Home Závody a výsledky

Mistrovství Prahy a Středočeského kraje žactva - Horní Mísečky

Disciplína Slalom Codex 2188
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 27.02.2016 Technický delegát Jiří Langmaier
Vypočtená penalizace 18.93 Aplikovaná penalizace 28.93
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 54 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE B 40.10 37.04 1:17.14 28.93
2. 57 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 40.77 37.73 1:18.50 41.62
3. 52 310306 KOULA Jan 2000 CZE H 40.75 37.86 1:18.61 42.65
4. 64 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 40.52 38.33 1:18.85 44.89
5. 63 770060 ANDRT Martin 2000 CZE U 41.12 38.67 1:19.79 53.66
6. 53 420024 NOSEK Samuel 2001 CZE L 42.24 38.78 1:21.02 65.14
7. 58 320513 MATAS Tomáš 2000 CZE H 41.90 39.14 1:21.04 65.33
8. 51 110613 MALKUS David 2000 CZE A 41.99 39.26 1:21.25 67.29
9. 61 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H 42.23 39.22 1:21.45 69.16
10. 86 770616 ZÍTKA Petr 2001 CZE J 41.75 39.85 1:21.60 70.56
11. 65 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L 43.42 40.17 1:23.59 89.13
12. 70 260010 KUNERT Michal 2001 CZE M 43.85 39.87 1:23.72 90.35
13. 60 310308 ŠVARAL Ondřej 2000 CZE H 43.09 41.30 1:24.39 96.60
14. 66 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 43.13 41.33 1:24.46 97.25
15. 74 770536 PAVLAS Šimon 2000 CZE J 44.17 41.99 1:26.16 113.12
16. 87 770813 MESTICKÝ Lukáš 2000 CZE A 45.12 41.54 1:26.66 117.79
17. 83 770924 VURM Vítězslav 2001 CZE A 45.38 42.29 1:27.67 127.21
18. 75 600707 KRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 CZE S 46.03 43.38 1:29.41 143.45
19. 79 770130 KŘENEK Vojtěch 2001 CZE H 47.07 43.58 1:30.65 155.03
20. 76 770405 RYVOLA Matěj 2001 CZE L 46.78 44.05 1:30.83 156.71
21. 84 200717 HLAVOŇ Ondřej 2001 CZE B 47.02 44.70 1:31.72 165.02
22. 88 772154 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A 47.92 44.32 1:32.24 169.87
23. 77 420027 BOGDÁNY Daniel 2001 CZE L 49.11 46.08 1:35.19 197.40
Nedokočili 1. kolo  
  78 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A    
  71 110726 DRHA Adam 2001 CZE H    
  82 770129 KOTOUČEK Tomáš 2001 CZE H    
  55 900013 LAUER Markus 2000 CZE L    
  69 310437 RUŠIKVAS Adam 2000 CZE H    
  56 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A    
Nedokočili 2. kolo  
  72 770146 KOHOUT Viktor 2001 CZE A    
Nestartovali v 1. kole  
  73 410505 ČERNÝ Lukáš 2001 CZE L    
  67 900006 GÓRSKI Filip 2000 CZE    
  80 100016 HOFMAN Martin 2001 CZE H    
  68 770414 HRSTKA Matěj 2000 CZE Z    
  81 110722 PTÁČEK Oldřich 2001 CZE A    
  59 200718 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T    
  62 770026 ŠNAJDR Jakub 2000 CZE S    
  85 600807 ŠTĚPÁN Jan 2001 CZE S    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz