Home Závody a výsledky

ČP Allianz - Rokytnice nad Jizerou

Disciplína Obří slalom Codex 7465
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 09.02.2015 Technický delegát Ebner Reinhard
Vypočtená penalizace 46.86 Aplikovaná penalizace 49.86
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 3 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 53.26 55.46 1:48.72 49.86
2. 5 155605 KLOUČKOVÁ Karolína 1990 CZE E 54.64 54.80 1:49.44 56.35
3. 14 155836 BERKOVCOVÁ Adéla 1997 CZE H 55.24 55.59 1:50.83 68.88
4. 40 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 55.26 55.72 1:50.98 70.23
5. 1 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U 55.24 55.92 1:51.16 71.85
6. 8 155479 SMUTNÁ Michaela 1987 CZE H 55.33 56.91 1:52.24 81.59
7. 21 155854 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 55.22 57.08 1:52.30 82.13
8. 20 155855 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 1998 CZE T 56.21 56.30 1:52.51 84.02
8. 11 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 55.93 56.58 1:52.51 84.02
10. 10 155673 HEGMONOVÁ Barbora 1992 CZE T 55.57 56.98 1:52.55 84.38
11. 13 155567 MATOUŠOVÁ Zuzana 1990 CZE C 56.29 56.36 1:52.65 85.28
12. 7 155863 KOTRLOVÁ Petra 1998 CZE Z 57.23 55.72 1:52.95 87.99
13. 12 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 55.75 57.81 1:53.56 93.49
14. 16 155837 RYDLOVÁ Lucie 1997 CZE H 55.76 57.83 1:53.59 93.76
14. 4 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 56.42 57.17 1:53.59 93.76
16. 15 155799 MYŠKOVÁ Gabriela 1996 CZE H 56.34 57.28 1:53.62 94.03
17. 19 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 57.28 57.06 1:54.34 100.52
18. 17 155661 PLÁTENKOVÁ Kristýna 1992 CZE H 56.89 58.00 1:54.89 105.48
19. 39 155858 SVOBODOVÁ Michaela 1998 CZE T 57.22 57.72 1:54.94 105.93
20. 9 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H 56.90 58.75 1:55.65 112.33
21. 25 155656 HANÁKOVÁ Nicole 1992 CZE M 57.76 57.95 1:55.71 112.87
22. 6 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 57.40 58.80 1:56.20 117.28
23. 22 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 58.57 57.76 1:56.33 118.46
24. 23 155839 HARTIGOVÁ Marcela 1997 CZE H 58.08 59.34 1:57.42 128.28
25. 18 155783 ŠINTÁKOVÁ Kristýna 1995 CZE H 57.56 1:00.15 1:57.71 130.90
26. 38 155852 KOŠŤÁLOVÁ Jana 1998 CZE L 58.61 59.95 1:58.56 138.56
27. 28 155737 STEHLÍKOVÁ Karolína 1994 CZE S 58.57 1:00.00 1:58.57 138.65
28. 32 155851 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 59.41 59.88 1:59.29 145.14
29. 33 155829 FLÖSSLOVÁ Barbora 1997 CZE L 59.99 1:00.90 2:00.89 159.56
30. 29 155794 SUCHOPÁROVÁ Eliška 1996 CZE A 1:02.22 1:04.33 2:06.55 210.58
31. 35 525102 GEZER Ceren 1998 TUR 1:03.93 1:03.67 2:07.60 220.04
32. 30 155816 PAČESOVÁ Barbora 1996 CZE A 1:04.27 1:06.96 2:11.23 252.76
Nedokočily 2. kolo    
  2 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B      
  27 155786 STRYCHOVÁ Lucie 1995 CZE U      
Nestartovaly v 1. kole    
  26 155677 BÍLKOVÁ Zuzana 1992 CZE A      
  24 155869 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B      
  37 155871 JARÁ Ditta 1998 CZE B      
  36 155795 MACHOVÁ Pavlína 1996 CZE U      
  50 155841 VÁCHALOVÁ Viktorie 1997 CZE M      
  34 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz