Home Závody a výsledky

Karlov Cup - Malá Morávka-Karlov

Disciplína Slalom Codex 6077
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 17.01.2016 Technický delegát
Vypočtená penalizace 31.92 Aplikovaná penalizace 34.92
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 5 155727 CAPOVÁ Gabriela 1993 CZE T 42.80 46.97 1:29.77 34.92 100
2. 15 155863 KOTRLOVÁ Petra 1998 CZE Z 43.30 47.15 1:30.45 40.37 80
3. 8 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 43.57 47.48 1:31.05 45.19 60
4. 1 155605 KLOUČKOVÁ Karolína 1990 CZE E 44.43 47.23 1:31.66 50.08 50
5. 14 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 45.18 48.01 1:33.19 62.35 45
6. 3 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 45.59 48.44 1:34.03 69.09 40
7. 7 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 45.63 48.43 1:34.06 69.33 36
8. 16 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 45.54 49.04 1:34.58 73.50 32
9. 20 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 45.88 49.08 1:34.96 76.55 29
10. 9 705402 TRAJČÍKOVÁ Eva 1993 SVK 46.53 49.14 1:35.67 82.24
11. 4 155836 BERKOVCOVÁ Adéla 1997 CZE H 45.94 49.88 1:35.82 83.44 26
12. 19 435401 CZAPSKA Zuzanna 1998 POL 47.11 48.75 1:35.86 83.76
13. 23 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 47.12 49.18 1:36.30 87.29 24
14. 12 155673 HEGMONOVÁ Barbora 1992 CZE T 45.83 50.55 1:36.38 87.94 22
15. 6 155837 RYDLOVÁ Lucie 1997 CZE H 46.67 49.76 1:36.43 88.34 20
16. 32 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 47.90 49.44 1:37.34 95.64 18
17. 34 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 47.68 49.70 1:37.38 95.96 16
18. 22 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 47.17 50.47 1:37.64 98.04 15
19. 18 435373 KOLASA Anna 1996 POL 46.94 50.74 1:37.68 98.36
20. 36 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 48.08 49.83 1:37.91 100.21 14
21. 17 155854 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 47.71 50.36 1:38.07 101.49 13
22. 31 435414 KALUZA Martyna 1999 POL 47.73 50.40 1:38.13 101.97
23. 24 155656 HANÁKOVÁ Nicole 1992 CZE M 47.56 50.76 1:38.32 103.50 12
24. 21 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 47.30 51.09 1:38.39 104.06 11
25. 37 435412 WROBEL Oliwia 1999 POL 48.34 50.64 1:38.98 108.79
26. 27 155705 HOUSEROVÁ Petra 1993 CZE T 49.16 51.21 1:40.37 119.94 10
27. 44 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 49.17 51.45 1:40.62 121.94 9
28. 28 155851 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 49.39 52.68 1:42.07 133.57 8
29. 46 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 49.68 52.50 1:42.18 134.45 7
30. 48 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 50.05 52.15 1:42.20 134.61 6
31. 26 155637 GRYGAROVÁ Veronika 1991 CZE Z 50.21 53.64 1:43.85 147.85 5
32. 29 155857 GRŮZOVÁ Magdalena 1998 CZE Z 51.92 52.37 1:44.29 151.38 4
33. 30 705455 KUSENDOVÁ Timea 1997 SVK 51.11 53.80 1:44.91 156.35
34. 41 435407 POHL Oliwia 1999 POL 51.39 54.75 1:46.14 166.22
35. 33 435413 PLUTA Aleksandra 1999 POL 51.41 55.30 1:46.71 170.79
36. 40 155901 TOMEČKOVÁ Ludmila 1999 CZE M 53.64 56.86 1:50.50 201.18 3
37. 43 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 CZE M 1:00.77 1:03.62 2:04.39 312.59 2
38. 35 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B 1:04.07 1:07.40 2:11.47 369.37 1
Nedokočily 1. kolo    
  13 435347 KLUSAK Magdalena 1995 POL      
  39 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T      
  11 705449 LUBYOVÁ Kristína 1997 SVK      
  2 705462 MORAVČÍKOVÁ Soňa 1999 SVK      
Nedokočily 2. kolo    
  42 155893 KENCLOVÁ Aneta 1999 CZE A      
  10 435394 KOHUT Iwona 1997 POL      
  47 155907 MURLOVÁ Michaela 1999 CZE Z      
  25 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L      
  38 155904 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A      
  45 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler