Home Závody a výsledky

Jizerský Pohár - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Slalom Codex 6082
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 23.01.2016 Technický delegát VALER Hanspeter
Vypočtená penalizace 39.76 Aplikovaná penalizace 42.76
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 2 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 53.29 54.35 1:47.64 42.76 100
2. 12 155605 KLOUČKOVÁ Karolína 1990 CZE E 54.98 53.51 1:48.49 48.45 80
3. 1 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 54.67 54.49 1:49.16 52.93 60
4. 5 435394 KOHUT Iwona 1997 POL 54.68 54.52 1:49.20 53.19
5. 6 56410 BENTZ Cornelia 1998 AUT 55.18 54.17 1:49.35 54.20
6. 15 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 54.90 54.69 1:49.59 55.80 50
7. 9 155503 KLICNAROVÁ Pavla 1988 CZE L 55.14 54.59 1:49.73 56.74 45
8. 7 705456 HROMCOVÁ Petra 1998 SVK 55.18 54.81 1:49.99 58.48
9. 10 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 55.11 55.29 1:50.40 61.22 40
10. 13 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 55.39 55.03 1:50.42 61.36 36
11. 26 56371 WUSITS Lisa 1997 AUT 56.76 54.74 1:51.50 68.58
12. 45 56470 EICHBERGER Kristina 1999 AUT 57.50 54.94 1:52.44 74.87
13. 14 155836 BERKOVCOVÁ Adéla 1997 CZE H 56.92 55.79 1:52.71 76.67 32
14. 19 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 56.69 56.05 1:52.74 76.87 29
15. 20 56249 SPERINGER Janine 1995 AUT 57.52 55.99 1:53.51 82.02
16. 27 245077 ARCHAM Chiara 1999 HUN 58.34 55.49 1:53.83 84.16
17. 33 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 57.85 56.53 1:54.38 87.84 26
18. 35 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 58.40 56.02 1:54.42 88.11 24
18. 23 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 58.03 56.39 1:54.42 88.11 24
20. 22 785007 JANUSKEVICIUTE Ieva 1994 LTU 57.78 56.74 1:54.52 88.78
21. 4 705402 TRAJČÍKOVÁ Eva 1993 SVK 57.07 57.95 1:55.02 92.12
22. 50 65114 KEMPENAERS Elle 1998 BEL 58.34 56.96 1:55.30 94.00
23. 16 155854 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 58.11 57.82 1:55.93 98.21 20
24. 39 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 58.48 57.76 1:56.24 100.29 18
25. 29 155857 GRŮZOVÁ Magdalena 1998 CZE Z 59.51 58.29 1:57.80 110.72 16
26. 40 435412 WROBEL Oliwia 1999 POL 59.87 58.52 1:58.39 114.67
27. 32 435414 KALUZA Martyna 1999 POL 1:00.00 58.67 1:58.67 116.54
28. 21 705445 HORVÁTHOVÁ Tatiana 1997 SVK 59.70 59.05 1:58.75 117.07
29. 44 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 1:00.33 58.94 1:59.27 120.55 15
30. 11 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U 1:00.43 59.06 1:59.49 122.02 14
31. 66 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 1:01.47 58.67 2:00.14 126.37 13
32. 42 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 1:00.93 59.70 2:00.63 129.65 12
33. 47 155904 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A 1:01.81 59.32 2:01.13 132.99 11
34. 25 155851 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 1:00.74 1:00.74 2:01.48 135.34 10
35. 37 435410 KLIMEK Weronika 1999 POL 1:01.76 1:00.81 2:02.57 142.63
36. 30 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H 1:02.53 1:00.79 2:03.32 147.64 9
37. 28 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 1:03.12 1:00.26 2:03.38 148.04 8
38. 49 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 1:04.81 59.54 2:04.35 154.53 7
39. 34 435413 PLUTA Aleksandra 1999 POL 1:03.19 1:02.07 2:05.26 160.62
40. 41 435407 POHL Oliwia 1999 POL 1:03.11 1:03.43 2:06.54 169.18
41. 61 155829 FLÖSSLOVÁ Barbora 1997 CZE L 1:04.29 1:03.09 2:07.38 174.80 6
42. 43 155901 TOMEČKOVÁ Ludmila 1999 CZE M 1:05.66 1:03.97 2:09.63 189.85 5
43. 36 155816 PAČESOVÁ Barbora 1996 CZE A 1:07.64 1:05.99 2:13.63 216.61 4
44. 48 155893 KENCLOVÁ Aneta 1999 CZE A 1:08.98 1:05.91 2:14.89 225.03 3
45. 38 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B 1:17.03 1:15.99 2:33.02 346.31 2
Nedokočily 1. kolo    
  8 435347 KLUSAK Magdalena 1995 POL      
  24 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L      
Nedokočily 2. kolo    
  18 435401 CZAPSKA Zuzanna 1998 POL      
  17 435373 KOLASA Anna 1996 POL      
  3 705449 LUBYOVÁ Kristína 1997 SVK      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler