Home Závody a výsledky

FIS - CIT - Mísečky

Disciplína Slalom Codex 6088
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu CIT
Datum 07.02.2016 Technický delegát
Vypočtená penalizace 40.46 Aplikovaná penalizace 43.46
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 10 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 45.00 39.50 1:24.50 43.46
2. 9 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 45.13 40.40 1:25.53 52.24
3. 7 155873 ARNOLD Andrea 1998 CZE L 45.92 40.11 1:26.03 56.50
4. 1 155567 MATOUŠOVÁ Zuzana 1990 CZE C 45.78 40.54 1:26.32 58.97
5. 16 65114 KEMPENAERS Elle 1998 BEL 46.35 40.05 1:26.40 59.65
6. 12 155836 BERKOVCOVÁ Adéla 1997 CZE H 46.43 40.35 1:26.78 62.89
7. 14 705456 HROMCOVÁ Petra 1998 SVK 46.56 40.33 1:26.89 63.82
8. 19 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 46.83 40.38 1:27.21 66.55
9. 21 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 47.13 40.68 1:27.81 71.66
10. 8 155837 RYDLOVÁ Lucie 1997 CZE H 47.45 40.54 1:27.99 73.20
11. 17 155854 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 47.40 41.24 1:28.64 78.74
12. 22 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 47.67 41.11 1:28.78 79.93
13. 28 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 48.80 40.35 1:29.15 83.08
14. 29 435414 KALUZA Martyna 1999 POL 47.91 41.34 1:29.25 83.93
15. 25 235292 SAMARINOU Maria 1996 GRE 48.84 41.17 1:30.01 90.41
16. 36 56446 MARCHLER Anna Maria 1998 AUT 49.69 41.37 1:31.06 99.36
17. 27 516357 BERNARD Juliette 1995 SUI 49.76 41.40 1:31.16 100.21
18. 37 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 51.16 40.85 1:32.01 107.45
19. 33 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 49.83 42.39 1:32.22 109.24
20. 34 155853 KOREŇOVÁ Andrea 1998 CZE A 50.46 42.00 1:32.46 111.28
21. 26 155793 KINCLOVÁ Pavla 1996 CZE H 49.84 42.90 1:32.74 113.67
22. 49 235322 TZIOUFA Katerina 1998 GRE 50.70 42.53 1:33.23 117.85
23. 48 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 51.29 42.03 1:33.32 118.61
24. 32 435412 WROBEL Oliwia 1999 POL 51.69 42.02 1:33.71 121.94
25. 35 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 51.38 43.24 1:34.62 129.69
26. 47 155904 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A 51.65 43.36 1:35.01 133.01
27. 43 435413 PLUTA Aleksandra 1999 POL 52.25 43.74 1:35.99 141.36
28. 53 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 52.23 43.77 1:36.00 141.45
29. 42 155829 FLÖSSLOVÁ Barbora 1997 CZE L 53.43 46.54 1:39.97 175.28
30. 52 155794 SUCHOPÁROVÁ Eliška 1996 CZE A 55.86 45.07 1:40.93 183.46
31. 54 155893 KENCLOVÁ Aneta 1999 CZE A 54.99 46.60 1:41.59 189.08
32. 50 155520 MILATOVÁ Pavla 1988 CZE H 54.82 47.10 1:41.92 191.89
33. 56 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 CZE M 57.38 48.73 1:46.11 227.59
Nedokočily 1. kolo  
  40 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H    
  39 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H    
  51 155767 ČUDOVÁ Tereza 1995 CZE A    
  13 435401 CZAPSKA Zuzanna 1998 POL    
  15 155673 HEGMONOVÁ Barbora 1992 CZE T    
  30 155705 HOUSEROVÁ Petra 1993 CZE T    
  46 435410 KLIMEK Weronika 1999 POL    
  3 155605 KLOUČKOVÁ Karolína 1990 CZE E    
  57 155895 KVASNIČKOVÁ Viktorie 1999 CZE A    
  6 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U    
  24 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L    
  38 155802 PAULUSOVÁ Tereza 1996 CZE Z    
  23 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L    
  20 56249 SPERINGER Janine 1995 AUT    
Nedokočily 2. kolo  
  5 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J    
  31 155851 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E    
  2 435394 KOHUT Iwona 1997 POL    
  55 155773 KOVÁČOVÁ Tereza 1994 CZE M    
  11 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P    
  4 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L    
  41 155843 VOLOPICHOVÁ Josefína 1997 CZE P    
Nestartovaly v 1. kole  
  58 155882 KOČÍ Kamila 1999 CZE H    
  44 235320 MANTSIOU Anastasia 1998 GRE    
  45 155872 ŠEVČÍKOVÁ Linda 1998 CZE B    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  18 56371 WUSITS Lisa 1997 AUT    

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz