Home Závody a výsledky

MADEJA SPORT CUP 2016 - Annaberg

Disciplína Obří slalom Codex 2331
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 09.01.2016 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově MSC
1. 144 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 40.45 - 40.45 50
2. 158 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 40.46 - 40.46 45
3. 148 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 40.78 - 40.78 40
4. 145 770359 BITTA Matyáš 2004 CZE T 41.01 - 41.01 36
5. 184 200403 PODRAZIL Zdeněk 2004 CZE T 41.14 - 41.14 33
6. 166 770690 NOVÁK Matyáš 2005 CZE M 41.43 - 41.43 30
7. 179 770676 KROČÁK Jiří 2005 CZE M 41.55 - 41.55 28
8. 187 770635 ZIMNY Chrystian 2004 CZE T 41.61 - 41.61 26
9. 182 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 41.63 - 41.63 24
10. 140 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T 41.73 - 41.73 22
11. 146 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 41.76 - 41.76 20
12. 155 770682 HOMOLA Vilém 2004 CZE M 41.86 - 41.86 19
13. 167 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 41.89 - 41.89 18
14. 149 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 41.98 - 41.98 17
15. 147 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 42.07 - 42.07 16
16. 189 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 42.22 - 42.22 15
17. 141 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 42.29 - 42.29 14
18. 151 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 42.30 - 42.30 13
19. 174 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 42.96 - 42.96 12
20. 164 770107 OBUCH Maxim 2004 CZE T 43.03 - 43.03 11
21. 176 770356 RAJCH Matěj 2005 CZE Z 43.04 - 43.04 10
22. 175 770363 GURECKÝ Jakub 2005 CZE Z 43.19 - 43.19 9
23. 165 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 43.37 - 43.37 8
24. 152 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 43.57 - 43.57 7
25. 163 770436 TOMAN Patrik 2005 CZE Z 43.75 - 43.75 6
26. 171 770379 GRYGAR Matyáš 2005 CZE Z 43.84 - 43.84 5
27. 190 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z 43.96 - 43.96 4
28. 185 770252 SKUPIEŃ Dariusz 2005 CZE T 44.00 - 44.00 3
29. 142 770590 WALLEK Dominik 2005 CZE Z 44.03 - 44.03 2
30. 181 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 44.08 - 44.08 1
31. 153 770721 ŠEBEK Martin 2005 CZE Z 44.15 - 44.15
32. 177 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M 44.16 - 44.16
33. 156 770558 PAPULA Jan 2005 CZE M 44.43 - 44.43
34. 178 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 44.79 - 44.79
35. 143 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 45.93 - 45.93
36. 170 770237 SVĚTLÍK Adam 2005 CZE Z 45.95 - 45.95
36. 161 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T 45.95 - 45.95
38. 157 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B 46.45 - 46.45
39. 186 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 46.75 - 46.75
40. 191 770579 ZAHRADNÍČEK Jan 2005 CZE B 46.78 - 46.78
41. 172 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 46.94 - 46.94
42. 159 770671 WINTER Jan 2005 CZE T 47.52 - 47.52
43. 173 770554 ZAPLETAL Theodor 2005 CZE M 47.74 - 47.74
44. 169 770398 POLA Jonáš 2004 CZE M 48.05 - 48.05
45. 168 770108 ZÁDRAPA Marian Petr 2005 CZE T 49.77 - 49.77
46. 154 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 51.17 - 51.17
47. 162 772052 CVIČEK Jáchym 2005 CZE T 54.29 - 54.29
Nestartovali v 1. kole  
  160 770553 KEJÍK Martin 2005 CZE M    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz