300312 SEMERÁK Jan 2001 CZE H 31.81 32.76 1:04.57 61.93 26
11. 80 220359 ADÁMEK Antonín 2001 CZE T 32.34 32.86 1:05.20 69.44 24
12. 89 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 32.55 33.33 1:05.88 77.53 22
13. 95 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 32.32 33.93 1:06.25 81.94 20
14. 73 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H 32.28 34.00 1:06.28 82.30 18
15. 79 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 32.77 34.03 1:06.80 88.49 16
16. 68 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 32.46 34.41 1:06.87 89.33 15
17. 74 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 33.33 33.89 1:07.22 93.50 14
18. 104 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE H 32.85 34.55 1:07.40 95.64 13
19. 99 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 32.87 34.62 1:07.49 96.71 12
20. 91 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 32.18 35.61 1:07.79 100.28 11
21. 66 270606 POTŮČEK Štěpán 2001 CZE Z 33.38 34.89 1:08.27 106.00 10
22. 77 270605 POTŮČEK Šimon 2001 CZE Z 32.82 35.74 1:08.56 109.46 9
23. 100 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C 33.86 35.46 1:09.32 118.51 8
24. 69 770389 WALEK Josef 2001 CZE E 31.87 37.60 1:09.47 120.29 7
25. 82 770539 DOROTÍK Ondřej 2001 CZE Z 34.03 35.67 1:09.70 123.03 6
26. 86 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 34.11 35.79 1:09.90 125.42 5
27. 93 110727 PAJER Matěj 2002 CZE A 33.91 36.07 1:09.98 126.37 4
28. 85 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B 34.28 35.84 1:10.12 128.04 3
29. 92 280802 HÁBA Jiří 2001 CZE Z 33.42 36.94 1:10.36 130.89 2
30. 97 260010 KUNERT Michal 2001 CZE M 34.94 35.49 1:10.43 131.73 1
31. 96 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 34.43 36.19 1:10.62 133.99
32. 81 230724 ŠOJAT Filip 2001 CZE B 33.82 37.84 1:11.66 146.38
33. 84 230725 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B 34.64 37.40 1:12.04 150.90
34. 78 270607 KLOFÁČ Jakub 2001 CZE Z 35.43 36.75 1:12.18 152.57
35. 106 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 34.96 37.52 1:12.48 156.15
36. 88 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 34.89 37.68 1:12.57 157.22
37. 109 770066 VLČEK Matouš 2002 CZE C 35.85 37.33 1:13.18 164.48
38. 83 770509 MRÁKA Tomáš 2001 CZE M 36.07 39.31 1:15.38 190.69
39. 103 770544 PETŘEK Josef 2002 CZE Z 37.22 38.84 1:16.06 198.79
40. 108 770620 SZOTKOWSKI Maximilián 2002 CZE T 39.03 40.28 1:19.31 237.50
41. 87 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M 47.91 37.00 1:24.91 304.19
42. 101 270604 ČERNOCH Jaroslav 2002 CZE Z 59.22 36.05 1:35.27 427.59
Nedokočili 1. kolo    
  67 770146 KOHOUT Viktor 2001 CZE A      
  70 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z      
  94 770170 STEHLÍK Adam 2002 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  61 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
  90 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B      
Nestartovali v 1. kole    
  102 230728 ČERNÝ Edmund 2002 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz