Home Závody a výsledky

LEKI CUP - Jablonec nad Jizerou

Disciplína Obří slalom Codex 2147
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 20.02.2016 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově LC
1. 206 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 52.33 - 52.33 50
2. 203 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 53.80 - 53.80 45
3. 201 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 54.14 - 54.14 40
4. 239 770459 ZMUDZINSKI Wiktor 2004 CZE L 54.57 - 54.57 36
5. 208 770241 KABÁTNÍK Mikuláš 2005 CZE S 55.15 - 55.15 33
6. 202 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L 55.19 - 55.19 30
7. 210 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 55.24 - 55.24 28
8. 213 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 55.25 - 55.25 26
9. 222 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 55.27 - 55.27 24
10. 204 770037 HANYK roman 2004 CZE L 56.35 - 56.35 22
11. 219 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 56.66 - 56.66 20
12. 250 770859 HROUDA František 2004 CZE H 56.83 - 56.83 19
13. 232 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 57.36 - 57.36 18
14. 234 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 57.45 - 57.45 17
15. 253 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 57.54 - 57.54 16
16. 215 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 57.83 - 57.83 15
17. 223 600915 FEJFAR Jiří 2005 CZE S 57.89 - 57.89 14
18. 214 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 57.96 - 57.96 13
19. 238 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 58.66 - 58.66 12
20. 205 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 59.05 - 59.05 11
21. 221 770541 KOŇÁK Tomáš 2004 CZE L 59.27 - 59.27 10
22. 231 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 1:00.02 - 1:00.02 9
23. 207 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L 1:00.71 - 1:00.71 8
24. 248 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 1:00.72 - 1:00.72 7
25. 242 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 1:01.41 - 1:01.41 6
26. 218 770540 HOŘEJŠÍ Ondřej 2005 CZE A 1:02.18 - 1:02.18 5
27. 237 770755 JOHANN Oliver 2004 CZE L 1:02.57 - 1:02.57 4
28. 220 770199 BREMEC Daniel 2005 CZE L 1:02.96 - 1:02.96 3
29. 245 420038 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L 1:03.04 - 1:03.04 2
30. 226 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L 1:03.18 - 1:03.18 1
31. 240 770930 HRDINA Tomáš 2004 CZE L 1:03.47 - 1:03.47
32. 251 772134 BEČKA Jáchym 2004 CZE S 1:04.32 - 1:04.32
33. 212 770039 KAŠŤÁK Matyáš 2004 CZE L 1:06.99 - 1:06.99
34. 209 770949 TASCHNER Jakub 2005 CZE L 1:08.11 - 1:08.11
35. 252 770550 WAGENKNECHT Jan 2005 CZE L 1:09.85 - 1:09.85
36. 244 772097 BRODSKÝ Vojtěch 2004 CZE L 1:33.53 - 1:33.53
Nestartovali v 1. kole  
  224 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H    
  235 772127 ČTVRTEČKA Ondřej 2005 CZE E    
  241 420040 HRUŠKA Albert 2005 CZE L    
  216 770777 JUREČKA Vojtěch 2005 CZE L    
  217 770644 KRATOCHVÍL Filip 2004 CZE M    
  230 - KROFTA Matěj 2005 CZE    
  229 770185 LAIN Tobias 2004 CZE H    
  225 770870 MORAVEC Aleš 2004 CZE H    
  249 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz