Home Závody a výsledky

RKZ Head Cup 2015 - Ještěd, trať „Pod lany“

Disciplína Slalom Codex 7046
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 14.03.2015 Technický delegát Tomáš Lipanský
Vypočtená penalizace 4.70 Aplikovaná penalizace 4.70
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 115 425024 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 35.22 39.01 1:14.23 4.70 100
2. 113 885033 NOVÁKOVÁ Barbora 2002 CZE B 36.18 38.92 1:15.10 13.14 80
3. 104 885032 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 36.71 39.68 1:16.39 25.65 60
4. 119 885042 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 37.36 39.95 1:17.31 34.57 50
5. 101 425306 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 37.21 40.39 1:17.60 37.39 45
6. 117 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 37.46 40.74 1:18.20 43.21 40
7. 107 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T 37.82 40.45 1:18.27 43.89 36
8. 106 285510 MIKESKOVÁ Michaela 2001 CZE Z 37.80 40.70 1:18.50 46.12 32
9. 121 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 38.01 40.50 1:18.51 46.21 29
10. 120 605802 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S 37.15 41.62 1:18.77 48.74 26
11. 105 605914 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE S 38.63 40.27 1:18.90 50.00 24
12. 111 295107 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 38.48 40.66 1:19.14 52.32 22
13. 114 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H 39.01 40.43 1:19.44 55.23 20
14. 124 205716 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T 39.40 40.68 1:20.08 61.44 18
15. 129 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 38.98 41.20 1:20.18 62.41 16
16. 112 325107 DRŠATOVÁ Tereza 2001 CZE H 39.19 41.17 1:20.36 64.16 15
17. 133 885216 VELICKÁ Vendula 2002 CZE T 39.39 41.29 1:20.68 67.26 14
18. 103 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 38.93 41.80 1:20.73 67.75 13
19. 150 505602 MACHKOVÁ Michala 2002 CZE U 39.19 41.60 1:20.79 68.33 12
20. 126 285805 ŠERÁ Tereza 2002 CZE Z 39.81 41.31 1:21.12 71.53 11
21. 110 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 39.06 42.08 1:21.14 71.72 10
22. 137 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L 39.84 41.35 1:21.19 72.21 9
23. 118 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 39.37 41.97 1:21.34 73.66 8
24. 109 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A 39.45 42.10 1:21.55 75.70 7
25. 132 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 39.95 41.78 1:21.73 77.45 6
26. 134 210107 BUROVÁ Kateřina 2002 CZE T 40.96 42.75 1:23.71 96.65 5
27. 143 555502 KOHOUTOVÁ Natálie 2001 CZE K 40.52 43.26 1:23.78 97.33 4
28. 138 235719 NOVOTNÁ Tereza 2001 CZE B 40.62 43.20 1:23.82 97.72 3
29. 140 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 40.67 43.54 1:24.21 101.50 2
30. 125 235717 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B 41.05 43.61 1:24.66 105.87 1
31. 127 885402 TOMEČKOVÁ Lucie 2002 CZE M 41.59 43.23 1:24.82 107.42
32. 130 885522 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 41.90 43.03 1:24.93 108.49
33. 116 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 38.75 46.87 1:25.62 115.18
34. 122 885030 ROŽENSKÁ Dominika 2001 CZE H 38.04 48.21 1:26.25 121.29
35. 142 885262 SIKOROVÁ Klára 2002 CZE J 42.53 43.79 1:26.32 121.97
36. 145 885218 KARÁSKOVÁ Natálie 2002 CZE A 42.12 45.81 1:27.93 137.58
37. 146 515308 JASANOVÁ Klára 2002 CZE U 42.85 45.77 1:28.62 144.28
38. 149 885499 RICHTEROVÁ Sophie Lea 2001 CZE A 43.86 45.60 1:29.46 152.42
39. 148 885127 GUTTNEROVÁ Barbora 2002 CZE U 44.04 46.03 1:30.07 158.34
40. 153 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 45.57 47.33 1:32.90 185.79
41. 147 885524 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 45.98 47.18 1:33.16 188.31
42. 154 885005 VRÁBELOVÁ Žaneta 2001 CZE J 46.80 48.24 1:35.04 206.55
Nedokočily 1. kolo    
  139 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H      
  135 885323 HÁJKOVÁ Karolína 2001 CZE U      
  128 885523 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M      
  102 415506 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L      
  141 515306 LANKOVÁ Štěpánka 2002 CZE U      
  123 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L      
  108 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A      
Nedokočily 2. kolo    
  131 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A      
  152 885696 JOPKOVÁ Klára 2001 CZE T      
  151 885339 KAŠŠÁKOVÁ Anna 2002 CZE K      
  144 885083 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B      
Nestartovaly v 2. kole    
  136 605803 BIŇOVCOVÁ Andrea 2001 CZE S      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler