Home Závody a výsledky

III. RKZ - Český pohár - Head cup - Říčky v Orlických horách

Disciplína Obří slalom Codex 2513
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu RKZ
Datum 26.01.2011 Technický delegát Petr Seidl
Vypočtená penalizace 5.50 Aplikovaná penalizace 5.50
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 11 235718 KOTRLOVÁ Petra 1998 CZE Z 52.12 - 52.12 5.50 100
2. 2 315425 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 52.23 - 52.23 7.36 80
3. 15 705902 NOVÁ Tereza 1998 CZE L 52.56 - 52.56 12.93 60
4. 3 995905 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 52.68 - 52.68 14.96 50
5. 8 455503 DUBNOVÁ Nicola 1999 CZE L 52.82 - 52.82 17.32 45
6. 9 205726 KOREŇOVÁ Andrea 1998 CZE L 52.96 - 52.96 19.68 40
7. 23 425301 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 53.52 - 53.52 29.14 36
8. 12 235706 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 53.55 - 53.55 29.64 32
9. 17 1195 ANDERSON Jessica 1998 GBR 53.61 - 53.61 30.66
10. 4 235710 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 53.80 - 53.80 33.87 29
11. 14 415500 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 54.05 - 54.05 38.09 26
12. 27 315429 PULPÁNOVÁ Markéta 1999 CZE H 54.14 - 54.14 39.61 24
13. 26 905304 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 54.16 - 54.16 39.94 22
14. 13 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 54.24 - 54.24 41.29 20
15. 28 295109 HENZLOVÁ Alžběta 1999 CZE Z 54.31 - 54.31 42.48 18
16. 20 235724 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 54.44 - 54.44 44.67 16
17. 7 225302 KOZELSKÁ Petra 1998 CZE T 54.48 - 54.48 45.35 15
18. 5 325100 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 54.63 - 54.63 47.88 14
19. 21 285902 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 54.65 - 54.65 48.22 13
20. 1 325713 BRÝDLOVÁ Viktorie 1998 CZE H 54.73 - 54.73 49.57 12
21. 24 415504 KOŠŤÁLOVÁ Jana 1998 CZE L 54.85 - 54.85 51.59 11
22. 39 285511 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 55.09 - 55.09 55.65 10
23. 6 425304 LABAŠTOVÁ Lenka 1998 CZE H 55.16 - 55.16 56.83 9
24. 22 285504 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 1998 CZE T 55.22 - 55.22 57.84 8
25. 16 285502 KNAPKOVÁ Denisa 1998 CZE Z 55.25 - 55.25 58.35 7
26. 40 205719 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 55.28 - 55.28 58.85 6
26. 38 205706 JOANIDU Marie 1999 CZE T 55.28 - 55.28 58.85 6
28. 18 1227 VERMEULEN Imke 1999 NED 55.59 - 55.59 64.09
29. 32 325715 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 55.97 - 55.97 70.50 4
30. 31 805604 NEUMANOVÁ Tereza 1998 CZE J 56.02 - 56.02 71.35 3
31. 33 115707 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE A 56.26 - 56.26 75.40 2
32. 34 705903 ŠORMOVÁ Daniela 1999 CZE L 56.40 - 56.40 77.76 1
33. 29 115605 MAKOVCOVÁ Adéla 1998 CZE A 56.50 - 56.50 79.45
34. 25 205720 CHRENOVÁ Karolína 1998 CZE T 56.64 - 56.64 81.82
35. 46 235707 JARÁ Ditta 1998 CZE B 56.83 - 56.83 85.02
36. 49 705101 ALEXANDEROVÁ Aneta 1999 CZE P 56.85 - 56.85 85.36
37. 37 505906 PECÁKOVÁ Gabriela 1998 CZE U 57.09 - 57.09 89.41
38. 41 885074 KOČÍ Kamila 1999 CZE L 57.15 - 57.15 90.43
39. 30 225304 JOANNIDU Sofie 1999 CZE T 57.59 - 57.59 97.86
40. 19 1226 VLASMAN Megan 1999 NED 57.66 - 57.66 99.04
41. 35 405407 PAVLIŠTOVÁ Karolína 1999 CZE L 58.23 - 58.23 108.66
42. 52 555102 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 58.45 - 58.45 112.38
43. 36 115719 ŽIŽÁKOVÁ Johana 1999 CZE L 59.03 - 59.03 122.17
44. 51 115705 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A 59.33 - 59.33 127.23
45. 42 555112 DVOŘÁKOVÁ Michaela 1998 CZE K 59.43 - 59.43 128.92
46. 43 205721 UHERKOVÁ Tereza 1999 CZE T 59.53 - 59.53 130.61
47. 45 115716 SKÁLOVÁ Linda 1999 CZE A 59.54 - 59.54 130.78
48. 50 885041 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E 59.61 - 59.61 131.96
49. 47 215900 VALOVÁ Nelly 1998 CZE T 59.94 - 59.94 137.53
50. 48 515303 LEMFELDOVÁ Klára 1999 CZE L 1:00.87 - 1:00.87 153.24
51. 44 235705 RŮŽIČKOVÁ Adriana 1998 CZE B 1:02.38 - 1:02.38 178.73

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler