Home Závody a výsledky

Madeja sport CUP 2015 - Kouty nad Desnou

Disciplína Obří slalom Codex 2467
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 31.01.2015 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově MSC
1. 167 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 40.73 - 40.73 50
2. 170 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 40.90 - 40.90 45
3. 178 770359 BITTA Matyáš 2004 CZE T 40.97 - 40.97 40
4. 165 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 41.73 - 41.73 36
5. 168 290107 ZATLOUKAL Adam 2003 CZE Z 42.08 - 42.08 33
6. 172 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 42.53 - 42.53 30
7. 166 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 42.84 - 42.84 28
8. 180 770635 ZIMNY Chrystian 2004 CZE T 42.90 - 42.90 26
9. 175 770107 OBUCH Maxim 2004 CZE T 42.98 - 42.98 24
10. 190 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 42.99 - 42.99 22
11. 174 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 43.02 - 43.02 20
12. 197 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 43.11 - 43.11 19
13. 181 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 43.72 - 43.72 18
14. 176 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 44.11 - 44.11 17
15. 193 770682 HOMOLA Vilém 2004 CZE M 44.46 - 44.46 16
16. 179 770057 SKUPIEŃ Adrian 2003 CZE T 44.49 - 44.49 15
17. 200 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B 45.15 - 45.15 14
18. 194 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M 45.24 - 45.24 13
19. 177 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z 45.43 - 45.43 12
20. 188 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 45.72 - 45.72 11
21. 185 770174 JANDA Daniel 2003 CZE B 46.06 - 46.06 10
22. 183 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 46.19 - 46.19 9
23. 192 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 46.66 - 46.66 8
24. 182 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M 46.85 - 46.85 7
25. 186 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 47.05 - 47.05 6
26. 189 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 47.44 - 47.44 5
27. 187 770398 POLA Jonáš 2004 CZE M 48.16 - 48.16 4
28. 199 770788 ROUS Jan 2003 CZE B 50.20 - 50.20 3
29. 191 770884 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 53.62 - 53.62 2
30. 196 770672 NOVOTNÝ Jakub 2004 CZE Z 54.68 - 54.68 1
31. 198 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE J 1:07.73 - 1:07.73
Nedokočili 1. kolo  
  169 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  173 260008 BANK Matěj 2003 CZE M    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz