Home Závody a výsledky

Český pohár - RKZ - Head cup - Karolinka

Disciplína Obří slalom Codex 2501
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu RKZ
Datum 09.01.2011 Technický delegát Petr Houser
Vypočtená penalizace 16.12 Aplikovaná penalizace 16.12
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 13 235718 KOTRLOVÁ Petra 98 CZE Z 45.16 - 45.16 16.12 100
2. 55 995905 KŘÍŽOVÁ Iva 99 CZE Z 45.40 - 45.40 20.80 80
3. 14 205726 KOREŇOVÁ Andrea 98 CZE L 46.06 - 46.06 33.66 60
4. 10 235710 CHROUSTOVÁ Šárka 98 CZE B 46.26 - 46.26 37.55 50
5. 50 315425 BUBÁKOVÁ Nikola 99 CZE H 46.30 - 46.30 38.33 45
6. 2 235706 KAŠPAROVÁ Klára 98 CZE B 46.45 - 46.45 41.26 40
7. 41 325100 BLÁHOVÁ Anna 99 CZE H 46.56 - 46.56 43.40 36
7. 18 205704 SVOBODOVÁ Michaela 98 CZE T 46.56 - 46.56 43.40 36
9. 5 285502 KNAPKOVÁ Denisa 98 CZE Z 46.74 - 46.74 46.91 29
10. 11 415500 NOVOTNÁ Sára 98 CZE L 46.96 - 46.96 51.20 26
11. 17 235724 ZEMANOVÁ Monika 98 CZE B 47.03 - 47.03 52.56 24
12. 57 455503 DUBNOVÁ Nicola 99 CZE L 47.09 - 47.09 53.73 22
12. 8 425304 LABAŠTOVÁ Lenka 98 CZE H 47.09 - 47.09 53.73 22
14. 15 285504 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 98 CZE T 47.13 - 47.13 54.51 18
15. 3 705902 NOVÁ Tereza 98 CZE L 47.35 - 47.35 58.79 16
16. 7 325713 BRÝDLOVÁ Viktorie 98 CZE H 47.83 - 47.83 68.15 15
17. 9 285902 TURPIŠOVÁ Lucie 98 CZE Z 48.06 - 48.06 72.63 14
18. 1 225302 KOZELSKÁ Petra 98 CZE T 48.08 - 48.08 73.02 13
19. 56 295109 HENZLOVÁ Alžběta 99 CZE Z 48.47 - 48.47 80.62 12
20. 36 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 99 CZE H 48.59 - 48.59 82.96 11
21. 29 415504 KOŠŤÁLOVÁ Jana 98 CZE L 48.60 - 48.60 83.15 10
22. 20 225002 TKÁČOVÁ Tereza 98 CZE T 48.65 - 48.65 84.13 9
23. 16 755300 MATOUŠOVÁ Alexandra 98 CZE C 48.66 - 48.66 84.32 8
24. 19 405405 ŠKODOVÁ Tereza 98 CZE L 48.82 - 48.82 87.44 7
25. 27 805604 NEUMANOVÁ Tereza 98 CZE J 49.06 - 49.06 92.12 6
26. 48 325715 VETROVÁ Aneta 99 CZE H 49.16 - 49.16 94.07 5
26. 42 225304 JOANNIDU Sofie 99 CZE T 49.16 - 49.16 94.07 5
28. 26 905304 ENTOVÁ Klára 98 CZE E 49.38 - 49.38 98.35 3
29. 4 425301 ŠULCOVÁ Martina 98 CZE L 49.42 - 49.42 99.13 2
30. 21 285501 GRŮZOVÁ Magdalena 98 CZE Z 49.61 - 49.61 102.83 1
31. 34 205706 JOANIDU Marie 99 CZE T 49.99 - 49.99 110.24
32. 43 205719 KOŘISTKOVÁ Eliška 99 CZE T 50.08 - 50.08 111.99
33. 39 115707 KOTKOVÁ Eliška 99 CZE A 50.17 - 50.17 113.75
34. 31 115605 MAKOVCOVÁ Adéla 98 CZE A 50.21 - 50.21 114.53
35. 24 315432 CINTULOVÁ Kateřina 98 CZE H 50.29 - 50.29 116.08
36. 51 885074 KOČÍ Kamila 99 CZE L 50.30 - 50.30 116.28
37. 52 325104 RUDOLFOVÁ Kristýna 99 CZE H 50.36 - 50.36 117.45
38. 49 705903 ŠORMOVÁ Daniela 99 CZE L 50.44 - 50.44 119.01
39. 25 235705 RŮŽIČKOVÁ Adriana 98 CZE B 50.58 - 50.58 121.74
40. 37 115719 ŽIŽÁKOVÁ Johana 99 CZE L 50.75 - 50.75 125.05
41. 22 505906 PECÁKOVÁ Gabriela 98 CZE U 50.95 - 50.95 128.95
42. 47 285511 NOVÁKOVÁ Barbora 99 CZE Z 51.22 - 51.22 134.21
43. 35 755302 HRUBÁ Anna 99 CZE C 51.38 - 51.38 137.32
43. 23 205705 OLIVOVA Alexandra 98 CZE T 51.38 - 51.38 137.32
45. 62 205721 UHERKOVÁ Tereza 99 CZE T 51.42 - 51.42 138.10
46. 38 115716 SKÁLOVÁ Linda 99 CZE A 51.78 - 51.78 145.12
47. 45 315429 PULPÁNOVÁ Markéta 99 CZE H 51.84 - 51.84 146.29
48. 54 705101 ALEXANDEROVÁ Aneta 99 CZE P 52.14 - 52.14 152.13
49. 44 405407 PAVLIŠTOVÁ Karolína 99 CZE L 52.42 - 52.42 157.59
50. 30 215900 VALOVÁ Nelly 98 CZE T 52.99 - 52.99 168.70
51. 59 515303 LEMFELDOVÁ Klára 99 CZE L 53.20 - 53.20 172.79
52. 28 205404 VIRÁGOVÁ Eliška 98 CZE T 55.09 - 55.09 209.62
53. 61 225303 ZEŤOVÁ Johana 98 CZE T 55.16 - 55.16 210.98
54. 12 755301 HRUBÁ Klára 98 CZE C 55.42 - 55.42 216.05
55. 32 215902 TRČKOVÁ Daniela 98 CZE T 56.07 - 56.07 228.72
56. 40 275604 KLOFÁČOVÁ Kateřina 99 CZE Z 56.64 - 56.64 239.82
57. 60 285607 KALUSOVÁ Andrea 99 CZE Z 57.71 - 57.71 260.67
58. 58 885041 MARTÍNKOVÁ Daniela 99 CZE E 58.72 - 58.72 280.35
59. 53 115705 VODRÁŽKOVÁ Eliška 99 CZE A 1:20.75 - 1:20.75 709.64
60. 46 285608 KOŘÍSTKOVÁ Karolína 99 CZE Z 2:30.98 - 2:30.98 2,078.16
Nedokočily 1. kolo    
  6 205720 CHRENOVÁ Karolína 98 CZE T      
  33 265007 SCHROMMOVÁ Lucie 98 CZE M      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz