Home Závody a výsledky

FIS - UNI Bílá - Bílá v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 5599
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu UNI
Datum 22.02.2015 Technický delegát Gantnerová Janka
Vypočtená penalizace 22.96 Aplikovaná penalizace 25.96
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 6 155479 SMUTNÁ Michaela 1987 CZE H 53.09 52.91 1:46.00 25.96
2. 10 155727 CAPOVÁ Gabriela 1993 CZE T 54.97 52.36 1:47.33 34.99
3. 4 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 CZE L 55.24 53.07 1:48.31 41.65
4. 2 155740 STRAKOVÁ Bára 1994 CZE U 55.12 53.27 1:48.39 42.19
5. 11 155698 RUDOLFOVÁ Veronika 1993 CZE H 55.60 53.14 1:48.74 44.57
6. 8 155567 MATOUŠOVÁ Zuzana 1990 CZE C 56.18 53.63 1:49.81 51.84
7. 1 155863 KOTRLOVÁ Petra 1998 CZE Z 56.12 55.41 1:51.53 63.52
8. 14 155503 KLICNAROVÁ Pavla 1988 CZE L 57.26 54.96 1:52.22 68.21
9. 3 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U 56.89 55.40 1:52.29 68.68
10. 33 155855 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 1998 CZE T 58.50 55.01 1:53.51 76.97
11. 24 155836 BERKOVCOVÁ Adéla 1997 CZE H 1:00.05 55.23 1:55.28 88.99
12. 15 155837 RYDLOVÁ Lucie 1997 CZE H 59.24 56.06 1:55.30 89.13
13. 32 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 59.70 56.26 1:55.96 93.61
14. 16 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 1:00.53 55.64 1:56.17 95.04
15. 19 155783 ŠINTÁKOVÁ Kristýna 1995 CZE H 59.62 56.74 1:56.36 96.33
16. 22 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 1:00.58 55.81 1:56.39 96.53
17. 27 155656 HANÁKOVÁ Nicole 1992 CZE M 1:00.84 56.23 1:57.07 101.15
18. 5 705402 TRAJČÍKOVÁ Eva 1993 SVK 58.91 58.64 1:57.55 104.41
19. 39 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 1:00.20 57.41 1:57.61 104.82
20. 35 155786 STRYCHOVÁ Lucie 1995 CZE U 1:01.65 57.21 1:58.86 113.31
21. 38 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 1:02.98 56.94 1:59.92 120.51
22. 47 155852 KOŠŤÁLOVÁ Jana 1998 CZE L 1:02.26 58.09 2:00.35 123.43
23. 40 155851 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 1:03.40 58.14 2:01.54 131.51
24. 28 155661 PLÁTENKOVÁ Kristýna 1992 CZE H 1:03.98 57.65 2:01.63 132.13
25. 45 155637 GRYGAROVÁ Veronika 1991 CZE Z 1:04.16 59.66 2:03.82 147.00
26. 44 155857 GRŮZOVÁ Magdalena 1998 CZE Z 1:04.58 1:00.15 2:04.73 153.18
27. 36 155544 NĚMCOVÁ Tereza 1989 CZE T 1:07.95 56.91 2:04.86 154.07
28. 50 155767 ČUDOVÁ Tereza 1995 CZE A 1:05.86 1:00.24 2:06.10 162.49
29. 55 155871 JARÁ Ditta 1998 CZE B 1:07.03 1:03.19 2:10.22 190.47
30. 53 465097 COPOT Bianca 1996 ROU 1:08.20 1:04.67 2:12.87 208.47
31. 49 155829 FLÖSSLOVÁ Barbora 1997 CZE L 1:09.54 1:03.61 2:13.15 210.38
32. 48 155794 SUCHOPÁROVÁ Eliška 1996 CZE A 1:08.94 1:04.40 2:13.34 211.67
33. 23 155854 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 1:20.80 56.70 2:17.50 239.92
34. 57 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B 1:17.37 1:13.67 2:31.04 331.89
Nedokočily 1. kolo  
  34 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H    
  46 155834 BÁRTKOVÁ Eliška 1997 CZE T    
  12 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J    
  42 155705 HOUSEROVÁ Petra 1993 CZE T    
  13 155605 KLOUČKOVÁ Karolína 1990 CZE E    
  56 155773 KOVÁČOVÁ Tereza 1994 CZE M    
  37 155815 REČKOVÁ Veronika 1996 CZE L    
  26 155771 SCHROMMOVÁ Helena 1995 CZE M    
  59 185384 SINKKONEN Minttu 1994 FIN    
  30 155737 STEHLÍKOVÁ Karolína 1994 CZE S    
  43 155858 SVOBODOVÁ Michaela 1998 CZE T    
  31 155788 URBANOVÁ Marie 1995 CZE U    
  20 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B    
  41 155696 ZELENKOVÁ Veronika 1993 CZE L    
  29 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B    
Nedokočily 2. kolo  
  9 155673 HEGMONOVÁ Barbora 1992 CZE T    
  58 185364 JUUTINEN Jutta 1993 FIN    
  54 705455 KUSENDOVÁ Timea 1997 SVK    
  51 155872 ŠEVČÍKOVÁ Linda 1998 CZE B    
Nestartovaly v 1. kole  
  18 705439 BOBÁKOVÁ Dominika 1996 SVK    
  52 435373 KOLASA Anna 1996 POL    
  25 155802 PAULUSOVÁ Tereza 1996 CZE Z    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  60 185354 HIRVONEN Roosa 1993 FIN    
  17 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B    
  7 705449 LUBYOVÁ Kristína 1997 SVK    
  21 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler