Home Závody a výsledky

Pohár České pošty 2016 - Bílá v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 7091
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 09.01.2016 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 1.94 Aplikovaná penalizace 1.94
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 8 885554 ZÍKOVÁ Barbora 2001 CZE P 32.96 39.77 1:12.73 1.94 100
2. 7 205724 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 34.73 40.20 1:14.93 23.72 80
3. 10 425023 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE B 35.34 40.92 1:16.26 36.89 60
4. 18 285510 MIKESKOVÁ Michaela 2001 CZE Z 36.40 40.68 1:17.08 45.00 50
5. 6 325509 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 36.61 40.58 1:17.19 46.09 45
6. 1 295001 DIAKOVOVÁ Tereza 2000 CZE B 36.43 40.77 1:17.20 46.19 40
7. 19 325707 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 37.14 40.74 1:17.88 52.92 36
8. 17 605914 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE S 36.52 41.87 1:18.39 57.97 32
9. 4 425024 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 36.29 42.39 1:18.68 60.84 29
10. 16 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 37.40 41.90 1:19.30 66.98 26
11. 12 325511 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 37.31 42.04 1:19.35 67.48 24
12. 21 305759 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 37.96 41.78 1:19.74 71.34 22
13. 22 305758 DOKSANSKÁ Anna 2000 CZE H 37.69 42.68 1:20.37 77.57 20
14. 30 715401 MAREŠOVÁ Andrea 2000 CZE P 38.88 43.86 1:22.74 101.04 18
15. 34 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 38.84 44.15 1:22.99 103.51 16
16. 23 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 37.84 46.35 1:24.19 115.39 15
17. 29 315426 KRULIŠOVÁ Bára 2000 CZE H 39.53 45.00 1:24.53 118.76 14
18. 32 235719 NOVOTNÁ Tereza 2001 CZE B 40.22 44.87 1:25.09 124.30 13
19. 35 215011 KUMBÁROVÁ Anna 2001 CZE Z 39.88 45.38 1:25.26 125.98 12
20. 36 225700 SKOUPILOVÁ Karolína 2001 CZE M 40.68 45.23 1:25.91 132.42 11
21. 31 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A 43.05 47.24 1:30.29 175.78 10
22. 33 815000 MAŠTEROVÁ Natálie 2000 CZE J 43.25 47.75 1:31.00 182.81 9
Nedokočily 1. kolo    
  26 285509 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z      
  3 415506 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L      
  2 885032 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U      
  14 415502 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L      
  25 885197 ŠTĚPKOVÁ Adéla 2000 CZE S      
Nedokočily 2. kolo    
  27 885030 ROŽENSKÁ Dominika 2001 CZE H      
  11 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A      
Nestartovaly v 1. kole    
  40 885689 PEKÁRKOVÁ Klára 2000 CZE B      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  9 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T      
  38 885250 LOOSOVÁ Anna 2001 CZE C      
Diskvalifikovány v 2. kole    
  24 205716 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T      
  5 115706 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A      
  13 325507 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H      
  28 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H      
  15 885031 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H      
  37 265010 HEJTMÁNKOVÁ Vendula 2001 CZE M      
  20 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H      
  39 605919 SKALICKÁ Veronika 2001 CZE S      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler