Home Závody a výsledky

HEAD CUP 2016 - Stoh

Disciplína Obří slalom Codex 2085
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 13.03.2016 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 273 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 31.88 - 31.88
2. 275 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 32.17 - 32.17
3. 274 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 32.32 - 32.32
3. 264 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 32.32 - 32.32
5. 272 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L 32.84 - 32.84
6. 271 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 33.25 - 33.25
7. 266 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 33.53 - 33.53
8. 261 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 33.60 - 33.60
9. 285 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 33.65 - 33.65
10. 276 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 34.28 - 34.28
11. 279 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 34.39 - 34.39
12. 281 770256 KUNČÍK Matěj 2004 CZE H 34.59 - 34.59
13. 282 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 34.93 - 34.93
14. 288 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 34.96 - 34.96
15. 268 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 34.97 - 34.97
16. 293 770880 PAVLAS Sebastian 2005 CZE J 35.25 - 35.25
17. 303 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 35.42 - 35.42
18. 296 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 35.60 - 35.60
19. 295 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE H 35.63 - 35.63
20. 323 770398 POLA Jonáš 2004 CZE M 36.04 - 36.04
21. 289 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 36.14 - 36.14
22. 297 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 36.20 - 36.20
23. 300 772112 VALENTA Lukáš 2005 CZE S 36.23 - 36.23
24. 317 770254 SEDLÁČEK Jakub 2005 CZE A 36.48 - 36.48
25. 312 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H 36.83 - 36.83
26. 309 770230 REJMAN Filip 2004 CZE A 37.11 - 37.11
27. 305 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H 37.41 - 37.41
28. 307 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 37.61 - 37.61
29. 278 770157 PETRECKÝ Dominik 2004 CZE H 37.67 - 37.67
30. 301 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 37.77 - 37.77
31. 327 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 38.55 - 38.55
32. 314 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 38.95 - 38.95
33. 262 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 39.00 - 39.00
34. 324 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 39.05 - 39.05
35. 290 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 39.11 - 39.11
36. 328 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H 40.37 - 40.37
37. 325 770298 ŠTANGLER Kryštof 2005 CZE H 40.77 - 40.77
38. 315 770225 KUCHAŘ Jan 2005 CZE A 41.13 - 41.13
39. 322 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 42.45 - 42.45
40. 265 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 44.69 - 44.69
41. 321 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L 44.72 - 44.72
42. 283 770859 HROUDA František 2004 CZE H 45.11 - 45.11
43. 306 770306 PIROŽEK Vojtěch 2004 CZE H 45.66 - 45.66
44. 318 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L 46.85 - 46.85
45. 291 770233 HLUCHÝ Viktor 2004 CZE A 1:13.01 - 1:13.01
46. 277 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 1:24.09 - 1:24.09
Nedokočili 1. kolo
  304 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z  
  287 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H  
  270 770664 JOZL David 2005 CZE J  
  319 770870 MORAVEC Aleš 2004 CZE H  
  269 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A  
Nestartovali v 1. kole
  320 772134 BEČKA Jáchym 2004 CZE S  
  284 770185 LAIN Tobias 2004 CZE H  
  299 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M  
  267 770459 ZMUDZINSKI Wiktor 2004 CZE L  

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz