Home Závody a výsledky

RKZ Head Cup 2015 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Superobří slalom Codex 2030
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 02.02.2015 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 6.75 Aplikovaná penalizace 6.75
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 64 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE B 1:05.92 - 1:05.92 6.75 100
1. 61 320709 FOREJTEK Jonáš 2001 CZE H 1:05.92 - 1:05.92 6.75 100
3. 71 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 1:05.96 - 1:05.96 7.41 60
4. 67 220359 ADÁMEK Antonín 2001 CZE T 1:06.03 - 1:06.03 8.55 50
5. 75 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 1:06.72 - 1:06.72 19.86 45
6. 66 750101 ČECH Petr 2001 CZE C 1:07.11 - 1:07.11 26.25 40
7. 84 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 1:07.12 - 1:07.12 26.41 36
8. 69 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 1:07.41 - 1:07.41 31.16 32
9. 68 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 1:07.60 - 1:07.60 34.27 29
10. 70 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L 1:07.80 - 1:07.80 37.55 26
11. 81 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B 1:07.87 - 1:07.87 38.70 24
12. 85 270605 POTŮČEK Šimon 2001 CZE Z 1:08.12 - 1:08.12 42.79 22
13. 73 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 1:08.29 - 1:08.29 45.58 20
14. 91 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 1:08.38 - 1:08.38 47.05 18
15. 63 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 1:08.44 - 1:08.44 48.04 16
16. 62 420024 NOSEK Samuel 2001 CZE L 1:09.03 - 1:09.03 57.70 15
17. 83 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 1:09.21 - 1:09.21 60.65 14
18. 77 770009 VOŠMERA Filip 2001 CZE J 1:09.34 - 1:09.34 62.78 13
19. 80 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 1:09.45 - 1:09.45 64.58 12
20. 74 770389 WALEK Josef 2001 CZE E 1:09.60 - 1:09.60 67.04 11
21. 87 550512 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K 1:09.83 - 1:09.83 70.81 10
22. 92 770539 DOROTÍK Ondřej 2001 CZE Z 1:09.95 - 1:09.95 72.78 9
23. 78 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 1:10.01 - 1:10.01 73.76 8
24. 88 270606 POTŮČEK Štěpán 2001 CZE Z 1:10.20 - 1:10.20 76.87 7
25. 93 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 1:10.52 - 1:10.52 82.11 6
26. 106 230724 ŠOJAT Filip 2001 CZE B 1:10.70 - 1:10.70 85.06 5
27. 99 770509 MRÁKA Tomáš 2001 CZE M 1:10.92 - 1:10.92 88.67 4
28. 72 770146 KOHOUT Viktor 2001 CZE A 1:11.21 - 1:11.21 93.42 3
29. 90 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 1:11.40 - 1:11.40 96.53 2
30. 96 270607 KLOFÁČ Jakub 2001 CZE Z 1:11.59 - 1:11.59 99.64 1
31. 76 110726 DRHA Adam 2001 CZE A 1:12.13 - 1:12.13 108.49
32. 107 770544 PETŘEK Josef 2002 CZE Z 1:12.90 - 1:12.90 121.11
33. 101 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 1:12.95 - 1:12.95 121.93
34. 79 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 1:13.26 - 1:13.26 127.00
35. 104 550514 LORENC Jiří 2002 CZE K 1:13.48 - 1:13.48 130.61
36. 105 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 1:13.88 - 1:13.88 137.16
37. 102 770620 SZOTKOWSKI Maximilián 2002 CZE T 1:14.16 - 1:14.16 141.75
Nedokočili 1. kolo    
  94 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B      
  82 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H      
  100 110727 PAJER Matěj 2002 CZE A      
  65 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M      
  95 770170 STEHLÍK Adam 2002 CZE B      
  103 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C      
  97 770066 VLČEK Matouš 2002 CZE C      
  89 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B      
Nestartovali v 1. kole    
  98 260010 KUNERT Michal 2001 CZE M      
  86 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz