Home Závody a výsledky

Pohár České pošty 2016 Klínovec - Klínovec

Disciplína Superobří slalom Codex 2307
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 21.03.2016 Technický delegát Michal Trhlík
Vypočtená penalizace 19.25 Aplikovaná penalizace 19.25
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 56 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 58.57 - 58.57 19.25 100
2. 64 700911 LINHART Adam 2002 CZE P 59.16 - 59.16 30.13 80
3. 65 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 59.29 - 59.29 32.53 60
4. 61 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 59.41 - 59.41 34.74 50
5. 57 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 59.90 - 59.90 43.77 45
6. 58 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 1:00.06 - 1:00.06 46.72 40
7. 60 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B 1:00.20 - 1:00.20 49.31 36
8. 67 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 1:00.69 - 1:00.69 58.34 32
9. 55 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 1:01.06 - 1:01.06 65.16 29
10. 62 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 1:01.35 - 1:01.35 70.51 26
11. 53 770095 DANOS Marian 2002 CZE T 1:01.43 - 1:01.43 71.99 24
12. 68 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 1:01.62 - 1:01.62 75.49 22
13. 59 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P 1:01.66 - 1:01.66 76.23 20
14. 52 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 1:01.89 - 1:01.89 80.47 18
15. 75 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 1:02.12 - 1:02.12 84.71 16
16. 66 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 1:02.24 - 1:02.24 86.92 15
17. 72 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M 1:02.37 - 1:02.37 89.32 14
18. 51 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 1:02.55 - 1:02.55 92.64 13
19. 63 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 1:03.64 - 1:03.64 112.74 12
20. 54 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 1:03.69 - 1:03.69 113.66 11
21. 80 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 1:03.79 - 1:03.79 115.50 10
22. 71 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 1:03.89 - 1:03.89 117.35 9
23. 74 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 1:03.96 - 1:03.96 118.64 8
24. 82 770215 KÜHNL Adam 2003 CZE K 1:04.91 - 1:04.91 136.16 7
25. 73 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 1:05.10 - 1:05.10 139.66 6
26. 69 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B 1:05.27 - 1:05.27 142.79 5
27. 81 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 1:06.28 - 1:06.28 161.42 4
28. 76 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 1:06.77 - 1:06.77 170.45 3
29. 70 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 1:06.92 - 1:06.92 173.22 2
30. 78 770251 ŽEŽULKA Petr 2003 CZE L 1:07.02 - 1:07.02 175.06 1
31. 77 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 1:07.67 - 1:07.67 187.05
32. 79 500237 NOVÁK Filip 2002 CZE U 1:07.98 - 1:07.98 192.77

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz