Home Závody a výsledky

ČP Allianz - FIS Karlov - Malá Morávka

Disciplína Slalom Codex 5602
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 14.03.2015 Technický delegát Sinay Juraj (SVK)
Vypočtená penalizace 21.37 Aplikovaná penalizace 24.37
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 14 155727 CAPOVÁ Gabriela 1993 CZE T 45.00 49.66 1:34.66 24.37
2. 10 155479 SMUTNÁ Michaela 1987 CZE H 45.90 49.39 1:35.29 29.16
3. 3 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 46.19 51.04 1:37.23 43.92
4. 9 155567 MATOUŠOVÁ Zuzana 1990 CZE C 46.28 52.14 1:38.42 52.97
5. 1 155605 KLOUČKOVÁ Karolína 1990 CZE E 46.66 51.77 1:38.43 53.05
6. 2 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 CZE L 47.27 51.60 1:38.87 56.39
7. 12 155863 KOTRLOVÁ Petra 1998 CZE Z 47.21 52.00 1:39.21 58.98
8. 6 155837 RYDLOVÁ Lucie 1997 CZE H 48.30 51.63 1:39.93 64.45
9. 21 155836 BERKOVCOVÁ Adéla 1997 CZE H 48.11 52.00 1:40.11 65.82
10. 17 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 48.04 52.48 1:40.52 68.94
11. 4 705436 KAMENICKÁ Daniela 1996 SVK 48.54 52.03 1:40.57 69.32
12. 20 155855 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 1998 CZE T 48.32 53.00 1:41.32 75.03
13. 19 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 49.15 52.27 1:41.42 75.79
14. 8 155869 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 49.06 52.58 1:41.64 77.46
15. 25 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 49.00 53.39 1:42.39 83.17
16. 15 705449 LUBYOVÁ Kristína 1997 SVK 48.46 53.96 1:42.42 83.39
17. 18 155854 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 49.79 52.72 1:42.51 84.08
18. 16 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 48.84 53.71 1:42.55 84.38
19. 11 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 49.22 53.67 1:42.89 86.97
20. 24 155771 SCHROMMOVÁ Helena 1995 CZE M 49.76 53.92 1:43.68 92.98
21. 26 155656 HANÁKOVÁ Nicole 1992 CZE M 49.81 53.94 1:43.75 93.51
22. 34 155705 HOUSEROVÁ Petra 1993 CZE T 50.78 54.28 1:45.06 103.47
23. 22 385057 MARENIC Edita 1992 CRO 51.36 54.13 1:45.49 106.74
24. 33 155851 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 51.32 54.92 1:46.24 112.45
25. 29 155788 URBANOVÁ Marie 1995 CZE U 52.16 54.66 1:46.82 116.86
26. 38 155852 KOŠŤÁLOVÁ Jana 1998 CZE L 51.90 56.73 1:48.63 130.63
27. 43 665012 MILASHEUSKAYA Kseniya 1997 BLR 52.34 56.39 1:48.73 131.39
28. 42 155829 FLÖSSLOVÁ Barbora 1997 CZE L 53.48 57.72 1:51.20 150.18
29. 48 155871 JARÁ Ditta 1998 CZE B 53.29 57.93 1:51.22 150.33
30. 37 155857 GRŮZOVÁ Magdalena 1998 CZE Z 55.43 56.07 1:51.50 152.46
31. 44 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 55.65 59.47 1:55.12 179.99
32. 47 155872 ŠEVČÍKOVÁ Linda 1998 CZE B 55.96 59.92 1:55.88 185.77
33. 46 155816 PAČESOVÁ Barbora 1996 CZE A 56.04 1:00.26 1:56.30 188.97
34. 50 155791 ROSA Natty 1996 CZE T 56.20 1:00.52 1:56.72 192.16
35. 51 155849 TKÁČOVÁ Tereza 1998 CZE T 56.94 1:01.24 1:58.18 203.27
36. 52 155773 KOVÁČOVÁ Tereza 1994 CZE M 1:03.19 1:08.35 2:11.54 304.89
Nedokočily 1. kolo    
  13 155503 KLICNAROVÁ Pavla 1988 CZE L      
  41 155860 PECÁKOVÁ Gabriela 1998 CZE U      
  36 155858 SVOBODOVÁ Michaela 1998 CZE T      
  49 155841 VÁCHALOVÁ Viktorie 1997 CZE M      
Nedokočily 2. kolo    
  39 155677 BÍLKOVÁ Zuzana 1992 CZE A      
  45 155767 ČUDOVÁ Tereza 1995 CZE A      
  7 155673 HEGMONOVÁ Barbora 1992 CZE T      
  30 155544 NĚMCOVÁ Tereza 1989 CZE T      
  5 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U      
  32 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L      
  23 155802 PAULUSOVÁ Tereza 1996 CZE Z      
  27 155661 PLÁTENKOVÁ Kristýna 1992 CZE H      
  35 435332 PRZYBYLA Klaudia 1994 POL      
  31 155815 REČKOVÁ Veronika 1996 CZE L      
  28 155737 STEHLÍKOVÁ Karolína 1994 CZE S      
  53 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B      
Nestartovaly v 1. kole    
  40 155520 MILATOVÁ Pavla 1988 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler