Home Závody a výsledky

Pohár České pošty 2016 - Bílá v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 2090
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 09.01.2016 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 5.89 Aplikovaná penalizace 5.89
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 69 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 33.88 34.84 1:08.72 5.89 100
2. 64 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 35.62 34.35 1:09.97 18.99 80
3. 66 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 35.08 35.00 1:10.08 20.14 60
4. 86 700911 LINHART Adam 2002 CZE P 35.80 34.50 1:10.30 22.44 50
5. 75 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 35.80 34.56 1:10.36 23.07 45
6. 65 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 35.65 34.76 1:10.41 23.60 40
7. 61 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 35.88 34.95 1:10.83 28.00 36
8. 62 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 36.11 35.44 1:11.55 35.54 32
9. 77 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P 37.28 35.41 1:12.69 47.48 29
10. 87 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 37.14 36.24 1:13.38 54.71 26
11. 94 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 37.61 35.82 1:13.43 55.24 24
11. 74 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 38.02 35.41 1:13.43 55.24 24
13. 71 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 37.27 36.25 1:13.52 56.18 20
14. 72 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B 37.68 36.18 1:13.86 59.74 18
15. 89 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 37.28 36.71 1:13.99 61.11 16
16. 70 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 38.03 37.33 1:15.36 75.46 15
17. 93 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 38.66 36.72 1:15.38 75.67 14
18. 68 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 38.21 37.23 1:15.44 76.30 13
19. 99 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 38.99 36.58 1:15.57 77.66 12
20. 98 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 39.11 36.59 1:15.70 79.02 11
21. 67 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 39.23 37.35 1:16.58 88.24 10
22. 91 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 38.53 38.39 1:16.92 91.80 9
22. 88 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 39.29 37.63 1:16.92 91.80 9
24. 84 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 39.50 38.74 1:18.24 105.63 7
25. 95 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 40.17 39.28 1:19.45 118.31 6
26. 97 990995 DOSTÁL Václav 2003 CZE C 40.51 39.16 1:19.67 120.62 5
27. 81 770312 DRHA Tadeáš 2002 CZE C 40.32 39.44 1:19.76 121.56 4
28. 90 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 40.98 39.58 1:20.56 129.94 3
29. 100 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B 40.84 39.97 1:20.81 132.56 2
30. 83 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M 38.39 42.75 1:21.14 136.02 1
31. 104 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 41.44 40.22 1:21.66 141.47
32. 80 770544 PETŘEK Josef 2002 CZE Z 41.71 41.10 1:22.81 153.52
33. 92 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 42.67 40.50 1:23.17 157.29
34. 78 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 39.60 44.53 1:24.13 167.35
35. 102 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M 44.66 41.52 1:26.18 188.82
36. 103 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 45.13 44.31 1:29.44 222.98
37. 96 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 40.70 52.37 1:33.07 261.01
Nedokočili 1. kolo    
  79 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M      
  76 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H      
  63 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  101 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  82 770168 ANDRÝS Kryštof 2002 CZE B      
  73 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  85 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz