Home Závody a výsledky

Jizerský Pohár - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Slalom Codex 6083
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 24.01.2016 Technický delegát VALER Hanspeter
Vypočtená penalizace 36.67 Aplikovaná penalizace 39.67
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 2 155605 KLOUČKOVÁ Karolína 1990 CZE E 50.73 54.38 1:45.11 39.67 100
2. 8 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 52.82 53.96 1:46.78 51.11 80
3. 3 56410 BENTZ Cornelia 1998 AUT 52.03 55.92 1:47.95 59.12
4. 6 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 53.42 54.65 1:48.07 59.95 60
5. 14 155503 KLICNAROVÁ Pavla 1988 CZE L 52.50 55.76 1:48.26 61.25 50
6. 13 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 53.62 55.43 1:49.05 66.66 45
7. 4 435347 KLUSAK Magdalena 1995 POL 52.76 56.72 1:49.48 69.60
8. 12 705456 HROMCOVÁ Petra 1998 SVK 54.19 56.01 1:50.20 74.54
9. 19 435401 CZAPSKA Zuzanna 1998 POL 53.99 56.30 1:50.29 75.15
10. 7 65114 KEMPENAERS Elle 1998 BEL 53.40 57.05 1:50.45 76.25
11. 44 56470 EICHBERGER Kristina 1999 AUT 55.00 55.60 1:50.60 77.28
12. 27 56371 WUSITS Lisa 1997 AUT 54.33 56.71 1:51.04 80.29
13. 20 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 54.28 56.96 1:51.24 81.66 40
14. 28 245077 ARCHAM Chiara 1999 HUN 55.50 56.44 1:51.94 86.46
15. 36 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 55.82 56.55 1:52.37 89.40 36
16. 17 155854 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 55.60 57.01 1:52.61 91.04 32
17. 47 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 55.59 57.06 1:52.65 91.32 29
18. 34 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 56.20 56.71 1:52.91 93.10 26
19. 43 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 56.66 57.81 1:54.47 103.79 24
20. 33 435414 KALUZA Martyna 1999 POL 56.83 57.82 1:54.65 105.02
21. 30 155857 GRŮZOVÁ Magdalena 1998 CZE Z 56.55 58.26 1:54.81 106.11 22
22. 22 705445 HORVÁTHOVÁ Tatiana 1997 SVK 56.87 59.42 1:56.29 116.25
23. 26 155851 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 57.55 1:00.25 1:57.80 126.60 20
24. 48 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 57.22 1:00.75 1:57.97 127.76 18
25. 32 155829 FLÖSSLOVÁ Barbora 1997 CZE L 1:00.19 1:03.48 2:03.67 166.81 16
26. 45 155901 TOMEČKOVÁ Ludmila 1999 CZE M 1:03.35 1:05.83 2:09.18 204.55 15
27. 37 155816 PAČESOVÁ Barbora 1996 CZE A 1:04.62 1:06.81 2:11.43 219.96 14
28. 42 155893 KENCLOVÁ Aneta 1999 CZE A 1:08.51 1:06.78 2:15.29 246.40 13
29. 39 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B 1:11.77 1:14.08 2:25.85 318.74 12
Nedokočily 1. kolo    
  18 435373 KOLASA Anna 1996 POL      
  15 705449 LUBYOVÁ Kristína 1997 SVK      
  40 435407 POHL Oliwia 1999 POL      
  21 56249 SPERINGER Janine 1995 AUT      
  41 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K      
Nedokočily 2. kolo    
  9 155836 BERKOVCOVÁ Adéla 1997 CZE H      
  46 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H      
  23 785007 JANUSKEVICIUTE Ieva 1994 LTU      
  38 435410 KLIMEK Weronika 1999 POL      
  5 435394 KOHUT Iwona 1997 POL      
  10 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U      
  25 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L      
  16 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L      
  11 705402 TRAJČÍKOVÁ Eva 1993 SVK      
  49 155904 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A      
  24 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B      
  1 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T      
Nestartovaly v 1. kole    
  29 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H      
Nestartovaly v 2. kole    
  31 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H      
  35 435413 PLUTA Aleksandra 1999 POL      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler