Home Závody a výsledky

VIST Cup - Herlikovice

Disciplína Obří slalom Codex 2396
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 06.02.2016 Technický delegát Miroslav Šenk
Vypočtená penalizace 56.93 Aplikovaná penalizace 66.93
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 65 420024 NOSEK Samuel 2001 CZE L 41.48 41.53 1:23.01 66.93
2. 61 110613 MALKUS David 2000 CZE A 42.27 41.69 1:23.96 78.15
3. 64 320513 MATAS Tomáš 2000 CZE H 42.01 41.98 1:23.99 78.50
4. 70 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 42.38 41.91 1:24.29 82.04
5. 62 900006 GÓRSKI Filip 2000 CZE 42.40 42.62 1:25.02 90.66
6. 73 900013 LAUER Markus 2000 CZE L 43.43 42.33 1:25.76 99.40
7. 81 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 43.34 43.08 1:26.42 107.19
8. 83 550512 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K 43.58 44.29 1:27.87 124.31
9. 92 770924 VURM Vítězslav 2001 CZE A 44.47 43.83 1:28.30 129.38
10. 78 110726 DRHA Adam 2001 CZE H 44.77 44.14 1:28.91 136.58
11. 68 310437 RUŠIKVAS Adam 2000 CZE H 45.17 44.24 1:29.41 142.49
12. 77 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 45.09 44.58 1:29.67 145.56
13. 87 600707 KRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 CZE S 46.05 45.18 1:31.23 163.97
14. 91 110722 PTÁČEK Oldřich 2001 CZE A 46.82 46.03 1:32.85 183.10
15. 85 420027 BOGDÁNY Daniel 2001 CZE L 46.75 46.32 1:33.07 185.70
16. 90 770733 BAJER Jan 2001 CZE L 50.02 49.99 1:40.01 267.63
Nedokočili 1. kolo  
  80 770146 KOHOUT Viktor 2001 CZE A    
  84 770130 KŘENEK Vojtěch 2001 CZE H    
  94 770813 MESTICKÝ Lukáš 2000 CZE A    
  86 410810 POLEDNO Vojtěch 2001 CZE L    
  79 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L    
  63 310308 ŠVARAL Ondřej 2000 CZE H    
  74 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H    
  69 770389 WALEK Josef 2001 CZE E    
Nedokočili 2. kolo  
  93 770129 KOTOUČEK Tomáš 2001 CZE H    
Nestartovali v 1. kole  
  66 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H    
  82 410505 ČERNÝ Lukáš 2001 CZE L    
  72 320709 FOREJTEK Jonáš 2001 CZE H    
  88 100016 HOFMAN Martin 2001 CZE H    
  71 310306 KOULA Jan 2000 CZE H    
  89 420203 SEIDL Jakub 2001 CZE L    
  76 110723 SITŇANSKÝ Lukáš 2000 CZE A    
  67 770026 ŠNAJDR Jakub 2000 CZE S    
  75 310115 TOMÁŠEK Alvin 2000 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz