Home Závody a výsledky

MČR žáků - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Slalom Codex 2296
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Mistrovství ČR žactva
Datum 21.02.2016 Technický delegát Tomáš Lipanský
Vypočtená penalizace -0.82 Aplikovaná penalizace 0.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 65 230720 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 46.85 48.65 1:35.50 0.00 100
2. 64 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE B 47.04 50.72 1:37.76 17.04 80
3. 67 750101 ČECH Petr 2001 CZE C 48.32 50.78 1:39.10 27.14 60
4. 78 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 48.83 50.95 1:39.78 32.27 50
5. 75 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 49.16 50.79 1:39.95 33.55 45
6. 68 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 48.61 51.53 1:40.14 34.98 40
7. 81 770060 ANDRT Martin 2000 CZE U 49.42 51.44 1:40.86 40.41 36
8. 85 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 50.54 51.75 1:42.29 51.19 32
9. 80 110613 MALKUS David 2000 CZE A 51.23 52.74 1:43.97 63.86 29
10. 70 200713 CAP Daniel 2000 CZE T 50.95 53.49 1:44.44 67.40 26
11. 104 900602 BRYNDA Jiří 2000 CZE E 51.53 54.04 1:45.57 75.92 24
12. 71 420024 NOSEK Samuel 2001 CZE L 51.62 53.99 1:45.61 76.22 22
13. 69 230721 LEITNER Jakub 2000 CZE B 52.95 54.94 1:47.89 93.41 20
14. 74 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H 50.47 1:00.37 1:50.84 115.65 18
15. 87 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 54.32 56.91 1:51.23 118.59 16
16. 88 900006 GÓRSKI Filip 2000 CZE 54.48 57.50 1:51.98 124.25 15
17. 94 270606 POTŮČEK Štěpán 2001 CZE Z 54.03 58.34 1:52.37 127.19 14
18. 91 260010 KUNERT Michal 2001 CZE M 54.87 57.52 1:52.39 127.34 13
19. 99 550512 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K 54.87 58.07 1:52.94 131.48 12
20. 110 700910 PYTLÍK Martin 2001 CZE P 1:00.46 1:03.83 2:04.29 217.06 11
Nedokočili 1. kolo    
  82 220359 ADÁMEK Antonín 2001 CZE T      
  103 770724 BEDŘICH Petr 2000 CZE B      
  79 770089 BORÁK Jan 2001 CZE T      
  89 900601 BRYNDA Josef 2000 CZE E      
  93 110726 DRHA Adam 2001 CZE H      
  96 230727 FEGL Jakub 2001 CZE B      
  101 700437 GARBA Matyáš 2001 CZE P      
  111 200717 HLAVOŇ Ondřej 2001 CZE B      
  90 770414 HRSTKA Matěj 2000 CZE Z      
  84 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T      
  95 770146 KOHOUT Viktor 2001 CZE A      
  61 310306 KOULA Jan 2000 CZE H      
  83 320513 MATAS Tomáš 2000 CZE H      
  72 770287 MILATA Jiří 2000 CZE T      
  106 770509 MRÁKA Tomáš 2001 CZE M      
  108 770853 NEUMAN David 2000 CZE      
  62 770029 NOVÁK Oskar 2000 CZE B      
  100 770536 PAVLAS Šimon 2000 CZE J      
  97 270605 POTŮČEK Šimon 2001 CZE Z      
  105 770405 RYVOLA Matěj 2001 CZE L      
  76 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
  109 770061 SCHEFFLER Alexander 2001 CZE T      
  77 310308 ŠVARAL Ondřej 2000 CZE H      
Nedokočili 2. kolo    
  63 280504 BAMBUŠEK Vojtěch 2000 CZE Z      
  73 900013 LAUER Markus 2000 CZE L      
  107 700434 MACALÍK Daniel 2000 CZE P      
  102 900701 VLK Jakub 2000 CZE E      
Nestartovali v 1. kole    
  98 410505 ČERNÝ Lukáš 2001 CZE L      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  66 200718 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T      
  86 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L      
  92 770342 VOKÁČ Matěj 2000 CZE P      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz