Home Závody a výsledky

Vist cup - Herlíkovice

Disciplína Obří slalom Codex 7103
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 08.03.2015 Technický delegát Tomáš Lipanský
Vypočtená penalizace 29.74 Aplikovaná penalizace 29.74
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 61 325506 BEJDÁKOVÁ Barbora 1999 CZE H 41.92 40.90 1:22.82 29.74
2. 54 325715 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 42.71 40.15 1:22.86 30.21
3. 63 325100 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 42.32 40.99 1:23.31 35.54
4. 65 315429 PULPÁNOVÁ Markéta 1999 CZE H 42.58 41.57 1:24.15 45.48
5. 64 325509 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 42.98 41.36 1:24.34 47.73
6. 52 325707 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 43.27 41.58 1:24.85 53.76
7. 58 305759 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 43.97 42.01 1:25.98 67.13
8. 56 115719 ŽIŽÁKOVÁ Johana 1999 CZE A 44.07 42.32 1:26.39 71.98
9. 53 115706 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 43.99 42.55 1:26.54 73.76
10. 69 605921 KUBÁTOVÁ Dominika 1999 CZE L 44.99 43.62 1:28.61 98.25
11. 66 115705 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A 45.78 43.66 1:29.44 108.07
12. 77 115608 NEŘOLDOVÁ Markéta 1999 CZE A 46.73 45.04 1:31.77 135.64
13. 72 315426 KRULIŠOVÁ Bára 2000 CZE H 47.22 45.59 1:32.81 147.95
14. 73 405408 VOBORNÍKOVÁ Viktorie 2000 CZE L 47.82 45.76 1:33.58 157.06
Nedokočily 1. kolo  
  71 325507 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H    
  80 885411 HAVLÍČKOVÁ Tereza 1999 CZE A    
  74 885305 KENCLOVÁ Aneta 1999 CZE A    
  78 885114 KLIMEŠOVÁ Kateřina 2000 CZE H    
  67 885197 ŠTĚPKOVÁ Adéla 2000 CZE S    
Nedokočily 2. kolo  
  70 115707 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE A    
  60 415502 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L    
  55 325511 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H    
Nestartovaly v 1. kole  
  79 315718 DAVIDOVÁ Michaela 1999 CZE H    
  62 305758 DOKSANSKÁ Anna 2000 CZE H    
  81 305760 JANČAŘÍKOVÁ Anna 2000 CZE H    
  68 515305 JASANOVÁ Nela 2000 CZE U    
  82 885640 KVASNIČKOVÁ Viktorie 1999 CZE A    
  57 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H    
  75 815000 MAŠTEROVÁ Natálie 2000 CZE J    
  76 885065 MORÁVKOVÁ Eva 2000 CZE H    
  84 905002 ŘÍHOVÁ Michaela 2000 CZE H    
  83 305757 VESELÁ Denisa 1999 CZE H    
  59 885111 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L    
  51 425023 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE B    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler