Home Závody a výsledky

Závod FIS UNI/MČRJ - Bíla v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 1023
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu UNI
Datum 14.02.2016 Technický delegát
Vypočtená penalizace 26.37 Aplikovaná penalizace 29.37
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 3 700901 HYŠKA Martin 1994 SVK 54.08 54.34 1:48.42 29.37
2. 1 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL 53.37 56.93 1:50.30 41.85
3. 36 150235 VACEK Ludvík 1976 CZE B 56.95 55.22 1:52.17 54.27
4. 14 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 57.58 55.22 1:52.80 58.46
5. 2 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 55.37 57.63 1:53.00 59.79
6. 18 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 57.81 55.60 1:53.41 62.51
7. 19 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 58.58 54.95 1:53.53 63.30
8. 4 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 56.56 57.11 1:53.67 64.23
9. 33 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 57.86 55.91 1:53.77 64.90
10. 46 430640 BABICKI Pawel 1994 POL 58.63 55.29 1:53.92 65.89
11. 22 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 57.60 56.41 1:54.01 66.49
12. 29 6190098 ZINNATO Lucas 1995 FRA 58.59 56.27 1:54.86 72.14
13. 24 700883 PEDAN Heiko 1993 SVK 58.66 56.27 1:54.93 72.60
14. 20 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 58.70 56.24 1:54.94 72.67
15. 35 430629 KUBALA Robert 1992 POL 59.21 56.03 1:55.24 74.66
16. 34 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 58.45 57.30 1:55.75 78.05
17. 16 54372 PFLUG Florian 1996 AUT 1:00.20 55.62 1:55.82 78.51
18. 37 700939 VARJASSI Tomáš 1998 SVK 59.48 56.52 1:56.00 79.71
19. 45 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A 59.35 56.67 1:56.02 79.84
20. 23 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 59.38 57.00 1:56.38 82.23
21. 49 150803 IVÁNEK Jakub 1989 CZE T 59.68 57.82 1:57.50 89.67
22. 27 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B 1:00.22 57.54 1:57.76 91.40
23. 52 151249 ŤAVODA Martin 1999 CZE T 59.97 59.08 1:59.05 99.96
24. 58 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 1:00.47 59.69 2:00.16 107.33
25. 63 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 1:00.20 1:00.24 2:00.44 109.19
26. 61 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B 1:00.48 1:00.26 2:00.74 111.19
27. 44 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 1:00.99 1:00.12 2:01.11 113.64
28. 68 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 1:01.40 1:00.72 2:02.12 120.35
29. 51 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE T 1:02.06 1:01.06 2:03.12 126.99
30. 56 151224 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E 1:02.10 1:02.71 2:04.81 138.21
31. 81 151255 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B 1:04.01 1:03.98 2:07.99 159.33
32. 84 6190682 MOREL Louis 1998 FRA 1:02.54 1:06.86 2:09.40 168.69
33. 73 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 1:05.47 1:05.15 2:10.62 176.80
34. 90 151266 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z 1:05.86 1:05.44 2:11.30 181.31
35. 83 151251 DUB Tomáš 1999 CZE S 1:08.40 1:06.69 2:15.09 206.48
36. 88 151252 BAREŠ Petr 1999 CZE H 1:08.22 1:08.57 2:16.79 217.77
37. 80 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E 1:09.46 1:08.42 2:17.88 225.01
38. 100 150938 WOTKE Igor 1979 CZE A 1:08.92 1:09.23 2:18.15 226.80
39. 89 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B 1:08.89 1:09.37 2:18.26 227.53
40. 87 151161 VYMLÁTIL Jakub 1996 CZE M 1:08.86 1:09.70 2:18.56 229.52
41. 99 151094 GRŮZA Ondřej 1994 CZE Z 1:09.44 1:09.95 2:19.39 235.04
42. 95 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 1:11.66 1:11.99 2:23.65 263.33
43. 72 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 1:02.73 1:22.27 2:25.00 272.29
44. 98 151254 REC Jan 1999 CZE T 1:14.34 1:10.74 2:25.08 272.82
45. 94 151257 MORÁVEK Tomáš 1999 CZE L 1:07.61 1:22.05 2:29.66 303.24
Nedokočili 1. kolo  
  40 430781 APOLA Wiktor 1998 POL    
  11 151203 BENC Patrik 1997 CZE L    
  74 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T    
  86 151096 BOLELOUCKÝ Václav 1994 CZE B    
  31 430680 GORA Maciej 1994 POL    
  69 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C    
  53 430795 CHYC Alex 1999 POL    
  17 700910 PYTLÍK Martin 1995 SVK P    
  78 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P    
  57 430710 MIREK Maciej 1996 POL    
  15 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z    
  96 151196 REC Mikoláš 1997 CZE T    
  92 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B    
  50 54506 STAUDINGER Julian 1996 AUT    
  82 151241 ŠTINGL Jan 1998 CZE B    
  13 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U    
  42 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T    
  91 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B    
Nedokočili 2. kolo  
  41 194760 BAILLY Romain 1993 FRA    
  62 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK    
  55 151242 DIAKOV Jakub 1998 CZE B    
  97 151276 FILGAS Vašek 1999 CZE Z    
  26 700859 HROMADA Martin 1992 SVK    
  70 150905 JIRKA Matěj 1991 CZE S    
  93 151260 KANTOR Wojciech 1999 CZE T    
  67 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A    
  79 151075 KULICH Václav 1992 CZE P    
  43 700938 MADRO Oskar 1998 SVK    
  5 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T    
  21 700893 ONDERČANIN Daniel 1994 SVK    
  30 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L    
  77 151223 PELIKÁN Tomáš 1998 CZE Z    
  48 700923 PETRÍK Tomáš 1996 SVK    
  60 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T    
  64 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E    
  47 151197 SPÁČIL Petr 1997 CZE B    
  85 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A    
  9 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H    
  32 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B    
Nestartovali v 1. kole  
  71 151232 BRYNDA Václav 1997 CZE E    
  39 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T    
  65 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B    
  76 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C    
Nestartovali v 2. kole  
  12 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 1994 POL    
  59 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A    
  38 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK    
  75 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B    
  28 700908 MURÍN Roman 1995 SVK P    
  8 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H    
  6 700851 SIRÁŇ Vladimír 1991 SVK    
  7 430610 STARZYK Pawel 1993 POL    
  10 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S    
  25 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  54 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H    
  66 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K    

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz