Home Závody a výsledky

VIST CUP Pec - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 7061
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 06.03.2016 Technický delegát Roman Fizér
Vypočtená penalizace 10.01 Aplikovaná penalizace 20.01
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 13 325507 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 52.85 55.74 1:48.59 20.01
2. 10 235601 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B 54.30 56.65 1:50.95 41.31
3. 7 415506 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L 54.12 56.88 1:51.00 41.76
4. 1 415502 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 54.10 57.46 1:51.56 46.81
5. 5 285509 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 54.36 57.46 1:51.82 49.16
6. 6 115706 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 54.74 57.25 1:51.99 50.69
7. 4 325509 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 54.77 57.27 1:52.04 51.15
8. 49 885032 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 56.07 57.39 1:53.46 63.96
9. 2 305759 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 55.96 57.78 1:53.74 66.49
10. 3 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T 56.39 57.59 1:53.98 68.65
11. 16 605914 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE S 56.18 58.79 1:54.97 77.59
12. 22 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 56.63 1:00.01 1:56.64 92.66
13. 19 225700 SKOUPILOVÁ Karolína 2001 CZE M 56.40 1:00.59 1:56.99 95.82
14. 11 285510 MIKESKOVÁ Michaela 2001 CZE Z 56.80 1:00.62 1:57.42 99.70
15. 26 235719 NOVOTNÁ Tereza 2001 CZE B 57.72 1:00.31 1:58.03 105.20
16. 24 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 58.84 1:00.41 1:59.25 116.21
17. 34 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A 58.92 1:01.37 2:00.29 125.60
18. 27 315426 KRULIŠOVÁ Bára 2000 CZE H 59.08 1:01.68 2:00.76 129.84
19. 32 605802 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S 59.70 1:02.13 2:01.83 139.50
20. 28 605803 BIŇOVCOVÁ Andrea 2001 CZE S 59.56 1:02.47 2:02.03 141.30
21. 50 885003 BOČKOVÁ Tamara 2000 CZE J 59.85 1:02.71 2:02.56 146.09
22. 39 885006 KOMENDOVÁ Eliška 2001 CZE J 1:00.26 1:03.10 2:03.36 153.31
23. 33 305758 DOKSANSKÁ Anna 2000 CZE H 1:01.73 1:02.91 2:04.64 164.86
24. 40 770164 KALLYN Alla 2001 CZE H 1:01.14 1:03.63 2:04.77 166.03
25. 36 235721 ŠESTÁKOVÁ Petra 2001 CZE B 1:01.61 1:03.65 2:05.26 170.45
26. 47 - SLAVÍKOVÁ Anna 2001 CZE 1:02.36 1:03.25 2:05.61 173.61
27. 44 885193 HAMANNOVÁ Anna 2001 CZE A 1:01.58 1:04.09 2:05.67 174.15
28. 25 515114 REISSIGOVÁ Natalie 2001 CZE U 1:03.25 1:06.26 2:09.51 208.81
29. 37 815000 MAŠTEROVÁ Natálie 2000 CZE J 1:03.54 1:08.00 2:11.54 227.13
Nedokočily 1. kolo  
  35 605919 SKALICKÁ Veronika 2001 CZE S    
Nedokočily 2. kolo  
  38 325508 KORNFELDOVÁ Nathally Sarah 2001 CZE H    
  20 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler