Home Závody a výsledky

ČP Allianz - Praděd - Karlov pod Praděděm

Disciplína Slalom Codex 5595
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 01.02.2015 Technický delegát Soltys Michal
Vypočtená penalizace 25.73 Aplikovaná penalizace 28.73
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 14 155479 SMUTNÁ Michaela 1987 CZE H 43.83 47.36 1:31.19 28.73
2. 9 185364 JUUTINEN Jutta 1993 FIN 44.00 47.83 1:31.83 33.78
3. 6 155727 CAPOVÁ Gabriela 1993 CZE T 44.46 48.44 1:32.90 42.23
4. 3 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 44.10 48.94 1:33.04 43.34
5. 5 185384 SINKKONEN Minttu 1994 FIN 43.91 49.42 1:33.33 45.63
6. 11 155837 RYDLOVÁ Lucie 1997 CZE H 45.37 49.00 1:34.37 53.84
7. 10 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U 45.11 49.41 1:34.52 55.02
8. 17 155869 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 46.12 49.30 1:35.42 62.13
9. 13 435347 KLUSAK Magdalena 1995 POL 45.87 50.12 1:35.99 66.63
10. 4 705402 TRAJČÍKOVÁ Eva 1993 SVK 45.82 50.87 1:36.69 72.16
11. 22 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 47.05 50.44 1:37.49 78.47
12. 1 155799 MYŠKOVÁ Gabriela 1996 CZE H 46.53 51.37 1:37.90 81.71
13. 12 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 47.33 51.06 1:38.39 85.58
14. 45 155854 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 49.18 49.50 1:38.68 87.87
15. 8 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 47.45 51.48 1:38.93 89.84
16. 20 155656 HANÁKOVÁ Nicole 1992 CZE M 48.03 50.96 1:38.99 90.32
17. 39 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 48.33 50.97 1:39.30 92.76
18. 56 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 48.65 51.46 1:40.11 99.16
19. 50 155853 KOREŇOVÁ Andrea 1998 CZE A 49.50 51.98 1:41.48 109.98
20. 26 155696 ZELENKOVÁ Veronika 1993 CZE L 49.14 52.62 1:41.76 112.19
21. 25 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 49.69 52.15 1:41.84 112.82
22. 31 155705 HOUSEROVÁ Petra 1993 CZE T 49.69 52.76 1:42.45 117.63
23. 21 155661 PLÁTENKOVÁ Kristýna 1992 CZE H 49.90 52.86 1:42.76 120.08
24. 44 155858 SVOBODOVÁ Michaela 1998 CZE T 50.18 52.74 1:42.92 121.35
25. 41 155852 KOŠŤÁLOVÁ Jana 1998 CZE L 51.45 53.60 1:45.05 138.16
26. 29 155639 RECOVÁ Alžběta 1991 CZE T 51.48 53.62 1:45.10 138.56
27. 28 155738 CHROUSTOVÁ Lenka 1994 CZE B 50.54 55.03 1:45.57 142.27
28. 51 155872 ŠEVČÍKOVÁ Linda 1998 CZE B 52.36 55.40 1:47.76 159.56
29. 37 155767 ČUDOVÁ Tereza 1995 CZE A 52.96 57.55 1:50.51 181.27
30. 35 155829 FLÖSSLOVÁ Barbora 1997 CZE L 54.07 56.70 1:50.77 183.33
31. 34 155794 SUCHOPÁROVÁ Eliška 1996 CZE A 53.33 57.72 1:51.05 185.54
32. 36 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 54.19 57.84 1:52.03 193.27
33. 43 155871 JARÁ Ditta 1998 CZE B 55.27 58.68 1:53.95 208.43
Nedokočily 1. kolo    
  32 155677 BÍLKOVÁ Zuzana 1992 CZE A      
  7 185354 HIRVONEN Roosa 1993 FIN      
  19 65114 KEMPENAERS Elle 1998 BEL      
  38 155816 PAČESOVÁ Barbora 1996 CZE A      
  53 155860 PECÁKOVÁ Gabriela 1998 CZE U      
  40 155841 VÁCHALOVÁ Viktorie 1997 CZE M      
Nedokočily 2. kolo    
  47 155851 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E      
  49 155857 GRŮZOVÁ Magdalena 1998 CZE Z      
  42 155637 GRYGAROVÁ Veronika 1991 CZE Z      
  15 155673 HEGMONOVÁ Barbora 1992 CZE T      
  2 155605 KLOUČKOVÁ Karolína 1990 CZE E      
  27 155855 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 1998 CZE T      
  16 385057 MARENIC Edita 1992 CRO      
  24 155544 NĚMCOVÁ Tereza 1989 CZE T      
  33 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P      
  52 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L      
  18 155771 SCHROMMOVÁ Helena 1995 CZE M      
  23 155786 STRYCHOVÁ Lucie 1995 CZE U      
  48 155849 TKÁČOVÁ Tereza 1998 CZE T      
Nestartovaly v 1. kole    
  30 155834 BÁRTKOVÁ Eliška 1997 CZE T      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler