Home Závody a výsledky

MMČR - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 6101
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu NC
Datum 02.04.2016 Technický delegát
Vypočtená penalizace 12.66 Aplikovaná penalizace 14.66
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 6 155728 DUBOVSKÁ Martina 1992 CZE H 51.11 57.92 1:49.03 14.66 100
2. 7 435313 MAJERCZYK Sabina 1993 POL 51.29 57.95 1:49.24 16.55
3. 1 435334 GASIENICA-DANIEL Maryna 1994 POL 50.57 58.71 1:49.28 16.91
4. 2 405138 JELINKOVA Adriana 1995 NED 51.23 58.65 1:49.88 22.30
5. 12 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 CZE L 51.10 58.88 1:49.98 23.20 80
6. 15 435371 WASEK Katarzyna 1996 POL 51.71 58.79 1:50.50 27.87
7. 5 665009 SHKANOVA Maria 1989 BLR 52.02 58.99 1:51.01 32.46
8. 8 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 52.14 59.36 1:51.50 36.86 60
9. 11 56412 HOCHRIESER Hanna 1998 AUT 52.46 59.92 1:52.38 44.77
10. 14 155605 KLOUČKOVÁ Karolína 1990 CZE E 52.59 59.84 1:52.43 45.22 50
11. 9 155727 CAPOVÁ Gabriela 1993 CZE T 53.37 59.89 1:53.26 52.68 45
12. 13 245077 ARCHAM Chiara 1999 HUN 52.96 1:00.34 1:53.30 53.04
13. 28 405149 HENRICH Birgit 1996 NED 54.08 59.93 1:54.01 59.42
14. 25 435347 KLUSAK Magdalena 1995 POL 53.97 1:00.14 1:54.11 60.32
15. 21 155836 BERKOVCOVÁ Adéla 1997 CZE H 53.71 1:00.46 1:54.17 60.86 40
16. 38 405155 MOLENAAR Britt 1997 NED 54.54 1:00.86 1:55.40 71.92
17. 34 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 54.92 1:00.73 1:55.65 74.16 36
18. 26 705402 TRAJČÍKOVÁ Eva 1993 SVK 55.51 1:00.43 1:55.94 76.77
19. 22 435394 KOHUT Iwona 1997 POL 54.58 1:01.69 1:56.27 79.74
20. 19 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 54.82 1:01.63 1:56.45 81.35 32
21. 24 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 54.70 1:01.78 1:56.48 81.62 29
22. 31 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 55.20 1:01.50 1:56.70 83.60 26
23. 41 435372 MALINOWSKA Aleksandra 1996 POL 55.23 1:01.66 1:56.89 85.31
24. 47 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 55.49 1:01.46 1:56.95 85.85 24
25. 33 155696 ZELENKOVÁ Veronika 1993 CZE L 55.42 1:02.00 1:57.42 90.07 22
26. 49 155854 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 56.06 1:02.26 1:58.32 98.16 20
27. 30 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 55.63 1:03.10 1:58.73 101.85 18
28. 40 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 56.37 1:02.78 1:59.15 105.62 16
29. 55 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 57.02 1:02.14 1:59.16 105.71 15
30. 56 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 56.05 1:03.23 1:59.28 106.79 14
31. 36 155837 RYDLOVÁ Lucie 1997 CZE H 56.31 1:03.14 1:59.45 108.32 13
32. 50 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 56.52 1:03.07 1:59.59 109.58 12
33. 51 405156 BLOK Milou 1997 NED 56.54 1:03.31 1:59.85 111.91
34. 44 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H 56.03 1:04.99 2:01.02 122.43 11
35. 45 435414 KALUZA Martyna 1999 POL 57.48 1:03.69 2:01.17 123.78
36. 68 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 57.41 1:05.45 2:02.86 138.97 10
37. 54 155858 SVOBODOVÁ Michaela 1998 CZE T 58.81 1:05.04 2:03.85 147.87 9
38. 59 155851 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 59.64 1:05.43 2:05.07 158.83 8
39. 60 435412 WROBEL Oliwia 1999 POL 59.35 1:05.84 2:05.19 159.91
40. 63 155705 HOUSEROVÁ Petra 1993 CZE T 59.80 1:05.95 2:05.75 164.95 7
41. 61 155829 FLÖSSLOVÁ Barbora 1997 CZE L 59.29 1:06.61 2:05.90 166.29 6
42. 64 155520 MILATOVÁ Pavla 1988 CZE H 1:01.50 1:07.42 2:08.92 193.44 5
43. 43 155656 HANÁKOVÁ Nicole 1992 CZE M 57.68 1:11.77 2:09.45 198.20 4
44. 67 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 CZE M 1:02.59 1:09.80 2:12.39 224.63 3
45. 66 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L 1:04.29 1:12.20 2:16.49 261.48 2
Nedokočily 1. kolo    
  20 56408 AUER Stefanie 1998 AUT      
  27 435401 CZAPSKA Zuzanna 1998 POL      
  3 155503 KLICNAROVÁ Pavla 1988 CZE L      
  58 435410 KLIMEK Weronika 1999 POL      
  17 155544 NĚMCOVÁ Tereza 1989 CZE T      
  53 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L      
  4 155699 PAULÁTHOVÁ Kateřina 1993 CZE T      
  18 155698 RUDOLFOVÁ Veronika 1993 CZE H      
  46 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K      
Nedokočily 2. kolo    
  29 56407 BAUER Sabrina 1998 AUT      
  35 56410 BENTZ Cornelia 1998 AUT      
  32 435400 CAKALA Marika 1998 POL      
  48 56486 GARSTENAUER Magdalena 1999 AUT      
  65 155893 KENCLOVÁ Aneta 1999 CZE A      
  42 155855 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 1998 CZE T      
  39 435388 LEONOVICZ Maria 1996 POL      
  23 435387 MISNIAKIEWICZ Hannah 1996 POL      
  57 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z      
  10 155740 STRAKOVÁ Bára 1994 CZE U      
  62 155904 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A      
  37 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B      
Nestartovaly v 2. kole    
  52 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  16 435404 KRAJEWSKA Daria 1998 POL      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler