Home Závody a výsledky

Vist cup - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2072
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 21.03.2015 Technický delegát Roman Fizér
Vypočtená penalizace 19.83 Aplikovaná penalizace 19.83
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 61 320709 FOREJTEK Jonáš 2001 CZE H 52.19 - 52.19 19.83
2. 65 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H 53.52 - 53.52 44.80
3. 52 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 54.05 - 54.05 54.76
4. 59 110726 DRHA Adam 2001 CZE A 54.54 - 54.54 63.96
5. 53 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 54.76 - 54.76 68.09
6. 88 770616 ZÍTKA Petr 2001 CZE J 55.04 - 55.04 73.35
7. 62 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 55.13 - 55.13 75.04
8. 57 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 55.25 - 55.25 77.29
9. 51 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L 55.57 - 55.57 83.30
10. 64 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE H 55.60 - 55.60 83.86
11. 69 770095 DANOS Marian 2002 CZE T 56.12 - 56.12 93.63
12. 56 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B 56.23 - 56.23 95.69
13. 63 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 56.67 - 56.67 103.95
14. 66 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B 56.75 - 56.75 105.46
15. 72 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 56.83 - 56.83 106.96
16. 94 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 57.37 - 57.37 117.10
17. 67 770061 SCHEFFLER Alexander 2001 CZE T 58.20 - 58.20 132.68
18. 87 770130 KŘENEK Vojtěch 2001 CZE H 58.80 - 58.80 143.95
19. 82 230728 ČERNÝ Edmund 2002 CZE B 59.19 - 59.19 151.27
20. 58 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 59.40 - 59.40 155.22
21. 73 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 1:00.56 - 1:00.56 177.00
22. 89 770936 CHROUSTOVSKÝ Filip 2002 CZE J 1:01.98 - 1:01.98 203.66
23. 85 770168 ANDRÝS Kryštof 2002 CZE B 1:02.36 - 1:02.36 210.80
24. 86 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 1:03.63 - 1:03.63 234.65
25. 91 310114 ŘÍHA Jan 2002 CZE H 1:03.94 - 1:03.94 240.47
26. 78 230725 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B 1:05.28 - 1:05.28 265.63
27. 81 770524 ŠARBOCH Filip 2002 CZE A 1:07.20 - 1:07.20 301.68
Nedokočili 1. kolo  
  74 230727 FEGL Jakub 2001 CZE B    
  60 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A    
  80 600707 KRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 CZE S    
  75 110727 PAJER Matěj 2002 CZE A    
  71 230724 ŠOJAT Filip 2001 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz