Home Závody a výsledky

MČR Head Cup 2015 - Skiareál Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 7039
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Mistrovství ČR žactva
Datum 01.03.2015 Technický delegát Michal Trhlík
Vypočtená penalizace 4.74 Aplikovaná penalizace 4.74
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 7 995905 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 56.72 1:01.05 1:57.77 4.74 100
2. 8 205719 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 57.89 1:01.39 1:59.28 17.31 80
3. 3 455503 DUBNOVÁ Nicola 1999 CZE H 57.20 1:02.12 1:59.32 17.64 60
4. 13 325715 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 57.99 1:01.68 1:59.67 20.55 50
5. 9 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 59.00 1:01.96 2:00.96 31.28 45
6. 2 425023 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE B 57.45 1:03.67 2:01.12 32.62 40
7. 6 425305 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 58.04 1:03.09 2:01.13 32.70 36
8. 5 885111 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L 58.19 1:03.62 2:01.81 38.36 32
9. 12 325100 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 58.94 1:03.24 2:02.18 41.44 29
10. 4 285511 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 59.86 1:02.61 2:02.47 43.85 26
11. 24 555102 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 59.56 1:03.14 2:02.70 45.76 24
12. 23 885074 KOČÍ Kamila 1999 CZE H 59.36 1:03.49 2:02.85 47.01 22
13. 19 205724 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 59.82 1:03.32 2:03.14 49.43 20
14. 18 235601 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B 58.95 1:04.48 2:03.43 51.84 18
15. 15 415502 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 59.11 1:04.34 2:03.45 52.01 16
16. 16 305759 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 59.89 1:04.05 2:03.94 56.08 15
17. 21 315429 PULPÁNOVÁ Markéta 1999 CZE H 59.83 1:04.35 2:04.18 58.08 14
18. 26 325509 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 1:00.60 1:04.15 2:04.75 62.82 13
19. 14 325707 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 1:00.41 1:04.41 2:04.82 63.41 12
20. 20 115719 ŽIŽÁKOVÁ Johana 1999 CZE A 1:00.87 1:04.05 2:04.92 64.24 11
21. 27 285608 KOŘÍSTKOVÁ Karolína 1999 CZE Z 1:01.12 1:04.22 2:05.34 67.73 10
22. 25 295001 DIAKOVOVÁ Tereza 2000 CZE B 1:00.73 1:05.13 2:05.86 72.06 9
23. 28 115705 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A 1:01.08 1:05.39 2:06.47 77.14 8
24. 17 115706 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 1:02.23 1:05.11 2:07.34 84.37 7
25. 33 605921 KUBÁTOVÁ Dominika 1999 CZE L 1:01.86 1:05.80 2:07.66 87.04 6
26. 35 325507 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 1:01.82 1:06.32 2:08.14 91.03 5
27. 37 885244 FIALOVÁ Gabriela 2000 CZE J 1:02.40 1:06.19 2:08.59 94.78 4
28. 39 555506 KÖRFEROVÁ Natálie 2000 CZE K 1:03.94 1:06.51 2:10.45 110.25 3
29. 31 515305 JASANOVÁ Nela 2000 CZE U 1:05.28 1:07.25 2:12.53 127.56 2
30. 36 705101 ALEXANDEROVÁ Aneta 1999 CZE P 1:04.71 1:08.51 2:13.22 133.30 1
31. 38 315426 KRULIŠOVÁ Bára 2000 CZE H 1:04.80 1:08.61 2:13.41 134.89
32. 40 885051 VLČKOVÁ Karolína 2000 CZE C 1:04.67 1:09.09 2:13.76 137.80
33. 30 295105 KRČMÁŘOVÁ Dominika 2000 CZE Z 1:05.25 1:09.34 2:14.59 144.70
34. 42 885305 KENCLOVÁ Aneta 1999 CZE A 1:06.03 1:09.30 2:15.33 150.86
35. 44 115608 NEŘOLDOVÁ Markéta 1999 CZE A 1:05.75 1:11.47 2:17.22 166.59
36. 45 885114 KLIMEŠOVÁ Kateřina 2000 CZE H 1:10.95 1:16.48 2:27.43 251.55
37. 46 755701 HAUPTOVÁ Karolína 2000 CZE C 1:10.63 1:20.29 2:30.92 280.59
Nedokočily 1. kolo    
  11 325506 BEJDÁKOVÁ Barbora 1999 CZE H      
  1 315425 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H      
  32 715401 MAREŠOVÁ Andrea 2000 CZE P      
  29 425203 MARKOVÁ Ivana 2000 CZE L      
  41 885403 TOMEČKOVÁ Ludmila 1999 CZE M      
  22 325511 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H      
Nestartovaly v 2. kole    
  34 115707 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE A      
  43 815000 MAŠTEROVÁ Natálie 2000 CZE J      
  10 705903 ŠORMOVÁ Daniela 1999 CZE P      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler