Home Závody a výsledky

RKZ Head Cup 2015 - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Superobří slalom Codex 7021
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu RKZ
Datum 09.01.2015 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace 11.71 Aplikovaná penalizace 11.71
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 14 315425 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 59.82 - 59.82 11.71 100
2. 1 995905 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 1:00.18 - 1:00.18 18.21 80
3. 12 425023 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE B 1:00.64 - 1:00.64 26.51 60
4. 5 425305 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 1:00.78 - 1:00.78 29.04 50
5. 21 325715 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 1:01.64 - 1:01.64 44.57 45
6. 10 205719 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 1:02.22 - 1:02.22 55.04 40
7. 19 555102 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 1:02.74 - 1:02.74 64.43 36
8. 7 115719 ŽIŽÁKOVÁ Johana 1999 CZE A 1:02.77 - 1:02.77 64.97 32
9. 33 325509 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 1:03.01 - 1:03.01 69.30 29
9. 4 885074 KOČÍ Kamila 1999 CZE H 1:03.01 - 1:03.01 69.30 29
11. 11 885111 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L 1:03.24 - 1:03.24 73.46 24
11. 9 205724 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 1:03.24 - 1:03.24 73.46 24
13. 3 225304 JOANNIDU Sofie 1999 CZE T 1:03.45 - 1:03.45 77.25 20
14. 13 415502 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 1:03.46 - 1:03.46 77.43 18
15. 8 325100 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 1:04.18 - 1:04.18 90.43 16
16. 15 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 1:04.48 - 1:04.48 95.84 15
17. 2 305759 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 1:04.53 - 1:04.53 96.75 14
18. 17 115706 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 1:04.61 - 1:04.61 98.19 13
19. 6 325707 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 1:04.97 - 1:04.97 104.69 12
20. 30 425203 MARKOVÁ Ivana 2000 CZE L 1:05.03 - 1:05.03 105.77 11
21. 31 885197 ŠTĚPKOVÁ Adéla 2000 CZE S 1:05.83 - 1:05.83 120.22 10
22. 28 605921 KUBÁTOVÁ Dominika 1999 CZE L 1:05.89 - 1:05.89 121.30 9
23. 27 295001 DIAKOVOVÁ Tereza 2000 CZE B 1:05.93 - 1:05.93 122.02 8
24. 32 715401 MAREŠOVÁ Andrea 2000 CZE P 1:05.97 - 1:05.97 122.74 7
25. 25 325507 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 1:06.16 - 1:06.16 126.17 6
25. 16 515305 JASANOVÁ Nela 2000 CZE U 1:06.16 - 1:06.16 126.17 6
27. 24 325511 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 1:06.51 - 1:06.51 132.49 4
28. 18 885055 RAŠKOVÁ Adéla 2000 CZE A 1:07.14 - 1:07.14 143.87 3
29. 23 205721 UHERKOVÁ Tereza 1999 CZE T 1:07.22 - 1:07.22 145.31 2
30. 22 115707 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE A 1:09.53 - 1:09.53 187.02 1
31. 29 405408 VOBORNÍKOVÁ Viktorie 2000 CZE L 1:11.39 - 1:11.39 220.60
Nedokočily 1. kolo    
  26 325506 BEJDÁKOVÁ Barbora 1999 CZE H      
  20 705903 ŠORMOVÁ Daniela 1999 CZE P      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz